Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

doporucuji ti se podivat na hrej.cz a povim ti ze screeny z her a to i killzone jsou ve stejne kvalite kamo kde to zijes ps3 je prelomova vec to uz ma tu nejlepsi grafarnu.:)

Přesně tak,a hlavně KZ2 poběží jako první hra na novém enginu "dice".Nepřátele se budou držet za místa kam je střelíte atd,skvělá fyzika a AI no prostě bude to pecka,za to dam krk:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tobě to přišlo slabý ???

no jako ja videl jenom asit ak minutu toho videa,a to byla asi prvni uroven tak proto mi to prislo takovy nanic....hlavne tam proste skropil dva helghasty a to bylo vsechno.....ja si pockam az to bude,pak si to zahraju a do roku 2009 mam dost casu sehnat prachy na PS3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmh,tak dneska sem nasel an youtube nejaky novejsi videjko-vyrazna zmena oproti tomu co sem videl (to bylo asi naky lamsky video nebo fakt nevim...) az na to ze ta zmena mi prisle ze byla leda v grafice a v efektech,dokonce AI mi prisla prevelice idiotska-ten co to hral tam stal,nekrytej pánečku tam jen tak z řitě solil a prakticky žádná kulka ho netrefila....to ty hovada kdyz natacej videa tak hrajou na easy nebo co?:lol: (btw tohle je to video ktery sem dneska videl http://youtube.com/watch?v=O2eB9m6-z-I )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Jinde na foru už to jedou-někdo dostal,někdo ne. Někdo krytizuje ovládání že je těžkopádný a někdo zas že je bezvadný,ale všichni se schodnou že po grafickej stránce je to palba.Ale je to nespravedlivý...takovejch kaček jsem dal za všelijaký hry na PS3 a oni mi nepošlou ani betu.Měl jsem oryginal i KZ1 akorat KZ liberation jsem si stáhnul :) No počkam si holt do února.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
KillZone 2 to officially ship on February 27th 2009

X-Play has just informed us that SCEA managing producer Kyle Shubel has informed them that KillZone 2 will officially ship on February 27th 2009. So that's settled then, better start counting down the days to this highly anticipated title!

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Tonight on X-Play we had an extended Hands On Preview of Killzone 2 courtesy of SCEA Managing Producer, Kyle Shubel. We broke the preview into two parts, and at the end of the first video, Kyle revealed some major news:

Killzone 2 will officially ship on February 27th, 2009

In addition, you will be able to see two all new, never before seen weapons. The Bolt Gun and the Flamethrower were officially revealed, and footage of both can be seen in the first video.

The second video is a multiplayer preview. Both videos can be found at the link below, and I’ve provided an embed code for the video containing both the announcement and the new weapons.

http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/691498/Killzone_2_Release_Date_February_27_2009.html

-------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jo tak docela vážně uvažuju že tuhle gamesu koupim, slyším na ni samou chválu, videjka jsou taky hustý... a koukněte na 1. post, jak je tam napsaný datum vydání 2007 :D docela lol, snad to dopadne už na konci února:D těšim se jak malej harant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3.2.2009 ma byt pry demo lol ale nezarucuju ze to je pravda

Ano, ale jen pro ty, kteří si hru předplatí na gamestop.com. Pokud tedy patříte mezi ony předplatitele, pak vám někdy v únoru přijde na mail klíč pro stažení dema. Pro nás ostatní bude demo přístupné buď s velkým časovým odstupem nebo vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu