Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pokud vim,tak u nas je miliarda a v usa bilion ,jedna se o to samé,opravte mě,pokud se mýlím...

To je sice pravda ale 10 na dvanactou je porad to same cislo u nas je to bilion v usa trilion....ale ocividne je to tedy v jenech, takze ten bilionovy udaj sedi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2B jenů = cca 400M Kč

To ne. 400 mil Kč je 2 miliardy jenů. Převod je zhruba 1:5

Desmond: 2x10 na druhou je spíš tak 200, ale chápu, jak jsi to myslel. Ano, nejspíš jsem udělal chybu. 24 mld. USD je trochu moc (to by bylo, pokud by první číslo bylo správné). Zase na druhou stranu, při průiku takového rozsahu se mi zdá 24 mil. USD trochu málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem psal, to se mi zdá trochu moc. Odhad tržeb celé firmy Sony pro letošní rok je kolem 8 bil. jenů. A že by škoda byla na jedné části byla 2 triliony jenů? No nevím.

Ty voe, to je zmatek. No nebylo by lepší, kdyby celý svět používal stejné jednotky a stejnou měnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je možný,že stranky,kde jsou psany udaje,už udaj pišou rovnou v přepočtu,tudiž by 24miliard dollarů bylo myšleno tak,že je to 24 miliard jakoby v "českem jazyce" ,jestli vite co myslim,takže by to bylo těch cca 440milliard korun...ja nwm,ale přijde mi to stejně mnoho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že Sony akorát potřebuje na hackery ukázat jako na ty špatné a zlé, jelikož s nimi většina uživatelů PS sympatizuje...podle mě to je bublina...nemyslím, že to je až tak žhavé...a pokud teda ti hackeři (Anonymous?) zcizili údaje v podstatě všem, tak si nemyslím, že je chtějí využít pro účely, které zde zmiňujete (vycucnutí konta apod.) ...jen chtějí ukázat, že dokonce i takové firmě jako Sony se nepodaří zabezpečit všechno a že si nemůže ♥♥♥♥♥ dělat, co se jí zlíbí...toť můj názor...no flame ...

Souhlasím s tebou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Co to tu padá za astronomická numera? :roll:

Společnost nebude muset řešit jen právní problémy, ale také počítat finanční ztráty. Síť PlayStation Network přináší podle odhadů ročně příjmy 500 milionů dolarů (8,1 miliardy korun). Teď ale podle Larryho Ponemona, zakladatele Ponemon Institute, hrozí Sony ztráty přes 1,5 miliardy dolarů (24,4 miliardy korun).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne. 400 mil Kč je 2 miliardy jenů. Převod je zhruba 1:5

Desmond: 2x10 na druhou je spíš tak 200, ale chápu, jak jsi to myslel. Ano, nejspíš jsem udělal chybu. 24 mld. USD je trochu moc (to by bylo, pokud by první číslo bylo správné). Zase na druhou stranu, při průiku takového rozsahu se mi zdá 24 mil. USD trochu málo.

Uklikl jsem se, melo to byt na dvanactou, a v tom pripade to jsou biliony....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna by bylo fajn vedet v jaky mene ty biliony jsou...yeny?

ano, 円=JPY, nevim jak se ten symbol pise na klavesnici a predtim se mi to nechtelo hledat

zdroj: http://sankei.jp.msn.com/economy/news/110428/biz11042821200074-n1.htm

2兆円 = JPY 2,0000,0000,0000 = 403,404,922,653.56Kč

me se to taky zda premrsteny, ale uvadi to vsechny media ;>

edit: nemuzu to forum donutit aby to zobrazovalo spravnou znacku pro yen, vzdycky to vyhodi jen ¥ >.<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k celkovému počtu registrovaných uživatelů (cca 77 milionů v 59 zemích světa), je podle zaměstnanců Ponemon pravděpodobné, že vedení Sony bude muset do ošetření své služby investovat úctyhodných 24 miliard dolarů.V závěru firma ještě uvedla, jak je to s odcizenými daty. "Veškerá data byla chráněna. Jak softwarově, tak fyzicky. Informace o kreditních kartách byly zašifrované a aktuálně nemáme žádné informace o tom, že by se k nim někdo dostal.""Rádi bychom ale ujasnili jednu věc. Znovu službu zprovozníme teprve až si budeme absolutně jistí, že je bezpečná."Informace o kompenzaci u�ivatelům budou ohlášeny a� poté, co bude známa délka trvání výluky PSN. Jediným dosavadním odhadem ze strany Sony je doufání, �e nepotrvá déle ne� dva týdny, co� by znamenalo opětovné zprovoznění v úterý 3. května. Jedním dechem ale dodává, �e PSN nespustí dříve, ne� si budou jisti, �e je jeho pou�ívání bezpečné."Připravujeme nový systémový software, který bude vy�adovat, aby si všichni u�ivatelé PlayStation Network změnili heslo, jakmile se provoz slu�by obnoví," uvedl Patrick Seybold z americké pobočky Sony, čím� hned v zárodku ukončil spekulace o eventuálním smazání všech dat. Vedle toho podniká řadu jiných opatření, včetně přesunu celé síťové infrastruktury PSN do bezpečnější lokality, co� se ji� děje.ZDROJE ZING.CZ A Eurogamer.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu