Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

Pomocí CHIPU nabootuješ flashku a pak už se řiď pomocí tutoriálu.

Swap Magic vlastně potřebuješ jen k tomu abys nabootoval flashku.

Nebo je tu ještě jedna možnost: vypálit si swap magic, Chip ti ho přečte protože umí číst pálený CD. Pak už to bude úplně stejné jako v tutoriálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Matt, hru z flashky spustíš přes program USB Extreme nebo přes CMD vše je znázorněno tady: http://www.youtube.com/watch?v=qyayRyAaO78&feature=related

Při tej druhej metodě si můžeš mountnout hru v .ISO a uděláš ten samej postup co on, akorát dáš tu virtuální jednotku kde máš mountnutou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators
mam playstation s cipem a potrebuju na pametovku nahrat FMCB jak to mam udelat?dik?

Muzes si nekde stahnout a vypalit swap magic a snim nabootovat flashku a nebo si stahni ulaunchelf cd verzi , vypal a pomoci nej pak muzes z flashky uz spustit jakykoliv elf program .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes si nekde stahnout a vypalit swap magic a snim nabootovat flashku a nebo si stahni ulaunchelf cd verzi , vypal a pomoci nej pak muzes z flashky uz spustit jakykoliv elf program .

No prostě je to dokonce i na tejhle stránce :D http://console-forum.net/tema/83049-ps2-vseobecny-tutorial-fmcb?p=925448&viewfull=1#post925448

Když je někdo línej si to tady pročíst viď řepko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry jsem trochu mimo ze záslepek.

1 - Tutorial končí - (pokuď již máte nainstalované záslepy, vyndejte 1 http://farm1.static.flickr.com/135/3...2ccd5855_o.jpg /edit: no i když nemusíte)

Mám to chápat, že pro úspěšnou instalaci FMCB tam zásepky být nemusí, nebo jsem v tutorialu někde přehlíd v kerém bodě a kam přesně je dát?

Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim poradite mi nekdo jak nainstalovat fmcb pres chip vim ze to tu je mnohokrat ja uz jsem to skousel stahl jsem ulaunchELF nakou nevejsi verzi a spustil naskocila na treti pokus otevrit mi v nem slo vsechno kromne mass:/ tam jsem se nedostal kdyz sem na to klikl tak se to kouslo cekal jsem tk minutu a nic,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad bych vyuzil moznost sledovat divX filmy z PS2

1. Byl by tu nekdo z Brna, kdo by mi FBMC nahral

2. V pripade, ze mam FBMC, je mozne s jeho pouzitim vytvorit druhou zalozni kopii pro pripad, ze by mi to mladsi bratr nechte smazal?

3. Daji se v FBMC nastavit nejak rozumne titulky

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

Koupil jsem sourozenci v USA PS2 ale neuvedomil si ze hry nejsou regionfree. Takze mu nejdou koupene originalky z CR atd.

Muj dotaz se tyka toho jestli by bylo mozne abych si u kamarada nechal nahrat na pametovku FMCB a potom mohl poustet originalni popr neoriginalni hry i s formatem PAL?

Zrovna ted jsem si sehnal SwapMagic ale neuvedomil si ze je taky PAL:-) Takze ho pri instalaci FMCB nevyuziji.. NAstesti ho mam jen pujceny:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyzkousel...

Vzal svoji MC ke kamaradovi a tam jsme podle navodu dali na MC FMCB.. U nej vse fungovalo jak melo ukazala se rozsirena nabidka a instalace probehla v poradku... Akorat jsem nenastavoval dale nic v configuratoru FCMB jelikoz jsem mel za to ze to nastavim doma..

Ale doma po zapojeni MC s FCMB do PS2 se mi neukaze rozsirena nabidka ale pouze zakladni dve polozky nastaveni a browser.. Po prohledani MC pomoci browser na MC FMCB je... Ale nespusti se...

Mel jsem snad nastavit vsechny uvedene veci v Free McBoot Configuratoru?

Omlouvam se pokud jsem neco prehledl a dekuji za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já už pár těch FMCB nainstaloval, vždy jsem to kompletně nainstaloval + nastavil.. pak stačí jen strčit do dalšího PS2 a běží to.

Můžeš zkusit znovu nainstalovat FMCB a na místě hned kompletně nastavit. Jestli i to i po tom nepůjde, tak děláš něco špatně a nebo je to tou NTSC konzolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu