Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
... chapu ze vetsina lidi uz bude u trojky ale :)

Náhodou, mě přišla dvojka lepší než trojka, zvlášť multiplayer. Někdy bych ji zase oprášil, jenom jsem to dlouho nehrál a když si vzpomenu na to nezvyklé ovládání, tak mi asi bude chvíli trvat než se do toho dostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 years later...

cau panove. nejsem si jist, jestli tohle jeste nekdo hraje, ale treba jen bude stacit kdyz zapatrate v pameti a pomuzete mi vyresit "drobny" problem v KZ2, v multiplayeru.

po delsi dobe jsem se vratil k tyhle super hre a pustil se do multiplayeru. i ted, to hraje docela dost lidi, i kdyz bejvavalo vyrazne lip.

nicmene k memu problemu.

 

v kazde multiplayerove hre podle poctu sejmutych protivniku dostanete nejakej pocet bodu  a ten se vam stale nacita a tak postupujete v kariere. po kazdem ukonceni hry se ukaze vase hodnoceni, prictou se ziskane body a tak porad dokola.

no a v tom mam ted problem. me se prictou body, treba i poskacim na nejakeho generala. ale vseho jen docasu .

jakmile hru uplne ukoncim ( QUIT) a nasledne se k ni (treba druhy den, nebo i klidne za minutu)  vratim, mam stejny pocet bodu jako puvodne, jako pri minulem zacatku. proste po ukonceni hry si KZ2 nepamatuje, kam jsme se dostal.

ustrnul jsem proto v nejake hodnosti a i kdyz uz bych mel byt ja nevim kde, porad mam stejne bodu. je jedno jestli se mi maj pripocitat 2, 100, nebo 1000 bodu, je jedno jake dovednosti mi naskocili a jakou hodnost jsem ziskal, pri novem startu je vse jako puvodne.

docela me to stve, protoze tim se vicemene ukoncil muj postup a ziskavani novych trofeji. jedinna moznost by bylo, nevypinat KZ2 a mit to porad nastartovany. ale to , jak asi uznate, neni uplne idealni.

 

obracim se proto na pametniky teto hry, jestli si nahodou nevzpomenou jak ( a jestli vubec) tento problem vyresit.

za kazdou radu a pomeoc dekuji.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že tyhle multiplayerové funkce byly úplně vypnuty. Multiplayer běží, ale rank se nebude načítat, Sony takto ořezalo veškeré funkce s tím, že hru nechá na nějakém prastarém serveru běžet. Každopádně je to pouze má domněnka, divím se, že Sony nevypnulo servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu