Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pro ty, co se pořád a dokolečka ptají, kdy se zprovozní PSN - Vyjádření Sony ze včerejška

Q: When will the PlayStation Network and Qriocity be back online?

A: Our employees have been working day and night to restore operations as quickly as possible, and we expect to have some services up and running within a week from yesterday. However, we want to be very clear that we will only restore operations when we are confident that the network is secure.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prej dva tejdny...to je fakt bezva...až ted řikam,že hackeři jsou kkti,do ted jsem se jich zastával,ale to končí,tohle mě teda šíleně nasralo!doufam,že je sony dostanou k soudu a najdou jejich jmena a zjistěj kdo doopravdy jsou!těmhle hajzlům bych to dal uhradit do jedinýho halíře!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skutečnosti je ten přepočet správně. Nejedná se o 2 biliony, ale dvě miliardy (pro nás). A jak známo, některé státy nemají "long scale" (-ardy) ale "short scale" (-liony). Příklad takového státu jsou třeba USA.

Jinak podle Měšce je 24 mil USD asi 1.975 mld.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že Sony akorát potřebuje na hackery ukázat jako na ty špatné a zlé, jelikož s nimi většina uživatelů PS sympatizuje...podle mě to je bublina...nemyslím, že to je až tak žhavé...a pokud teda ti hackeři (Anonymous?) zcizili údaje v podstatě všem, tak si nemyslím, že je chtějí využít pro účely, které zde zmiňujete (vycucnutí konta apod.) ...jen chtějí ukázat, že dokonce i takové firmě jako Sony se nepodaří zabezpečit všechno a že si nemůže ♥♥♥♥♥ dělat, co se jí zlíbí...toť můj názor...no flame ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skutečnosti je ten přepočet správně. Nejedná se o 2 biliony, ale dvě miliardy (pro nás). A jak známo, některé státy nemají "long scale" (-ardy) ale "short scale" (-liony). Příklad takového státu jsou třeba USA.

Jinak podle Měšce je 24 mil USD asi 1.975 mld.

To je sice pekny, ale 2x10 na druhou jsou dva biliony (z naseho pohledu) uplne vsude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu