Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na DosBox


Georgeos

Recommended Posts

Já jsem zkoušel překonvertovat hry,bohužel se většina sekala

To přece není o žádném konvertování..., musíš si víc pohrát s nastavením dosboxu, třeba supaplex si myslím, že bych rozjel na plnou rychlost bezproblému.

Tady je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Zdravím. Mohl by někdo prosím reupnout ověřený funkční balíček s DosBoxem a VC (případně s nějakými hrami). Snažil jsem se podle zmíněného návodu rozchodit nějakou hru, ale dostanu se jen k tomu že zapnu Dosbox a naběhne mi jen příkazový řádek bez toho VC. Mám složku s dosboxem nakopírovanou v PSP/GAMES a v ní pak složku s VC. Zkoušel jsem i přepisovat soubor dosbox.conf, ale pak mi to hodí chybu:data is corupted.Těch dosboxů jsem už stahoval víc a všiml jsem si, že někde třeba soubor dosbox.conf uplně chyběl, proto chci požádat o nějakou stopro funkční verzi. Mám 5.03 GenC. Předem díky za pomoc či nějaký odkaz na řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu