Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou televizi na ps3??


Dzunk

Recommended Posts

Tak ja by som radil LCD okolo 46 a viac mas v tej dialke optimalne Digi tv urcite vymen ak chces lespiu kvalitu obrazu na LCD je to grc najlepsie skylink u vas to je Czechlink? Ci jak? :D LCD do tych 40k Bysom radil LE40A786 input lagy ziadne ureven ciernej ciernejsiu som este nevidel je to Full HD a ma TV Tuenr ale prima len Mpeg-2 sa my zda.. Alebo Plazmu(horsie je to s tim vypalovanim ..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Niiga:Je tato plenka pro mé dítě opravdu vhodná? Prosím tě požádej někoho vyspělejšího ať ti dělá korektury příspěvků, píšeš jak slaboduchý.

cau...co rikate na tuhle telku?? Uz ji mam na ceste domu...takze se ptam asi pozde :? http://www.svet.tv/lcd-tv-samsung-le46a686-full-hd-cena-vcetne-phe.html

Kdyby jsi měl zbytečnejch třicet kolíků je to pěknej dárek pod stromeček, kdybys měl těch kolíků šedesát měli bychom radost dva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hele co se furt ptáte jestli je ta vhodná nebo ta.... nejvhodnější je 100% Sony.... ! Tam je ta kombatibilita perfektní !... když mám PS3 tal neváhám a kupuju Sony... taky teď budu kupovat protože mám classic CRT... ( Ale Grafika taky good - pro ty co nemaj dost lovů tak jim bohatě stačí CRT... min. 55cm) .... A když už si budete kupovat LCD tak jedině 82cm+ menší ee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele co se furt ptáte jestli je ta vhodná nebo ta.... nejvhodnější je 100% Sony.... ! Tam je ta kombatibilita perfektní !... když mám PS3 tal neváhám a kupuju Sony... taky teď budu kupovat protože mám classic CRT... ( Ale Grafika taky good - pro ty co nemaj dost lovů tak jim bohatě stačí CRT... min. 55cm) .... A když už si budete kupovat LCD tak jedině 82cm+ menší ee...

ty ses asi posral ne? co to valíš za bludy...srry ale nováčci jsou mi čím dál víc proti srsti jaká kompatibilita? co to meleš.....je úplně jedno jestli si koupíš samsung sony panasonic nebo posranej hyundai....faktem zůstává to, že sony rozhodně nepatří mezi naprosté top.....ale i kdyby....mlet něco ve smyslu, že ps3 je sony tak musí být sony TV .....tak to jsou v tom případě všichni xkaři víš kde......bill g ještě nezačal vyrábět TV a vše je naprosto nekompatibilní a nehodí se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj právě si pro PS3 vybírám LCD TV ve 32'' a zatím se rozhoduji mezi následujícím:

PANASONIC VIERA TX-32LZD85F - http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9-80-93-cm/panasonic-tx-32lzd85f-viera

SONY BRAVIA KDL-32W4000 - http://www.videoexpert.cz/sirokouhle-lcd-televize-16-9-80-93-cm/sony-bravia-kdl-32w4000

Samsung LE32A756 - http://www.czechcomputer.cz/product_doc-BBBE5447F977EEC8C12574B9004D974A.html

Můžete mi prosím někdo ze zkušenosti poradit, jakou bych si měl koupit. Případně navrhnout jinou.

Bohužel 32'' je limitujících, větší nemohu. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus pouvažovat o plasmě od panasonicu. Než mě tu lidi začnou kamenovat za spotřebu a vypalování, tak to řeknu takto. Na netu je mnoho testů té nové generace a v průměru jsou si ve spotřebě na tom stejně obě technologie. A pokud se jedná o vypalování obrazu, já osobně nic takového nepozoruji, a to ji mám už hodně dlouho. Jinak takovou černou, jakouj umí plasma, nikde pomalu neuvidíš, teda hlavně ne na lcd, full hd sice přímo není, ale má integrovanýá procesor, který signál velmi kvalitně dopočítá do klasického rozlišení. Pokud by jis ji chtěl, kup např tady http://www.megaobchod.cz/audio-video/panasonic-th-42px8e.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus pouvažovat o plasmě od panasonicu. Než mě tu lidi začnou kamenovat za spotřebu a vypalování, tak to řeknu takto. Na netu je mnoho testů té nové generace a v průměru jsou si ve spotřebě na tom stejně obě technologie. A pokud se jedná o vypalování obrazu, já osobně nic takového nepozoruji, a to ji mám už hodně dlouho. Jinak takovou černou, jakouj umí plasma, nikde pomalu neuvidíš, teda hlavně ne na lcd, full hd sice přímo není, ale má integrovanýá procesor, který signál velmi kvalitně dopočítá do klasického rozlišení. Pokud by jis ji chtěl, kup např tady http://www.megaobchod.cz/audio-video/panasonic-th-42px8e.html

Pokud je tato odpověď reakcí na mou předchozí otázku, tak jak jsem psal, mohu nanejvýš 32'' TV. Plazmu jsem bohužel v tomto rozměru neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona se dělá tak malá plasma od lg, ale do ní bych nešel. To radši kup to lcd, co jsi psal. I když osobně, pokud bys chtěl full hd, tak bych šel do sony. ale zase si zaplatíš. Ale v tak malé úhlopříčce rozdíl lmezi hd ready a full hd nepoznáš

Z LCD co jsem psal, mají všechny full HD. Panasonic dokonce 100 Hz. Jinak jaké výhody má třeba SONY, oproti těm ostatním TV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych potreboval new TV na PS3 mámw 6 let starou CRT telku ( úhlopříčka 52 cm ) a jen scart ,já si PS3 budu kupovat za svý prachy a na LCD/plazmu prachy nemam , tak co myslite bude stacit na normál zapaření CRT telka s 52cm úhlopříčkkou a scartem ???

Jo ještě se chci zeptat ,četl jsem ře PS podporuje minimální rozlišení 480p a já mám menší problémek máme 6-7 let starou CRT telku ,propojení scart úhlopříčku 52 CM a formát obrau 4:3 nebo 16:9 jenže vůbec nevím jakou má ta TV rozlišení ,protože v papírech telky neni ani slovo prostě nikde ,o obrazu maximálně ten formát 16:9 tak se chci zeptat jestli myslíte že mi natom PS3 pojede přes scart značka Sanyo ty TV- jinak ted na ty TV mám 6 let starou PS2 :DNevíte někdo jak zjistit rozlišení TV obrazu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona se dělá tak malá plasma od lg, ale do ní bych nešel. To radši kup to lcd, co jsi psal. I když osobně, pokud bys chtěl full hd, tak bych šel do sony. ale zase si zaplatíš. Ale v tak malé úhlopříčce rozdíl lmezi hd ready a full hd nepoznáš

To je jako vážně pravda že v uhlopříčce 32" rozdíl mezi full hd a hd ready na ps3 nepoznáš...???? Tak to mě teď docela dostalo, protože kupuji samsunga 32" full hd, a jestli to teda není zbytečné??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

To je jenom o kalibraci jasu, kontrastu a barev. Pokud se TV pouští tak jak je nastavená z obchodu, tzn. přesvícenej a přemodřenej hnus s vytaženýma barvičkama, tak se na to vážně nedá koukat. Já používám kalibrovaný Samsung LE46A656 FullHD 117 cm a až na mírný inputlag který z deseti lidí poznám jen já při hraní Gran Turisma, panuje velká spokojenost s obrazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já mám 32'' Full HD lcd od LG a maximální spokojenost,skvělý obraz i ty ostatní věci. Jinak k té diskuzi o Full hd a hd ready, já osobně si myslím, že rozdíl poznáš. Stáhl jsem si jeden film v obou rozlišeních a řekl bych, že na full hd vypadal přeci jen o krapánek lépe. Ale je to jen můj osobní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu