Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...

To je jasne, ale divne ze udrzba trva tak dlouho, na mojem PS3 mam plusko a synovec to ma semnou napul a nemuze nic stahnout ikdyz pred mesicem nebyl problem. Tak ted kutime kde muze byt problem jak moje PS3 se pripoji na PSN a jeho ne ikdyz jsou oba PS3 to na jednom WIFI routeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me nefunguje store, uz asi tyden, mozna 14 dni. Pustim ho, porad tam lita ta seda znacka store s tim posuvnikem a nic dal... ani na mym uctu, ani na us ucte, nikde :( po aktualizaci firmwaru jak byl posledni...

Mě funguje vše a na všech účtech .....

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne funguje po celou dobu. Aktualizace psn store,ale probehla pres usa ucet. V na eu jsem nabidku nedostal.

u me presne taky tak, nejdriv sem teda musel aktualizovat psn po zapnuti systemu na novou verzi, pak sem sel na us ucet, pustil store a chtelo to aktualizaci store a uz sem store nepustil a ani na svym normalnim cz ucte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u me presne taky tak, nejdriv sem teda musel aktualizovat psn po zapnuti systemu na novou verzi, pak sem sel na us ucet, pustil store a chtelo to aktualizaci store a uz sem store nepustil a ani na svym normalnim cz ucte.

tak doporucuji, jit na store pres pc a co potrebujes nakoupis tam a pak pres svuj ucet,kde mas transfer management -> history stahnes. Samozrejme pokud ti nepujde se prihlasit ani pres pc,tak podpora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu