Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

problém s restore u ipod touch 3g 8gb


czn

Recommended Posts

Neklikáš na update?

Jinak pokud by ti to porad blblo tak si zkus stáhnout firmware třeba odsud : http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ , a pak na ten restore klikni s držením levyho shiftu , vyber ten firmware co jsi stahl, a on by se ti na něj měl restornout.

Kdyby něco tak piš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neklikáš na update?

Jinak pokud by ti to porad blblo tak si zkus stáhnout firmware třeba odsud : http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ , a pak na ten restore klikni s držením levyho shiftu , vyber ten firmware co jsi stahl, a on by se ti na něj měl restornout.

Kdyby něco tak piš.

no právě z toho webu stahuju firmware ale mám pomalej net tak to stahuje dvě hodiny pak to zkusim jo hele a nevíš náhodou co by se stalo kdybych do toho nahrál firmware pro 2 generaci ? protože tyhle 8gb jsou skoro stejný ne že bych potom mohl udělat plnej jailbreak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmm,nad tim se nepremejšlel. Ale spíš by se ti tam nenainstaloval, a iTunes by ti hodil chybu.

A ty nevíš jakou máš G? Tak pokud je ipod hranatej tak je to 1g, a rozdil mezi 2g a 3g zjistis v nastaveni - info. (Tedka nevim jestli sou i nejaky fyzicky rozdily,tak se podivej.btw to bys mel vedet:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmm,nad tim se nepremejšlel. Ale spíš by se ti tam nenainstaloval, a iTunes by ti hodil chybu.

A ty nevíš jakou máš G? Tak pokud je ipod hranatej tak je to 1g, a rozdil mezi 2g a 3g zjistis v nastaveni - info. (Tedka nevim jestli sou i nejaky fyzicky rozdily,tak se podivej.btw to bys mel vedet:) )

vim jakou mám generaci třetí jenže u 8gb verze jsou obě generaci skoro identický ( třetí generace má hlasové ovládání a je rychlejší jenže jenom verze 32gb a 64gb) tak mě zajímalo jestli by tam šel firmware pro 2g jestli s tim má někdo zukušenosti..

..jo hele jsem stáhnul ten firmware z toho webu uložilo se mi to jako winRAR ZIP archive a itunes mi to nepřečte na tom webu je napsaný že mám přepsat na *ipsw j jsem asi uplnej tetřev ale já myslel že to jenom přejmenuju =připojim koncovku .ipsw jenže když to udělám a pak to zkusim najit v itunes tak to tam furt nemám nevíš kde dělám chybu ? ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu