Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jasný ne? Když jdeš kupovat nějakou FPS, tak přece vždycky řekneš "Dobrý, mohl by jste prosím na chvíli pustit tuto hru a ukázat mi jakou má oblohu?" - to je přece naprosto normální :-)

Jinak jsem dnes z nudy zkusil demo podruhý... tak jako už se to hrálo líp. Asi to bude chtít zvyk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja soudim hru I podle oblohy. Me demo celkem zklamalo. Nemohl jsem do vody - alespon nez se utopim ;-) a kdyz jsem na zacatku prvni mise zastavil postup a trochu se rozkoukaval, celkem jsem se pobavil. Stal jsem proti velke cerne dire v budove tovarny, nachazejici se snad v prvnim nebo druhem patre (kde zrejme drive byly nejaky vrata) ze ktere vybehl vojak. Vybehl, zahnul vlevo, udelal ratatata, prebehl vpravo, kryl se za prekazkou, vybehl vpravo a nejpozdeji tady jsem ho sejmul. A co se nestalo. Vybehl dalsi, zahnul vlevo, udelal ratatata, prebehl vpravo... A zbytek naprosto stejne. Kdyby mi nedoslo mi strelivo, tak jsem tam stal a strilel jeste dnes. Zrejme tam byla nejaka lihen. Ale zase mi demo vydrzelo o 5 minut dele :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych pravdu řekl tak mi to taky nějak neuhranulo...řeči z recenzí jako:všechno je tak solidní,uvěřitelné,každá hromada sutin atd. (recenze bonusweb) takhle mi to opravdu nepřišlo,level design mi přijde prúměrný a nic "skoro hmatatelného" jsem opravdu nevyděl. Nejhezčí z celeho dema je asi zbraň při nabíjení...nevym jestli takhle vypadá jen demo ale vždy jsem si myslel že demo je už z hotové hry,doufam že opak je pravdou.

Hratelnostně je bezva,určitě mě to bude bavit...jen ta akcelerace míření mi trochu štve ale to si snad zvyknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to dneska prosel potreti a bavilo me to vic.. a tohle rozhodne neni jedna z nejhotovejsich verzi protoze uz i myslim v te Preview verzi co dostavali novirari Rico na zacatku kdyz vyskakujete z toho vznasedla nerika "Lets go" ale "Time to die" takze z toho soudim ze to starsi verze i kdyz ne moc urcite bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, v sudské arábii už několik obchodů porušilo datum vydání a začali KZ2 prodávat už teĎ. Božeeee, to je snad sen :( Více v mé novince:

Možná se vám titulek novinky může zdát trochu přehnaný, avšak v Saudské Arábii se už najde několik šťastlivců, kteří si doopravdy Killzone 2 koupili již nyní. Říkáte si, že jde o

fake ? Nejde, své tvrzení totiž tamější hráčí podložili videi i fotkami. Podle výpovědi jednoho z majitelů hry se hra prodával v herním obchodě nedaleko jeho domova. Ze zpráv

jiných hráčů je zřejmé totéž. Některé herní obchody zkrátka a

dobře porušily datum

vydání a hru prodávají již nyní. Tohle se tedy SONY určitě nebude líbit a pro obchodníky z toho může vylézt pěkná pokuta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše .Den mě demo nenadchlo. Jedničku jsem nehrál, ale podle kamarádů prej nejlepší pařba. Nevím, ale myslím, že to je zase velkej HYPE jako u LittleBigPlanet. Hra mě nadchla, ale po týdnu jsem zjistil, že je to největší stereotyp, jaký jsem po Assassinovi hrál. O koupi však uvažuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh kazdej na to ceka jako na smylovani,vsude o tom slysi a nemuze se ho dockat,stejne jako vsichni cekali na Fallout 3.Az to vyjde,tak si to kazdej pobezi koupit a za den dva hrani prijde na to,ze se chova jako malej harant,kterej chtel strasne koupit zmrzlinu a kdyz ji dojedl,tak zjistil ze mu vubec nechutnala :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vas furt nechapu.. jestli se nechate nalakat na hype tak to je vas problem. My rozumnejsi vime ze to proste bude DOBRA hra.. a jestli bude lepsi nez jednicka (jako ze bude) tak to bude SUPER hra.

Kazdopadne souhlasim s tim Fallout 3.. ackoliv sem to nehral tak vim ze by me to nebavilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu tz, co si to jdou koupit hned při "launchi"....už vím z resistance 2, že když jsem si natěšenej koupil Collector's edition, tak jsem toho litoval, a při prodeji jsem na tom hrozně prodělal....teď kdybych si koupil hned K2, tak to koupim za 1600, dohral bych to, ale MP by me treba nebavil(jako u R2) tak bych to prodal, dejme tomu, za 1000... ALE! Já si počkám, koupim z bazaru za 1000 a popřípadě prodám za 900...jenom taková rada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu tz, co si to jdou koupit hned při "launchi"....už vím z resistance 2, že když jsem si natěšenej koupil Collector's edition, tak jsem toho litoval, a při prodeji jsem na tom hrozně prodělal....teď kdybych si koupil hned K2, tak to koupim za 1600, dohral bych to, ale MP by me treba nebavil(jako u R2) tak bych to prodal, dejme tomu, za 1000... ALE! Já si počkám, koupim z bazaru za 1000 a popřípadě prodám za 900...jenom taková rada...

no je pravda ze s pribyvajicim vekem uz u her nestravim tolik casu jako kdyz me bylo treba 15 a vic uz me bavi hry spis sportovni nebo zavodni (napriklad u MGS4 sem se obcas musel vylozene premlouvat abych zacal hrat..a nebylo to tim ze by ta hra byla spatna). Ale prave KZ si myslim ze bude trochu jinej pripad prave kvuli MP kde si myslim ze by mohly byt matche docela vyrovnany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si hru pojedu koupit hned,a je mi jedno jestli za 1500kč nebo za 1000kč stejně třebe jako uncharted2...panebože dyť je to exkluzivní hra pro ps3 a tak nebudu řešit nějaký pětikylo...:roll:

to lubos47:ty si si nějakej jistej tim že nás ta hra bavit nebude...ty už si jí asi prošel viď,nechápu jak múžeš vyblejt takovej nesmysl.

marek_2080: PetikIlo neres, zacni resit pravopis :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave nazory na hru. Ja som ju nehral a pravdepodobne ani hrat nebudem, nakolko nemam PS3 a je celkom zaujimave citat vase rozdielne prispevky... Podla tych "uzasnych" americkych recenzii a dojmov americkych "deti" som predpokladal ze to bude vacsia pecka... Dik Glutton za celkom (pravdepodobne) objektivne zhodnotenie prvych dojmov... Aspon viem ze nemusim sa nahlit na kupu PS3 nielen koli tejto hre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Migl,az si to zahrajes,tak mi rekni jak jsi si to uzil,ale protoze ti uz neni 14,tak si myslim,ze si to moc neuzijes.

Proč bych si to neměl užít? Mě budou bavit hry i v padesáti,FPS je muj oblíbený žánr her,třeba teď hraju F.E.A.R. 2 a bavim se maximálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nestačim se divit kam se tahle diskuze dostala.

Pár jedinců už teď ví že nás (mě) to bavit nebude(asi na to maj nějakej vzorec). A řešej to tady.

Některý tady zase vyprávěj o tom jak je nebavim Fallout 3. A jak je to možný protože velkej humbuk okolo hry přece MUSÍ znamenat to že je ta hra dobrá(spoustu lidí baví.svěčej o tom i prodeje).

Sám za sebe můžu říc že sem nikdy nebyl fanda FPS a nikdy mě ani ty velký pecky tohohle žánru nebavili.Rači mám RPG a strategie.

Ale už demo Kilzone 2 sem dohrál několkrát a přesto si ho někdy pustim. Takže to pro MĚ je super hra a to že nějakej loupák tady řiká že sem jak malej když se na to tešim a že mě to určitě nebude bavit tak bych mu chtěl poděkovat za to že se tak perfektně za mě rozhodnul. Dokonce se tady i od chytrejch hlav dozvim jak nakupovat. To vše pod Kilzone 2. Ještě jednou děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu