Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To sis niceho nevsiml ono to tak ma byt. Pokud ses zvyklej na MW kterej je akcni tak ti to holt pripada pomaly

EDIT: a pokud vim tak se tam snad da nastavit citlivost

jj tak tak :lol: http://console-forum.net/mgc_cb_evo.php?do=search&what=keywords&s=&keywords=zahraj+si+cod

já mu to říkal furt že je zvyklej na ovládání alá CoD6, ale on furt říkal že všechny fps mají mít stejný ovládání :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi sry,ale ja musim souhlasit ze zavorkou mam ulne stejny pocit co ty.Singl jeste jde pribeh a tak je v poho,ale co se tyce MP tak jen reknu ze takhle tezkopadny ovladani sem jeste nezazil.Na tuhle hru sem se dost tesil hlavne kvuli tomu MP :( Mozna ze s Frag FX by to bylo o dost lepsi...nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az me to kamos vrati tak si chcu dodelat trofeje a hlavne to konecne dohrat na elite (k tomu me staci uz jenom zabit nozem Radeca..teda pokud se behem te dlouhe doby co to nemam neobevil nakej patch kterej me nevezme stary savy to bych se asi zabil :D ) Kdo vsechno ste to zatim dali na elite? Ja sem u te posledni casti na balkone stravil na elite prijemne odpoledne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Zdravim, vysel pls nejaky patch do killzone 2, ktery upravuje reakcni dobu analogu nebo citlivost (nebo jak to nazvat?). Hru sem mel ale prodal sem to prave proto, ze se mi nelibilo, ze ty analogy reagovaly se zpozdenim. Dik

Citlivost anologových páček jde lehce nastavit v menu ve hře stačí jen umět číst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, vysel pls nejaky patch do killzone 2, ktery upravuje reakcni dobu analogu nebo citlivost (nebo jak to nazvat?). Hru sem mel ale prodal sem to prave proto, ze se mi nelibilo, ze ty analogy reagovaly se zpozdenim. Dik

no killzone jsem měl do konce roku 2009 byl nějaký patch ... trochu to pomohlo ale pořád se mi to v multiplayeru zdálo nehratelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že jde jenom o zvyk. Jak jsem to zapnul poprvé, tak se mi to zdálo nehratelné. Ted jak jsem si zvykl tak mi to jde výborně.

jak komu to sedne ... já to zkoušel asi týden , vůbec nešlo ... a ani mě to nebavilo ... třeba battlefield bad company 2 beta to šlo hned perfektně hrát sedlo mi to jak kozy do podprdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citlivost anologových páček jde lehce nastavit v menu ve hře stačí jen umět číst.

Cist umim, me slo o ty reakce analogu, proste to bylo jak tady pisou kolegove, nehratelne, kdyz sem presedlal na bad company 1, tak vse v pohode a aji se to dalo hrat, ucite to bude o zvyku, ale kdyz to funguje skoro vsude jinde, tak mohlo i tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az me to kamos vrati tak si chcu dodelat trofeje a hlavne to konecne dohrat na elite (k tomu me staci uz jenom zabit nozem Radeca..teda pokud se behem te dlouhe doby co to nemam neobevil nakej patch kterej me nevezme stary savy to bych se asi zabil :D ) Kdo vsechno ste to zatim dali na elite? Ja sem u te posledni casti na balkone stravil na elite prijemne odpoledne :D

Ja to na Elite dal, a ani mi to netrvalo tak dlouho. Uz mam tak vypracovany zpusob, ze ho zabiju pokazde a ani neumru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu