Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

Omg, hrej je úplně nejtupější server, MGS 4 (8/10), KZ 2 (8/10) to jsou upa výmazové, kteří jsou fakt asi zaujatí proti PS3

Jo taky sem na to koukal a nevěřícně kroutil hlavou... na Gametrailers.com dostal Killzone pěkných (i když na můj názor slabých) 9.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No já nevím.. přijde mi že nejlíp to vyřešil Gamespot.

Jakože hra má vyjít teprve za necelej měsíc - a všichni se jak býk na rudou vrhají po hlavě do toho jen aby měli recenzi co nejdřív.

Přitom vzhledem k délce singlu bude hlavní těžiště hry v Multipalyeru - a ten neměli recenzeni možnost pořádně vyzkoušet. Prý 3 x 1 hodinu. Což sotva stačí na odemčení druhé classy... tak co je to potom za recenze "honem to vydat první a dáme tam třeba desítku protože ji všichni očekávají"

Mi to připomíná Little Big Planet, který se na většině serverů recenzovalo dřív než vůbec rozjeli online služby...

A do toho kupa hráčů, kteří ještě nehráli ani demo a přesto ví, kolik ta hra zaslouží?

Jako na demo jsem zvědavej - ale nezlobte se na mě... tyhle hodnocení jsou fakt fraška a výsměch do xichtu každýmu kdo se chce dozvědět jaká hra opravdu je. :-(

Dávat finální verdikty o "hře roku" (=tvrdit že bude zajímavější než Heavy Rain nebo Mafia 2) po třeh hoďkách mulťáku se zamčenou většinou možností - fiasko - alespoň podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg, hrej je úplně nejtupější server, MGS 4 (8/10), KZ 2 (8/10) to jsou upa výmazové, kteří jsou fakt asi zaujatí proti PS3

Ten recenzent má doma PS3 takže s tou zaujatostí bych se držel zpátky :). Navíc ste to nehráli. Jak můžete vědět že si devítku zaslouží ? (Já si to taky myslím.. ale nemůžu to vědět když sem viděl jen pár videí ;).)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten recenzent má doma PS3 takže s tou zaujatostí bych se držel zpátky :). Navíc ste to nehráli. Jak můžete vědět že si devítku zaslouží ? (Já si to taky myslím.. ale nemůžu to vědět když sem viděl jen pár videí ;).)

nevím jak ty, ale já u nich delší dobu pozoruju zaujatost.....stačí číst recenze jak vyzvedávájí Xbox hry (nic proti, ale jenom když jsem si od nich nějakou recenzi přečetl tak mi to tak přišlo), např. při srovnávání Gears of War 2 a KillZone 2 atd.

MGS4 - 8/10 ? *ROFL*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Han3:

No a co když si třeba GoW2 to lepší hodnocení než KZ2 zaslouží? Neříkám že tomu tak je. Ale nikdo to tu zatím nehrál, tak tvrdit že má zaujatý recenze je prostě mimo už z principu. A je to vlastně ještě zaujatější.

Jen protože to mělo pěknej render, velkej hype a je to na PS3 z toho přece ještě nedělá desítkovou hru.

Ať se podíváš do jakékoliv recenze, tak všechyn vyjmenovávají aspoň několik záporů - délka, příběh,...

Tak myslím, že prát se za maximální hodnocení je nesmysl. Navíc vůbec není důležitý jestlito má 8/10 nebo 9/10, ale jeslti to bude zábavný.

A co jsem četl tu recenzi (jako text - mám pocit že někteří lidi si ještě neuvědoili že součístí recenzí je i text), tak mi nepřišlo že by na ni byla zasedlá. Nebo že by ji zdrbala jako nezábavnou.

Prostě autora bavila jako super řež, ale v životě asi už hrál tunu her, kteýr ho bavili víc a dýl... copak to není objektivní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Han3:

No a co když si třeba GoW2 to lepší hodnocení než KZ2 zaslouží? Neříkám že tomu tak je. Ale nikdo to tu zatím nehrál, tak tvrdit že má zaujatý recenze je prostě mimo už z principu. A je to vlastně ještě zaujatější.

Jen protože to mělo pěknej render, velkej hype a je to na PS3 z toho přece ještě nedělá desítkovou hru.

Ať se podíváš do jakékoliv recenze, tak všechyn vyjmenovávají aspoň několik záporů - délka, příběh,...

Tak myslím, že prát se za maximální hodnocení je nesmysl. Navíc vůbec není důležitý jestlito má 8/10 nebo 9/10, ale jeslti to bude zábavný.

A co jsem četl tu recenzi (jako text - mám pocit že někteří lidi si ještě neuvědoili že součístí recenzí je i text), tak mi nepřišlo že by na ni byla zasedlá. Nebo že by ji zdrbala jako nezábavnou.

Prostě autora bavila jako super řež, ale v životě asi už hrál tunu her, kteýr ho bavili víc a dýl... copak to není objektivní?

Beru to, jenže to bysme ty hodnocení nemuseli vůbec brát v úvahu.

Když vemu, že MGS4 jsem dohrál 8* (singl!!! kolikrát u dnešních her dohrajete singl a pořád se u něj skvěle bavíte?) a vůbec jsem se u toho ani minutku nenudil tak 8/10 je pro mě teda dost málo. 100 lidí - 100 chutí.....ale to ty hodnocení nemusíme brát teda v úvahu (zase :dozey:)

Když bych srovnával GoW 2 a K2 tak mi podle videí příjde GoW2 lepší (to je pravda), ale prostě mi to přišlo podle několika recenzí jako by byli podplacený jak vychvalujou Xbox 360 (a nesleduju to sám!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo.. tak zatím 8% dnes budu proklínat pomalej net protože v tý mí díře nic lepšího nepodporujou :-(

Navíc musel jak naschvál zároveň vyjít novej Lost, kterej má jak naschávl vadnou běžnou verzi a koukatelná má další Giga. Paráda - to se mi ty downloady hezky potlučou a zdržej vzájemně :-( Snad to ještě dnes bude.

Beru to, jenže to bysme ty hodnocení nemuseli vůbec brát v úvahu.

Však vo tom to je. Číslený hodnocení nemá smysl vůbec brát v úvahu (nedejbože se kvůli nim rozčilovat) - po tý inflaci za několik posledních let nemá absolutně žádnou váhu. Hodnotí se na stupnici 6 až 10 a za drobrej hype se přičítají až tři body (dle nálady autora). Jestli podle toho někdo posuzuje kvalitu her a ty pak kupuje - bůh s ním :-)

Viděl jsem několik recenzí co tomu dali 10/10 a označil bych je za brak. Protože vůbec neřekli proč. A jako váhající hráč jsem absolutně nepoznal jestli je to teda hra pro mě nebo ne. A potom jsou recenze který bych uznával i když by nakoci dali 4/10.

Je úplně jedno jaký číslo tomu recenzent dá. Jen k tomu musí mít argumenty. A popravdě - čím víc záporů uvede tím líp - sám se dokážu rozhodnout jestli mi budou vadit. Není nic horšího, než recenze která všechny zápory zcela přehlíží jen aby mohla dát vysněný hodnocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz som to demo 2x presiel .. a tato hra ma najlepsiu grafiku na celom svete.. proste grafika ze CI BOHA :D damy a pani tomu sa hovori next gen ... to bude naj FPS na svete. cele gears of war boze ist do ... :)

grafika ale není všechno...

Midnight:

Ech.. GoW je FPS? Nebo mu snad tahle hra nějak ubrala na kvalitách?

myslel Gears of War

Killzone 2 trhá rekordy už nyní

Killzone 2 se dneska dočká demoverze a nikdo nepochybuje, že trhne nějaký ten rekord. Jenomže rekordy už trhají i předobjednávky. Nyní Sony oznámila, že po celé Evropě eviduje více jak 1.1 milionu předobjednávek. A to je zhruba dvacet dnů do startu, takže se počítá, že ono číslo ještě vzroste. Kolik předobjednávek je poté celosvětově už Sony nezodpověděla, ale jedno je jisté, milionové prodeje bude mít Killzone 2 už od prvního dne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat to ovladani je tezkopadny na muj starecky vkus, jinak dobra strilecka

Tak si dej citlivost na plno,taky jsem to tak udělal a je to lepší. Jinak je to pěkný ale ta grafika se mi nějak nezdá...myslíte že to múže být monitorem s rozlišením 1680 na 1050?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu