Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PS3 - Aktualizace 7.1.2012


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na rootu vytvoris slozku PS3 a v ni slozku UPDATE, do ktery ten fw nakopirujes

bohuzel, toto jsem udelal a nefunguje to, update jsem stahoval od tebe v 1. postu a dam ho do tech slozek ale nejde to (dal jsem to do PSP a z neho jsem chtel updatovat)

zkousel jsem i jine slozky ale take nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel, toto jsem udelal a nefunguje to, update jsem stahoval od tebe v 1. postu a dam ho do tech slozek ale nejde to (dal jsem to do PSP a z neho jsem chtel updatovat)

zkousel jsem i jine slozky ale take nic :-(

tak proste neco delas spatne..

po nakopirovani na kartu delas co? Pokud cekas ze uz je updatovano tak se pletes :D. Musis v ps3 jit do Settings - System Update a vybrat Update via Storage Media

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak proste neco delas spatne..

po nakopirovani na kartu delas co? Pokud cekas ze uz je updatovano tak se pletes :D. Musis v ps3 jit do Settings - System Update a vybrat Update via Storage Media

:lol: tak to si fakt nemyslim :) vim co mam delat, delam to co rikas ale ne a ne se to spustit... pise to "no aplicable instaler" (podobne)

nechtelo se mi to znova stahovat, mel jsem aktivovanej FUP ale uz jsem to stahnul behem 3 hodinek do PS3 a uz je updatovano :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
40GB podporuje PS2 hry? Ne. Tak to bude spis pro 60GB co myslis? :dozey: :D

omg vim že 60gb verze podporuje PS2 hry :blink: Já jen že sem slyšel že US 40gb verze to mají daný HW (že tam není čip přes který se to spouští) ale že EU verze jen SW... Tak mě to jen tak napadlo;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg vim že 60gb verze podporuje PS2 hry :blink: Já jen že sem slyšel že US 40gb verze to mají daný HW (že tam není čip přes který se to spouští) ale že EU verze jen SW... Tak mě to jen tak napadlo;)

jj to jsem cet taky :D kazdopadne kdyby to mozny bylo tak to tam napisu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu