Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Pro začátečníky (Aktualizace 7.1.2012)


Recommended Posts

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 1 month later...

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, rozhoduji se mezi koupi PS3 move a Xbox kinect, docetl jsem se, že ovladani kinect je hodne zpomalene, tento nazor ovsem byl vložen někdy před rokem, jak je to nyní, reaguje vše přesně a bez nějakého zpomalení? Dále jsem se chtěl zeptat, na minulé stránce bylo napsáno, že ty nové kinect bundle 4GB mají dvd slim, takže mechaniku nepřeflashuji. Co jsem tak četl tak na PS3 nejdou stahovat hry z netu, ale na XBOX 360 ano, nicméně, jaka je nyní platná metoda, předpokládám že dvd s hrama vypalene(koretkni metodou pres sw imgburn) z internetu mi jen tak na origo box nepojedou a musim box preflashovat. Jsou nyní nějaké flash metody u kterých bych neztratil záruku?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smarja pano nato nic napsat jinyho nejde a kouk ses nejdriv ze to prvni je rozbaleny iso a druhy nejspis scenovej release v rarech po partech ktery kdyz rozbalis mas nemlich stejnou velikost a vypalit to samozrejme de jen potrebujes vypalovacku s xtreme burner max liteon ihas revize b staci cist zrovna tohle se tu jede furt dokola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem nový majitel použitého xboxu. Jde někde smazat všechny data od puvodniho majitele?

Dále bych se chtěl zeptat, nechal jsem udělat flash, zjistim někde jakou verzi nebo typ? Říkal mi sice že něco z trojkou a že můžu hrát xgd nebo nějakbtak ale zatím jsem v xboxu lajk. Včera jsem to zkoušel a chce to po mě updatde DB a potom po vloženi hry nějake updaty. Můžu updatovat nebo ne? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze verze flashu nelze zjistit nekde v menu nebo tak ale asi mas ten nejnovejsi a to je LT 3.0 a XGD hry hrat muzes ale musis to vypalit pres specialne upravenou vypalovacku viz prispevek vys.

Zmena DB ti ASI neuskodi nenapsal jsi typ nic tak nevim ale asi ne..a smazat data od prdchoziho majtele jako profil atd to samozrejme smazat jde jen staci hledat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mezi Vámi budu jak elév, ale potřbuji poradit. Syn má xbox 360 arcade u něhož byl někdy loni proveden flash. Jaký nevím. Dnes dostal originál hru star wars a ta po něm chce provedení upgrade. Je možné provéstupgrade přes tento originální disk, nebo musím někde na internetu najít upgrde a tento přes flas disk nainstalovat do konzole?

Věřím, že toto již zde bylo probíráno, ale pročítání starších odkazů a vlákem by mě, jako laika, zavedlo do větších nesnází.

Moc děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je tady někdo kdo má flash xboxu a hraje na xbox live online xgd3 hry a nedostal ban? :-D.. a dále bych se chtěl zeptat jeslti můžu dostat ban ikdyž nehraju na xbox live ale jsem na něm připojený kvůli internetu exploreru a kvůli stahování demíček, díky za odpověď :-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

No hodně lidí říkalo a psalo, každý něco jiného nebo jen trošku odbočil, takže už nevím čemu věřit :) Slim se mi nelíbí a arcade zas odsuzují, tak jsem šel do elite, údajně se tolik nepřehřívá a má méně často chyby typu prod apod. Tak teď nevím, zda se bát, že je to šmejd nebo něco na tom pravdy je ;) No nic, jinak napsáno pěkně a určo mi to něčím pomohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám xbox slim a stále flash LT 2.0 (já vim, že jsem zaostalej :D ale mel jsem hodne her takže se mi nechtělo přecházet na LT 3.0). Dotaz je takovy, dnes mi prisel batman arkham origins collectros edition a jsou k tomu na stahnuti DLC. Na Live jsem se zatim nikdy nepripojoval, mohl bych se pripojit a stahnout ty DLC nebo dostanu Ban a nebudu si moct vubec zahrat? O multiplayer mi nejde jen o ty DLC, díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elite není žádný šmejd, je kvalitní a jen tak neodejde, jen bych bral zřetel pokud jsi kupoval použitou, jak často bylo na něm hráno z médií nebo HDD.
Tak tomu nerozumím, myslel jsem, že elite určuje pouze stupeň výbavy, podle toho se přece nedá poznat jaká revize to je? Nejspolehlivější je poslední fat jasper, to se pozná podle štítku vzadu , kde je uvedeno napětí, jinak se to přece poznat nedá!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu