Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Klan - CoD MW2


Snake99

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Soupisky jsou aktualizovany. Cau Stivne,ja myslel,ze o tom vis.

No nic,uz jsi v soupisce8) ale Bioshock tady nehrajem:)Dnes vecer to u mne nevyjde,jdu s mladou nekam zaparit,ale ted se vrhnu na live,tak kdyz tam bude nekdo pripojenej,tak neni problem zaparit,ja stejne hraju na live jenom calla:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Zdarec lidi. Nejakou dobu jsem byl mimo hru (xko) a zkousel jsem parit ps3,ale opet se vracim a pristi tyden snad budu mit gold,tak muzem zaparit calla. Urcite uz mnozi mate porizeny mappacky,tak chci do nich taky skocit,hlavne ty mapy ze 4ky.

Brzy se objevim na live!!!! :) :coolgun:

Snake99+cz.png

Snake78cz.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda, konečně comeback :) No já bohužel mappack nemám. Je to moc drahý na to co to chtěj. Sice by to bylo zase oživení ale to už si koupím radši CoD 4 a těch pár nových map do MW2 oželím... No jinak se brzy vrať, už jsem chtěl ten clan tag ceta dát pryč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli už jste nějak sehraný tak koukněte sem > ps3-turnaje.net ---

-----monentálně jeden turnaj probíhá, ale hned do dalšího se už bude dát regnout ;)

Tohle je Xbox 360 sekce, ne PS3 :) Takže se tam těžko registrujem ;)

cau snake a ingni ted pořizuju zase xko takže se zas tesim na pařku na calla az svama zapařim,mappacky koupim určitě a zas pojedem z clanem CETA :)

Kua, nechcete mi někdo koupít bodíky abych si taky koupil ty mapky a pařili? :D Už to vidím jak budete pařit nový a já budu jak na ocet hrát klasiku :D Kuaaaa :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem te vzit do party,ale ten headset je celkem dulezity,jak se s tebou pak domluvime pri hre? To jedine zaparit nejaky deathmatch,ale Demolition nebo S&D tezko,tam uz musi byt trochu taktiky. Neni problem poridit,ne? Stoji 150,-

Ingni,mluvil jsi driv neco o strankach,ze bys vytvoril kolem klanu a MW2,nechce se ti do toho?

Urcite by to bylo lepsi,co ty na to? (zacinam se v tom ztracet):?

Aspon by to nekdo aktualizoval:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem te vzit do party,ale ten headset je celkem dulezity,jak se s tebou pak domluvime pri hre? To jedine zaparit nejaky deathmatch,ale Demolition nebo S&D tezko,tam uz musi byt trochu taktiky. Neni problem poridit,ne? Stoji 150,-

Ingni,mluvil jsi driv neco o strankach,ze bys vytvoril kolem klanu a MW2,nechce se ti do toho?

Urcite by to bylo lepsi,co ty na to? (zacinam se v tom ztracet):?

Aspon by to nekdo aktualizoval:thumbup:

Určitě bych stránky udělat mohl :) Ale nemáš aspon ICQ, Skype, MSN nebo cokoliv kam chodíš abychom se mohli normálně domlouvat a ne jenom tady přes CF a Xbox?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže členové tohoto klanu (Ceta) prosím ČTĚTE!!!

Společně se Snakem jsme došli k názoru, že se web teda udělá. Problém je ten, že dát stránky na free webhosting a doménu je nejenom hloupost, ale i přidělá to akorád problémy (reklamy od hostingu, neustálé výpadky, pomalé načítání). Proto bych strašně rád vás všechny poprosil, zda bychom se nemohli složit na vlastní webhosting a doménu. Cena by byla celkem 500 Kč (doména a webhosting na jeden rok). Dá se říct že je to nic. Když by se nás složilo 10, zaplatil by každý jenom 50 Kč. To je snad nic. Tu krabičku cigaret ne dvě pivka snad oželíme jednou ne? Prosím všechny kdo by teda chtěli se složit, nechť mi napíší PM (soukromou zprávu) tady na CF.

Díky moc, Ingintion a Snake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

jestli jeste fungujete chtel bych se pridat. :) jsem uplny novacek na xboxu mam ho dva dny :D a hraju jen coda mw2. je to uzasna hrale ale ucim se mirit a hrat s joypadem. hraval jsem cod na pc ale je to davno byli jsem s clanem do 100 mista v cr. GT: Werbb a HS: mam a 50kc klidne poslu :) jen me to musite naucit hrat a poznat mapy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu