Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

Jako nestačim se divit kam se tahle diskuze dostala.

Pár jedinců už teď ví že nás (mě) to bavit nebude(asi na to maj nějakej vzorec). A řešej to tady.

Některý tady zase vyprávěj o tom jak je nebavim Fallout 3. A jak je to možný protože velkej humbuk okolo hry přece MUSÍ znamenat to že je ta hra dobrá(spoustu lidí baví.svěčej o tom i prodeje).

Sám za sebe můžu říc že sem nikdy nebyl fanda FPS a nikdy mě ani ty velký pecky tohohle žánru nebavili.Rači mám RPG a strategie.

Ale už demo Kilzone 2 sem dohrál několkrát a přesto si ho někdy pustim. Takže to pro MĚ je super hra a to že nějakej loupák tady řiká že sem jak malej když se na to tešim a že mě to určitě nebude bavit tak bych mu chtěl poděkovat za to že se tak perfektně za mě rozhodnul. Dokonce se tady i od chytrejch hlav dozvim jak nakupovat. To vše pod Kilzone 2. Ještě jednou děkuju.

Relaxo z toho si nic nedělej asi maj pravdu,přeci hra s takovou reklamou a tak ojediněle drahým vývojem nemůže normálního člověka bavit :? ale ať ta hra má jakoukoliv reklamu a vůbec jakkoliv velkej hype...já si KZ2 stejně koupim a nikym si tu radost zkazit nenecham :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rozhovor se Stevenem Ter Heidenem (hlavním tvůrcem hry) a Ericem Boltjesem (hlavním online designerem hry):

Q: Můžu editovat a nastavovat svůj tým přes Killzone.com?

A: Ano, můžete! WWW Stránka má stejné funkce jako hra. Takže si můžete plánovat vaše zápasy a akce z PC včetně nastavování týmu.

Q: Jsou moje statistiky přesnosti s jednotlivými zbraněmi sledovány i celkově jako přesnost celkem?

A: Ano, všechny statistiky které jsou dohledatelné ve hře, jsou dohledatelné i na WWW stránce. Statistiky jako – skupiny zbraní, fragy, sebevraždy, team-killy, hlasování o kicku, použití abilit a ještě mnohem víc jsou dohledatelné. Řadit je můžete podle jakéhokoliv kritéria, stejně tak, jako si je můžete rozdělit za posledních 24 hodin, týden, měsíc nebo celkem.

Q: Na E3 2007 bylo řečeno, že jeden level v Killzone 2 zabírá kolem 2GB dat. Nyní když se už téměř schyluje k vydání plné hry a byla „nahozena“ na Blu-ray, kolik tak hra zabírá prostoru? Je to 50GB Blu-ray?

A: Mno, 2GB na level to mělo, protože všechny sdílené soubory byly vlastně na jednom místě, např. modely zbraní, charakterů apod. Takže proto 2GB na jeden level. V tuto chvíli se hra vleze na 25GB, ale jakkoliv zmenšit už to prostě nešlo.

Q: Můžeš prosím vysvětlit, jak funguji „Valor“ trofeje pro online multiplayer? Jak přesně dosáhneš ranku 1 až 4 v týdnu?

A: Dobře. Je to založené na výpočtu z % hráčů hrajících v týdnu. Např. 1% ze 100 hráčů je 1, ale když bude hráčů 100000 je šance mnohem větší. Pokud získáte „Valor“ trofej bude se Vám zobrazovat malá ikonka v profilu, ukazující že jste jeden z nejlepších hráčů.

Q: Jakej systém lobby/party bude Killzone 2 mít? Prosím, řekni mi, že bude pro mě a mé přátele lehké založit partu a zahrát spolu.

A: Máme před-herní lobby, kde si mohou hráči vybrat svojí frakci a mluvit či psát všem. Poté, až začne hra, je obrazovka s výběrem Spawnu a vy už můžete mluvit pouze ke své frakci, proberete taktiku, nastavíte squady a charaktery, ještě předtím než vstoupíte přímo do hry.

Q: Bude Guerrilla zaštitovat nějaké turnaje přes killzone.com?

A: Určitě. Přímo klan může vytvořit vlastní turnaj až pro 64 týmů. Ale i přes to budeme pořádat „oficiální“ turnaje až s 256 týmy, což je potencionálních 4098 hráčů v jednom turnaji. Veškeré funkce ze hry jsou dostupné i na stránkách, včetně pár věcí a vychytávek navíc.

Q: Jaký je základní rozdíl Killzone 2 multiplayeru od rivalů jako COD 4 nebo Counter-Striku?

A: Mno náš unikátní mód Warzone. Většinou je hra jenom Deathmatch, nebo Capture the Flag. My to hodili všechno na jednu hromadu, a ty jsou hrány jeden po druhém náhodně. Takže se hra náhodně mění každých pár minut a v následku toho musí týmy měnit svou taktiku a zaměřit se na jinou část mapy. Pokud chcete tak si můžete samozřejmě zahrát „Bodycount“ (naše verze Team Deathmatche), vše je nastavitelné.

Q: Budou mít klany jejich vlastní fórum na killzone.com?

A: Každý klan bude mít jejich vlastní stránku kde budou – statistiky, členové, poslední zápasy a ano bude tam i klan fórum.

Q: Pokud ztratíme všechny Klanové body (Clan Points), je možné je zas nějak získat, když nemáme žádné na vsazení?

A: Ano a to tak, že se budete účastnit „volných“ turnajů kde je odměna „Valor“. Tyto turnaje fungují tak, že nemusíte vsadit svůj valor aby jste mohli nějaký vyhrát. Samozřejmě, že turnaje kde musíte zaplatit vstupné mají i vyšší odměnu. Ale chcete být klan bez bodů? To by bylo trochu smutné, ne? smile.gif

Q: Bude možné získat zkušenosti (experience points) i v upravených hrách? Protože v Resistance 2 to nejde.

A: Určitě. Pořád totiž hrajete proti ostatním hráčům (ne pouze botům) a dohrané hry by měli znamenat body pro váš rank. To samozřejmě platí pouze pokud dokážete něco zabít. Pokud jenom chytáte rakety do xichtu, tak Vám nemůžu pomoct.

Q: Jaké módy obsahuje Warzone mód a co v nich musíte dělat?

A: Bodycount = Team Deathmatch

Assassination = Ubránit nebo zabít náhodně vybraný cíl z druhé frakce

Search and Retrieve = „Náborový reproduktor“ je shozený na určité místo na mapě a Vy ho musíte donést zpět do nepřátelského území, na místo k tomu určené.

Capture and Hold = Bráníte vlajky kvůli bodům

Search And Destroy = Bráníte nebo dobýváte nepřátelskou pevnost, kde umístíte C4 aby vybuchla

Assassination a S&D se ve Warzonu hraje dvojmo. Takže oba týmy mají možnost útočit / bránit

Q: Můžeme editovat klany před 27.2. na www.killzone.com?

A: Ne. Hráč musí nejprve dosáhnout hodnosti Sergeant aby mohl založit vlastní klan, proto je nutné aby nejdříve hrál. Proto dosud nemůžete vytvářet vlastní klany.

Q: Budeme mít možnost volby hrát s vypnutým HUDem v MP? Podobně jako tomu je u CoD4 HC módu. Hraní bez zaměřovače. Působí to reálněji.

A: Budete si moci vypnout vlastní HUD, ale to neplatí pro ostatní hráče. Toto je něco, co mi můžeme implementovat do hry po vydání. Osobně se mi také tento nápad líbí. V každém případě, budeme dále naslouchat Vašim nápadům a návrhům a pokud je budeme moci jednoduše v budoucnosti zakomponovat do hry formou patchů, budeme o nich uvažovat.

Q: Je jednoduché ztlumit hráče?

A: Ano je. Když ve hře zmáčknete „select“, najedete na hráče, tak máte možnost ho ztlumit či spustit hlasování o vykopnutí ho ze hry.

Q: Řekněte nám o vlastnosti vlastního soundtracku. Bude Killzone 2 toto podporovat?

A: Pouze pro multiplayer přes XMB. Ve hře jednoho hráče je hudba koncipována tak, aby přesně ladila s probíhající akcí a tak by pro nás bylo obtížné smíchat toto s Vaší oblíbenou kapelou.

Q: Můžeme od Guerrilla Games očekávat, že bude hru po vydání stále podporovat a tím fandům zaručovat stále nejlepší možnou hru?

A: ??Absofrigginglutely??. Budeme, Vám hráčům, stále naslouchat, abychom hru vytvořili ještě lepší pro každého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych chtel podotknout , kdo predobedna hru u JRC , plati i pro kamenne pobocky dostane ke hre tricko zdarma .

Plati do 24.2.2009

Áááá pan prodavač si dělá reklamu :D

Jinak na tu hru se taky těším,vypadá to fakt super.Myslím že je lepší když je to z moderní doby protože her z druhý světový je docela dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajmalo by mě jak bude moct bejt složenej tým v MP. Jestli určitej počet toho povolání a určitej zase toho.

Jestli to bude jedno tak by mě zajmalo jak by vypadal takovej zápas kde sou v obou týmech jen sabotéři (berou podobu druhýho).

Nebo jen samí neviditelný snipři proti sobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to líbí, ale mám ke hře jednu velikááánskou výhradu, která mě točí čím dál víc:

proč se tu musí při každým loadingu na pozadí na cca 0,5 vteřiny seknout? A proč musí být tyhle loadingy co dvě místnosti? Někdy to škubne nahoe schodiště a pak hned dole, což už je velkej extrém. Ještě bych přimhouřil oko ve velkejch exteriérech.. ale v interiérech je to prasárna. Takhle špatně optimalizovanej nebyl ani Mass Effect.

Divím se, že něco takovýho prošlo betatestem a nikdo nikoho nenutil to opravit (Heavenly Sword teba jasně ukazuje že jde udělat i hezčí grafika bez škubání). Tohle je věc která mě od hraní neustále ruší a kazí zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už smažim a je to maso,chce to chvíli hrát a člověk se dotoho jakoby zakouká a za chvíli to jede jak po másle...i když ta akcelerace míření mi štve ale už si zvykam,hcvíli jsem hrál i mulťák a maká bez problemu,určitě mě bude bavit. A dokonce jsem ke hře dostal tryko KZ2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měl sem už ve hře i bug. Dveře který mi měl oteřít parťák byli pořád zavřený i když on jima už prošel.

Navíc nevim čim to je ale když dám search game tak mi to najde spoustu her ale nemůžu žádnou vybrat ani se pohybovat ve sloupci po jednotlivejch hrách. Pak dám back dám znova serch game a už to jde :roll:

ještě sem se chtěl zeptat jestli se ty různý profese si musí člověk nejdřiv odemknout nebo jestli si to může vybrat hned od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jste nekdo uz u toho litaciho mouly co strili ty rakety..a jsou tam nejaky ty eletricky vyboje..a ja jsem schovanej za tim sloupem a on tam lita a strili po me..nejde mi ho zabit

slez dolu je tam tunel :) ... vem si raketomet a strilej do tech stozaru s elektrinou kdyz je ten vrtulnik nad nima. Musis to udelat asi 5x a pak mas hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiří Vašků:

Tak ona není tak špatná a je lepší než co ukazuje demo:

http://tinyurl.com/kz2-recenze

Máš recht že jako důvod pro koupi konzoli to není...ale když už člověk tu konzoli má, tak je to dobrej zážitek - minimálně jako bazarovka.

Jen doufám, že nějakým patchem opraví to trhání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiří Vašků:

Tak ona není tak špatná a je lepší než co ukazuje demo:

http://tinyurl.com/kz2-recenze

Máš recht že jako důvod pro koupi konzoli to není...ale když už člověk tu konzoli má, tak je to dobrej zážitek - minimálně jako bazarovka.

Jen doufám, že nějakým patchem opraví to trhání.

Ahoj,

Killzone 2 jsem před chvilkou dohrál - o jakém trhání mluvíš? Díky za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu