Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

České PSN Store - ubohý download + pomalé načtení seznamu přátel


Slimák

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se Vás zeptat, jak jste na tom z PSN Store (CZ) co se týče rychlosti stahování. Ať PS3ku mám připojenou přes Wifi nebo Ethernet, z download managementu konzole se mi z PSN stahuje 1MB za zhruba 15 až 20s. Rychlost netu 8Mbit mám v pořádku, na PC v tu samou chvíli když pustím download např. z bonuswebu, či rapidu, tak to šlape jak z praku.

Druhá věc mě trápí, že když pustím konzoli a připojím se k PSN, tak se začíná načítat seznam přátel, jenže to je pomalu na cigárko, než se mi těch 8 přátel postupně načte. U některých vypadne obrázek avataru a chybí popisek posledního přihlášení.

Můžu Vás poprosit o nějakou zkušenost, zda máte někdo podobné problémy. To jsou PSN servery tolik vytížené?

Měl jsem PS3ku před rokem a pak jsem ji prodal. Pamatuji si, jak tyhle problémy nebyli, download šlapal jak z praku. Nedávno se mi po ni zastesklo a sehnal Slima s pár hot titulama. Nicméně po tomto zjištění jsem zklamanej a jako novinář, který si nenechá srát na hlavu se pokusím to nechat Sony Czech sežrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co chces plno lidi nakupilo trojky a je v tom trochu gulas nes se to vse sesroti me treba stve ze kdyz synchronizuju trofeje tak se mi v profilu objevi az tak za pul hodiny

pravda, myslim ze tohle je chyba posledniho updatu, protoze predtim se sice trofeje nacitali dlouho, nebo vubec, ale kdyz se nacetli, tak byly i v profilu hned... ted ne:(

jinak co se toho netu tyka, asi to vazne bude tim, ze si moc lidi poridilo PS3 a servry Sony na to nejsou pripraveny... mam totiz ten samy problem. Jako tu pise Slimák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trofeje se synchuji hned ale jak to synchronizuju tak tam nejsou prictene proste se mi ukaze stary profil a az za pul hodiny tam jsou teprve zapsane mozna to bude poctem trofeji ktere nasbiram nez synchnu kdyz jich udelam tak 10 tak jsou s tim problemy ale jak udelam 1-2 tak jsou tam hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu