Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Pro začátečníky (Aktualizace 7.1.2012)


Recommended Posts

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Zdravím chci si koupit po internetu tento xbox http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=96176 prosím otevřete odkaz a zjistěte zda li je to jasper?nebo falcon?protože já chci jaspera a nechci se spálit a udělat špatnout koupi

Bude to Jasper ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Je spoustu lidí co mají LT a ban nedostali ... ale jsou taky lidi, kteří s LT ban dostali - proč? Hrali hry před vydáním a nebo hry s poškozeným stealthem ...

Nikdo neví podle čeho MS banuje, takže i když budeš všechno dodržovat (nehrát před vydáním, hrát jen hry s nepoškozeným stealthem), můžeš dostat v budoucnu ban, v tuhle chvíli s největší pravděpodobností ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdravim,

jsem naprosty laik ohledne xbox 360.

Podle prispevku zde na foru jsem pochopil ze mam asi xbox 360 core verzi.Protoze nemam HDMi.Mam ho asi 3roky.

Doposud jsem zadnou hru nemusel patchovat.Vsechny mi bezi co jsem si sehnal.

Na forech vidim ale ze existuji nejake ochrany wave 3,4.

Je potreba tyto hry nejak upravovat kdyz nechci hrat live??Dekuji za vysvetleni

No pokud mas CORE a mas v nem mechaniku HITACHI s FW 1.51 tak ti jede VSE. Mam vyzkousene. Do vcerejska jsem hral :) Dneska mi CORE umrel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, koupil jsem nový originálni HDD 250Gb. Jak dostat ze starého HDD 20Gb uložené pozice z her na ten nový ? Mám transfer kit, zkoušel jsem to přes XPort 360, zobrazí se mi Partition 1, 2, 3 ale dál nevím co s tím. Nejdou ty uložený pozice přehrát přes flashku ?

Poraďte mi někdo, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou a snad naposled v XPort 360 jsem našel Partition 3, Content (User profiles, Saves, etc.), kliknu na to pravým tlačítkem, zvolím Copy a ono se to někam zkopíruje, ale netušim kam. Mohl bys mi to, prosím, blbuvzdorně popsat (jak to mám zkopírovat). Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou a snad naposled. V XPortu 360 jsem našel v adresáři Partition 3 Content (User profiles, saves, etc.). Když na to kliknu pravým tlačítkem a vyberu Copy, tak se to zkopíruje, ale netuším kam. Mohl bys mi, prosím, blbuvzdorně popsat jak to zkopíruju. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jednou a snad naposled v XPort 360 jsem našel Partition 3, Content (User profiles, Saves, etc.), kliknu na to pravým tlačítkem, zvolím Copy a ono se to někam zkopíruje, ale netušim kam. Mohl bys mi to, prosím, blbuvzdorně popsat (jak to mám zkopírovat). Děkuji

Otevřeš složku Content, všechno v ní označíš a přetáhneš do PC, po dokončení odpojíš 20 GB HDD, připojíš 250 GB HDD a zase to tam přetáhneš. Ještě před tim ten novej HDD noformátuj v Xku. System settings -> Memory -> Y na HDD -> format.

je pravda že když mam jiny flash než LT třeba 1.61 a nechám si xko přeflashovat na verzi LT mohu také dostat ban?

Banuje se ve vlnách, to znamená, že pokud jsi byl online s 1.61, můžou tě mít zaznamenanýho a v nejbližší vlně ho dostaneš. Pokud jsi nebyl na live, neměl bys ho dostat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Že by třeba console-forum.net? Ty DVDčka jsou ideální :), možná bys mohl koupit Maxell, spousta lidí si je pochvaluje, že jsou levnější a taky běžej, ale Verbatim je jistota, i když jsou trošku dražší.

http://console-forum.net/forumdisplay.php?f=71 - (http://console-forum.net/showthread.php?t=60448, http://console-forum.net/showthread.php?t=60800, http://console-forum.net/showthread.php?t=43672)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby jsi pustil staženou hru z HDD bez DVDčka, potřebuješ XBR, ale konzoli na který jde XBR už v dnešní době novou neseženeš. XBR je něco jako flash, spouští se přes to stažený hry, ale funguje to jinak. Zatím co flash je přehrátí firmwaru mechaniky, aby přehrála vypálený DVDčko, XBR je upravený dashboard, který se instaluje přes JTAG.

Takže to shrnu ... musíš mít XBR, jestli chceš spustit hru bez DVDčka jen z HDD. A aby jsi spustil vypálnou hru, potřebuješ flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi asi nepochopil , co ti odpověděl KeNnY ? Musíš mít XBR, jestli chceš spustit hru bez DVDčka jen z HDD a to asi nemáš . Jinak nemůžeš spustit hru z flešky , ale musíš v xboxu mít flash ,hru vypálit na DVD+R DL a potom ji můžeš nainstalovat na HDD. DVD s hrou ale musíš mít při hraní v mechanice - jen se mechanika netočí a hraješ z HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu