Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ja je teda jeste nemam... pokud je mas ty tak bych ti rad poslal penize a stahl si je od tebe.. No jinak me z videi prislo ze tam na nakych mistech proste lezi

No věř mi že bych ti je moc rád nechal stáhnout ,ale bohužel jsem si je koupil od uživatele Nekdo ,kontaktuj ho ,měl by mít ještě volné sloty ,prodává to za 90kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

panove poradte mi. v nastaveni options je mimo jine i "high precision"...nebo tak neco. zaboha si ted nemuzu vzpomenout na presny nazev.

nicmene jsem nejak nevykoumal, co presne to udela. kdyz to zaskrtnu, tak musim presne mirit abych se trefil nebo muzu mirit trochu "ledabyle" a ono se to trefi ??

nebo to ma uplne jinej vyznam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove poradte mi. v nastaveni options je mimo jine i "high precision"...nebo tak neco. zaboha si ted nemuzu vzpomenout na presny nazev.

nicmene jsem nejak nevykoumal, co presne to udela. kdyz to zaskrtnu, tak musim presne mirit abych se trefil nebo muzu mirit trochu "ledabyle" a ono se to trefi ??

nebo to ma uplne jinej vyznam...

Je to pro přesnější doměřování,dá se říct že to můžou používat lidi co už to maj trochu v ruce..

Ale nech si to zaplí,dle mě je to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vám to nepřijde jako byste hráli se 100ms pingem? :D (myslím singl u multi to je tak 250ms) u jumpu někdy i jak s 500ms ping :D ... prostě zabržděný ovládání?

jinak hru bych hodnotil max 60% a to jenom za grafiku ...

zvuk mi přišel nudný ovládání ani nemluvim počet zbraní taky není moc a délka hrací doby je taky děs :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude možná tvým připojením k internetu u multáku, jinak máš asi nákou špatnou hru mě to šlape jako hodinky a samotnou hru považuju jako špičku ve svém žánru kterou dlouuuuho nic nepřekoná :) zvuk brutální, grafika nadpozemská,počet zbraní dostačující a hrací doba u singlu super u multáku nekonečná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vám to nepřijde jako byste hráli se 100ms pingem? :D (myslím singl u multi to je tak 250ms) u jumpu někdy i jak s 500ms ping :D ... prostě zabržděný ovládání?

jinak hru bych hodnotil max 60% a to jenom za grafiku ...

zvuk mi přišel nudný ovládání ani nemluvim počet zbraní taky není moc a délka hrací doby je taky děs :D

Já bych to řekl takhle ta hra ti nesedla a to asi vše...

Pro mě je to klenot vše jak má být a když nehraješ na nejmenší obtížnost tak si myslím že se spotíš takže by neřekl že délka na prd a mulťák dobré připojení a je to luxus:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě v multiplayeru naprosto neovladatelná ... singl se jakš takš dal ...

bejt to ovladání trochu více akční tak by se mi to líbilo ... ale třeba když si zahraju jakoukoliv jinou FPS tak míření a je o dost rychlejší a přesnější než v killzone a nejsem jedinej kdo si toho všiml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu