Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pujčil by mi někdo učet s Infamous a LBP nebo něčim jinym ja jsem si dal stahnout Ratcheta a vyjel jsem z toho a zmizelami ta složka s těma hrama takže teď tam mam ještě neaktivovane PS+ a to druhe a dalši hru si už vybrat nemužu LBP sice mam original ale na mojem PS3 nejde protože jsem si ho před časem Briknul a teď když ho chci skusit tak se to zapne a hned vypne tak to chci zkusit když to budu mít na HDD kdyžtak mi napište do sprav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile dáš hru stahovat, tak už si můžeš účet přepnout a dotáhnout, nebo hrát si ho na svým vlastním. Jenom ten ze kterého tu hru/dlc máš nemaž, jinak ti to nepojede.

BTW myslím, že by se to tu mělo trošku zklidnit, je to přece jenom topic o chodu PSN a ne o tom co si chcete stáhnout z welcome back programu. O welcome back programu už máte v sekci PSN založený téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když si hru potom zaplatím přes předplacenou kartu, nemusím hru znova stahovat a akorát se mi aktualizuje? A jak funguje předplacená karta? To si za ni dobiji peníze přímo na účet nebo je to podobný systém jako paysafecard? (Tzn koupíte si kartu a čerpáte dokud tam jsou peníze, ale když si koupíte hru např. za 499 Kč a zůstane vám tam 1 Kč za kterou nelze nic koupit, tak ta propadne SONY?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat. Nevíte jestli se na evropském store dá koupit Modnation Racers? Na americkém jsem to našel, ale tam nic kupovat nechcu.

Podobný problém jsem měl, když jsem chtěl stáhnou doplňky pro lbp. Nakonec jsem je našel zahrabené v sekci lbp 2...

Nevíte, jestli to tam je? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no musim uznat,ze sony fucking sux,protoze ta jejich z kurvena poradna, je fakt amazing

Z psn+ stahnuta hra burnout paradise, nejprve problem ze zvukem,vyresen,tedka mi zniceho nic hra hlasi,ze jsem ji vlastne nikdy nehral,takze dela,ze ulozeny save co vidim v ps3 neexistuje a nuti me hrat znova od zacatku,coz se mi opravdu nechce,tak napisu do sony, a sice odpovi rychle,ale odpoved je vcelku zajimava,ze se mi omlouvaji,ze nevedi jak je to mozne,ale priste bych mel urcite pouzit save psn+,ktery se uklada na jejich serveru a tato situace by se nemela opakovat,fakt otresny spam, no uvidime, jeste co mi daji vedet ea sports, tam stale na jejich serveru mam nick s complete 49%

tak criterion games mi taky potvrdili,ze jsem nikdy nehral, a to jsem jim poslal fotky sveho profilu a trofeje a odpoved uplne stejne jako u sony, mam si priste ukladat pozice vzdy na flasku,lol

dalsi update,tak jsem si prosel jejich forum a jejich help desk o hlaseni bugu a jsem dneska 166 v poradi co ma stejny problem a na xboxu,je jeste vetsi sranda,ze tam zmizeli i z profilu achie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už jsme u PSN tak bych se chtěl zeptat a poradit,mám PS3,zapnu obyčejně a nenaladí se DNS,nastavim internet tak jak by to mělo jít,ale při online hraní se to seká a opakovaně je jednou internet na PC,jednou na PS3 a opakuje se to.Máme router ZyXEL.Fakt to nejde a hraní si neužiju na notebooku to je stejné.prosím poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu