Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PS3 - Aktualizace 7.1.2012


tekken90

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mohl by mi poradit nekdo s tou 80GB verzi v tabulce jsou dve verze NTSC jelikoz si chci privezt PS3 s ameriky tak bych chtel tu lepsi verzi se cteckou karet a 4 usb porty je to z tohoto obchodu tak se chci zeptat ktera s tech verzi to je http://www.sears.com/shc/s/p_10153_12605_05896008000P?mv=rr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Ahojte chci se zeptat premyslim o ps3 z dovozu-usa a chtel bych vedet Vcem se lisi ntsc ps3 od te palove.Je tam treba neaky rozdil v napajeni?Pojedou mi na ni pal hry,filmy atd?Diky moc za odpoved vsem znalym

PS3 je "regional free", čili bez regionálního kódávní, takže ti pojedou všechny hry i filmy z USA... jinak to napájení tam je standartní 110-220~ , akorát možná bude chtít koupit jinek kabel, protože v americe tuším mají jinou vidličku než u nás tady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

zvažuji koupi PS3, tak sechci zeptat na pár věcí. Dají se z toho pouštět divx filmy s titulkama (z flasky)? Jako klasický DVD/BD přehrávač to funguje v poho? Jaký jsou rozdíly mezi 40/60/80 GB? Pro Vás asi triviální otázky, ale i tak díky za odpovědi :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

zvažuji koupi PS3, tak sechci zeptat na pár věcí. Dají se z toho pouštět divx filmy s titulkama (z flasky)? Jako klasický DVD/BD přehrávač to funguje v poho? Jaký jsou rozdíly mezi 40/60/80 GB? Pro Vás asi triviální otázky, ale i tak díky za odpovědi :).

Co se takhle podívat na první stránku????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se takhle podívat na první stránku????

Tyhle rady typu "máš to na googlu" miluju. Na první stránku jsem samozřejmě kouknul a na všechny otázky tam odpovědi nejsou. Dokáže tedy přečíst *.srt/*.sub soubory k divx filmům? Prý kvalita přehrávání DVD není tak dobrá jako u stolních DVD přehrávačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Mno takže, zrovna jsem si pořídil PS3 a měl bych pár dotazů:

1. Dal jsem region ČR (udělal jsem chybu) můžu ho nějak změnit?

2. Když si tady v česku koupím NUNS (naruto ultimate ninja storm) tak jsem zrovna na svém druhém (US) účtu viděl že si tam můžu stáhnout 10 new postav (:bash:) takže pojedou mi?

3. Mám 80 GB verzi a tady jsem viděl nějakej návod jak tam dát PS2 hry - je to nějak možné.

(prosimvás a nepište mi - přečti si topic pro začátečníky - když ho někdo rok neaktualizoval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu