Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém HDMI a LCD


hermos1

Otázka

Tak jsem si koupil ke svému novému PS3 LCD Full HD televizi, ale když to propojím HDMI kabelem tak na HDMI to píše není signál, a když v PS3 upravím video na HDMI tak se černá obrazovka po 30 vteřinách vrátí do původního sd rozlišení. Takže se ptám zda dělám něco špatně nebo holt smůla na mě sedla a můj nový PS3 je žhavý na reklamaci? Předem dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak jsem si koupil ke svému novému PS3 LCD Full HD televizi, ale když to propojím HDMI kabelem tak na HDMI to píše není signál, a když v PS3 upravím video na HDMI tak se černá obrazovka po 30 vteřinách vrátí do původního sd rozlišení. Takže se ptám zda dělám něco špatně nebo holt smůla na mě sedla a můj nový PS3 je žhavý na reklamaci? Předem dík za odpovědi.

pozri sa poriadne do akeho vstupu HDMI na LCD TV si to pripojil.... a takisto skontroluj video settings na ps3....urcite to bude banalna chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano, ano, mal som na mysli video output settings v display settings....myslim, ze tu bude problem alebo ma zle prepnuty vstup HDMI v LCD

Dík moc, ale na LCD je jenom jeden hdmi vstup, PS3 zapojím přes hdmi i video, na video to napíše, že detekoval hdmi zařízení a jestli ho chci použít dám ano a v tu chvíli obrazovka ztmavne a nic se neděje. Když v displey settings nastavím hdmi tak to napíše, že pokud to bude špatné nastavení tak se to po 30 vteřinách vrátí k původnímu videu, tak dám ok a ono se to po 3O vteřinách vrátí k normálnímu videu. Stejný problém byl i u bráchy, kam jsem PS3 na zkoušku přinesl, který má taky LCD televizi, tak holt ho budu muset odnést do prodejny a pokud to bude nějaká banalita tak jsem prostě kus v.la:cry:. Ale dík za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak restartuj ps3 tak ze pri zapinani drziz tlacitko na zapnuti musi 3 pipnut mne to delalo tes udelal sem to tak a pak to fičelo :)

Děkuju všem za Vaši pomoc, dneska jsem milý PS3 odnesl do sony servisu a bylo zjištěno, že je to zmetek:cry:, který se musí odeslat za opravou do Anglie, takže problém je vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu