Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jsem se ted docet, ze killzone2 3d nebude...skoda...tak jsem se tesil...:(...doufam, ze teda aspon killzone 3 bude uz opravdu 3d

se nediv to pocitani 3D prostoru zere procak jak prase uz jak prepnes Avatara nebo Skate 2 do 3D sezere framerate jak prase nevim jak by to chteli udelat u killzone kdyz tam je tak dokonala grafika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se nediv to pocitani 3D prostoru zere procak jak prase uz jak prepnes Avatara nebo Skate 2 do 3D sezere framerate jak prase nevim jak by to chteli udelat u killzone kdyz tam je tak dokonala grafika

Tak kvůli výkonu to asi nebude když bude 3D verze Gran Turisma 5, které bude mět neporovnatelnou grafiku oproti Killzone 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

panove poradte. mi nevim jestli je to pravda, ale nekde jsem snad cetl, ze v KZ2 jde zmackout nejake tlacitko a strilite 2ma zbranema. tim dosahnete vyssi "ucinnosti".

ten navod nemuzu nikde najit, tazke zkousim dotaz sem.

doufam, ze to neni v manualu, to by byla ostuda. jsem totiz v praci a ted jsme si na to vzpomel a nechtelo se mi cekat do vecera, nez bych se do navodu podival...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove poradte. mi nevim jestli je to pravda, ale nekde jsem snad cetl, ze v KZ2 jde zmackout nejake tlacitko a strilite 2ma zbranema. tim dosahnete vyssi "ucinnosti".

ten navod nemuzu nikde najit, tazke zkousim dotaz sem.

doufam, ze to neni v manualu, to by byla ostuda. jsem totiz v praci a ted jsme si na to vzpomel a nechtelo se mi cekat do vecera, nez bych se do navodu podival...:roll:

to by me celkem zajimalo...ale podle me je to blbost. ...tohle slo u 1ky kde byly podvesny zbrane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Cau, nevite jak si snizit obtiznost v multiplayeru - hrat s nizsimi hodnostmi? Dostal jsem se za pulku mozneho hodnoceni - otevrela se mi postava Assault, s Tacticianem muzu volat Air Support apod. Do te doby to bylo zabavne, strileni, taktika, multiplayer me bavil. Ted to zapnu, kazdy beha s RPG nebo je Saboteur, vsude ty strilejici letadla, naprosto zmizela jakakoliv taktika a jenom se to kosi na jednom miste. Nuda.

Zkousel jsem pri vyberu typu hry dat pryc 'My Rank Only', ale bud jsem se pak do vyhledane hry nemohl prihlasit (you don't have appropriate rank) nebo to byla ona zminena nudna rezba na jednom miste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qay Killzone 2 MP ale nerozdeluje pripojeni do hry podle ranku ne? Nebo jo? Protoze to co pises o ty "nude" sem snad ja osobne nic jinyho ani nezazil, presne tenhle zpusob hry uz od zacatku... spis to vypada, ze si mel "stesti" na tvuj styl boje, ktery mas rad... Ovsem KZ2 MP je jen o RESPAWN - SHOT - RESPAWN ... =) z toho duvodu sem ho prestal hrat a presel na CODMW1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Tak, hru mam od úterý doma a to helghast edici, fakt úžasná hra! Navíc ten model helghast helmy je skvělej, ta figurka taky akorát mě mrzí že se s ní dá hýbat, mnohem lepší by to bylo jako prostě neohybnej model :) Jinak já se na MP přidám, PSN ID: rwz457

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu