Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PS3 - Aktualizace 7.1.2012


tekken90

Recommended Posts

Zdravím

Už delší dobu uvažuji o koupi této konzole. Pokusím se je rozdělit a srozumitelně popsat. Pár otázek jsem si již zodpověděl sám, pomocí pročítání, ale i tak to asi nebude kompletní a mám v tom trochu chaos

1) Jak je to s připojením k PSN (pokud se to tak jmenuje). Konzoli připojím pomocí LAN kabelu (nebo i wifi?) Připojím se k službě a můžu stahovat? Je potřeba ke stažení něco platit, nebo jsou i nějaké plné hry zdarma, nebo free jsou jen dema?

2) Uvažuji o koupi Move Packu. Jak je to s touhle "vychytávkou". Pokud si koupím "Start Pack" dostanu jen nabíječku, a jeden ovladač, nebo to má ovladače do obou rukou? Myslím že jeden je s tou bambulkou a druhej je navigační? nejsem si jistej. Dostanu oba, nebo koupím jede a poté musím dokoupit ten "do druhé ruky" A ještě podotázečka. Dají se stáhnout hry k této "vychytávce", nebo se musí jen kupovat.

3) Co vše se ukládá na HDD. Respektive. Bude mi stačit 160GB HDD. Momentálně mám XBOX a 250 GB HDD a to je snad až zbytečné. Dají se hry také ukládat na disk, nebo se hrají pouze z "placky?" Jak velký HDD je tedy dostačující pro takové běžné hraní

4) Jak je to s hraním "po netu". Je pro to zapotřebí něco dalšího? Nebo jen vytvořím profil a hraju?

5) Mají všechny konzole (uvažuji spíše o SLIM verzi) možnost připojení kabelem HDMI <---> HDMI, nebo tato možnost je tu řešena jinak.

6) Jak je to s hlukem. Pokud máte někdo možnost porovnat. Pokud hraju na xboxu přes HDD, tak je konzole téměř nehlučná, což se ale nedá říct o hraní z DVD. Jak je to u PS3

7) jak je s komunikací během her. Dá se taky jako je to u xboxu používat headset? nebo je zde lepší skype, nebo nějaká podobná komunikace pomocí PC

možná že si ještě na něco vzpomenu.

Děkuji všem za vaše odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jde nejak udelat pri nahravani souboru na HDD (z flash disku), aby jsem je nahral vcetne slozek a pri vyberu videa zobrazovani slozek...? Dost by se to zprehlednilo, nyni tam mam nastaveno zobrazeni ALL a je toho opravdu hodne. Hlavne serialy ve slozkach by byly OK. Je zajimave, ze po vlozeni flash disku jsou slozky na flashce videt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skolni.flakac

1) Můžeš LAN i Wifi, zdarma jsou dema, některé packy do her, plné hry občas v akci.

2) Určitě najdeš v popisu všech obchodů...

3) Stačí... pokud bdueš chtít koukat i na filmy, tak doporučuju koupit větší. Hry nemají libovolnou instalaci, některé se instalují z části, některé vůbec...

4) Nic...

5) Samozřejmě.

6) Daleko víc tichá než Xbox.

7) Voice chat pouze ve hrách, PS3 bohužel cross game voice chat nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli když si teď koupím nový PS3, jestli bude možné provést JB a hrát cracklé hry, případně jak na to?

Díky,

záleží na FW v konzoli, teť bych už kupoval někde kde maj zásoby na X měsíců dopředu aby byla větší šance menšího FW než 3.55.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Doplněny tyto čáti:

------------------------------

PS3 a stažené hry: Přidáno info o cfw.

Přehled všech verzí PS3, technické parametry konzole, podporované formáty: Doplněna tabulko verzí (jsou i novější revize) + FAQ

Playstation Network a Playstation Store: Přidáno pár otázek

Příslušenství: přidáno příslušenství

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

bsahuje:

1x Xbox360(černé provedení)

1x HDD 120gb

1x bezdrátový ovladač(černé provedení)

1x HDMI kabel

1x Headset(černé provedení)

1x komponentní HD AV kabel

1x Ethernet Kabel

1x nějaká redukce výstupního TV kabelu

-------------------------------

Sac Longchamp Pliage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Zdravím, přečetl jsem si počáteční tutorial, nicméně, chtěl bych zíksat názor info od nějakého uživatele co si teď koupil PS3 - Playstation 3 - 12GB + Move + BoS - je možno si stahnout hru třeba z warfora(co jsem četl tak by měla být upravená) bez toho abych dělal nějaké úpravy s firmware? Jestli to takto nejde lze udělat nejakou úpravu(JB) na PS3, která mi tyto hry spustí a neztratím záruku?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu