Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Klan - CoD MW2


Snake99

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to je zvláštní. Normálně hraju na ofiku i se Snejkem a nikdy nebyl s friend listem problém... Včera se mi ale ještě ukázala hláška, že mám plný friend list, když jsem si chtěl přidat jméno "evza super". Oči to chápou, ale hlava to nebere....

P.S: Přitom jsme spolu hráli - je to dva dni zpátky - MW2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bila16:Chlape, mám tě tam, ale mystifikuješ nás tu :bash: Jestli to není někdo jiný, tak to není BILLBOW 11, ale BILLBOW11. Čili v nick a číslo dohromady, bez mezery

to Snake99: prosím tě oprav to v seznamu, ať nemají jiní problém s přidáním do friend listu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bila16:Chlape, mám tě tam, ale mystifikuješ nás tu :bash: Jestli to není někdo jiný, tak to není BILLBOW 11, ale BILLBOW11. Čili v nick a číslo dohromady, bez mezery

to Snake99: prosím tě oprav to v seznamu, ať nemají jiní problém s přidáním do friend listu. Dík

Tak uz je to opraveny,jestli byla chyba z me strany tak se omlouvam.

Za chvili jdu na calla8)

Mozna by bylo lepsi,kdyz kazdy kdo bude chtit parit s nama,tak sem dal svou gamecard.

snake99+cz.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, taky bych se chtel pridat, ale bohuzel jeste nemam zarizenej net na xboxu a zatim ani nwm kdy presne to bude. Xbox mam asi jen od listopadu, takze nejsem ani zadnej borecek. Doufam, ze az ten net bude, tak me kdyztak vezmete. BTW: mam dotaz - ten headset funguje jenom na pokec, ze z tech sluchatek jdou jenom kecy, nebo proc mi nejedou normalne zvuky offline a online ani nwm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igni, díky za osvětu:cheesygrin:

A teď by to ještě chtělo malý elaborát o vzniku, historii, proč byl zvolen tento název a tak... Nechceš se do toho pustit?:bash:

Bohužel ne, protože jsem ho nezakládal. Přišel jsem stejným způsobem jako ty. To musí snake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, taky bych se chtel pridat, ale bohuzel jeste nemam zarizenej net na xboxu a zatim ani nwm kdy presne to bude. Xbox mam asi jen od listopadu, takze nejsem ani zadnej borecek. Doufam, ze az ten net bude, tak me kdyztak vezmete. BTW: mam dotaz - ten headset funguje jenom na pokec, ze z tech sluchatek jdou jenom kecy, nebo proc mi nejedou normalne zvuky offline a online ani nwm?

Az budes mit net na xku a zalozeny profil,tak neni problem zaparit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawez já bych se Vám tady toho vedení klanu i ujmul. :thumbup:

Chtělo by to si taky udělat nějakej soupisek pozic v týmu.. jako je například na gamepark (pokud víte)..

Jinak clantag bych nahodil starý dobrý CZ23 za kterej sme hrály mi ale k našemu neštěstí si ho během pár týdnu nahodil kdejakej lamer.. a kazil nám jméno.. (v cod5,cod4)

jinak aktivně bych se do klanu zapojil až tak do toho měsíce, kdy mi skončí dramatickej harmonogram we škole :cheesygrin:

a ještě dotaz na tebe SNEJKU-> jaká je twoje představa tohoto klanu? chtěl bys vést nějaký cwčka(klanwars) by jenom skupinově vymejtat servery amíků a pořádně je tam nakopat? :D

čest a hedka-hnedka

:psp: b0x3r306:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawez já bych se Vám tady toho vedení klanu i ujmul. :thumbup:

Chtělo by to si taky udělat nějakej soupisek pozic v týmu.. jako je například na gamepark (pokud víte)..

Jinak clantag bych nahodil starý dobrý CZ23 za kterej sme hrály mi ale k našemu neštěstí si ho během pár týdnu nahodil kdejakej lamer.. a kazil nám jméno.. (v cod5,cod4)

jinak aktivně bych se do klanu zapojil až tak do toho měsíce, kdy mi skončí dramatickej harmonogram we škole :cheesygrin:

a ještě dotaz na tebe SNEJKU-> jaká je twoje představa tohoto klanu? chtěl bys vést nějaký cwčka(klanwars) by jenom skupinově vymejtat servery amíků a pořádně je tam nakopat? :D

čest a hedka-hnedka

:psp: b0x3r306:psp:

Proc ne,ale kdy zacnes s nama parit? Uz mas celkem dost dlouhou absenci8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne,ale kdy zacnes s nama parit? Uz mas celkem dost dlouhou absenci8)

Jak sem psal, teď toho mam opravdu hodně moc.. Budu se samo že snažit co nejdřív .) Jinak ze cviku sem snad ještě tolik nevyšel :D Už se těšim až Vás v tom mulťáku proženu klucí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, nevím jestli do vašeho klanu berete nové lidi, ale jestli ano, tak se hlásím :bash:

Je pravda, že dřív jsem pařil jen na PC, ale ted mám Xbox a na nové ovládání si zvykám dost rychle. Mám samozřejm i Headset.

Co se týče času tak tu hodku denně 4x týdně bych měl, někdy i víc.

Můj nick na Xbox Live je: JirkaLajty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevím jestli do vašeho klanu berete nové lidi, ale jestli ano, tak se hlásím :bash:

Je pravda, že dřív jsem pařil jen na PC, ale ted mám Xbox a na nové ovládání si zvykám dost rychle. Mám samozřejm i Headset.

Co se týče času tak tu hodku denně 4x týdně bych měl, někdy i víc.

Můj nick na Xbox Live je: JirkaLajty

Jasne,spoluhracu neni nikdy dost,pisu te na soupisku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu