Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

zdravim perfektní návod zvládnul jsem to podle něj za 5 minut ale potřeboval bych se zeptat jestli rozjedu god of war 2 na dvouvrstvým dvd na free mc bootu?
Měl by jsi to spusit. Nejdřív opatchuj staženou hru tímto: "DLPatcher" a pak "ESR patcher". Poté vypal na DVD-R DL.

Ma to pls nekdo vyzkousene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miz012: jo, já to tak vypálený mam a funguje mi to (ale nedohrál sem do konce ani tu první misi, tak nevim jestli to funguje až do konce hry). GoW se dá ale sehnat i na jednovrstvym DVD a zdá se že tam nic nechybí (možná nějaký upoutávky nebo videa z vývoje, ale nic důležitýho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Shifty: někdo tu na fóru psal že prej to legální neni a přišel mu snad nějakej dopis od sony a chtěli po něm zaplatit pokutu a kdesi cosi. Já si myslim že na tom nic neni, nejsme v Americe kde snad pomalu za vypálení jednoho DVD dostaneš doživotí, DMCA u nás neplatí a ACTA ještě neni podepsaná a Autorskej zákon to nejspíš vůbec neřeší. Ale jestli si nejseš jistej a máš obavy tak nenabízej, vydělat se na tom stejně nedá, lidi by to chtěli nejlíp zadarmo a hned a když ti pošta tu kartu náhodou ztratí tak budou chtít ještě peníze zpátky i s nějakou kompenzací a ještě můžeš někoho nasrat a udá tě BSA že pálíš hry (ty sou živi akorát z těch udání, sami na nikoho snad ještě nikdy nepřišli). Já sem ochotnej nahrávat jenom když si někdo výslovně řekne, ale aktivně nikde nic nenabízim. Přemejšlej o tom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to ten poslední slim model, má číslo SCPH-9000x (to poslední číslo je region, u nás prodávaný mají čtyřku). Některý dřív vyrobený (asi mají ještě starší bios) prej fungujou, ale většina nefunguje. Vyzkoušený to nemam, slima sem nikdy neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už slim konzoli, tak nejlíp asi 77004 nebo 79004, protože ty první modely měly horší mechaniku a přehřívaly se (nemam to vyzkoušený, ale všude se to tak píše), a po 7900x už bylo 9000x s vestavěnym napájecim adaptérem kde nefunguje (až na pár starších kusů) FMCB a prej sou tam i potíže se Swap Magicem (je potřeba mít co nejnovější verzi, protože ty starší údajně nefungujou). Takže u 9000x je nejjistější asi jen modchip, pak Swap Magic pokud nemáš moc starou verzi a někde na konci FMCB pokud máš štěstí na kompatibilní konzoli (na netu se dá dohledat s jakýma datecode - krátký číslo na štítku vespod na konzoli - by měl fungovat, ale moc velký naděje bych si nedělal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsně. Děkuju za odpověď. ale já mám tu verzi toho ps2 o kterym říkáš, že se přehřívá, tak jsme s přítelkyní pařili v kuse tak 8 hodin a nic... občas se sekne hra, ale jen otevřu a zavřu kryt a zase to šlape, ale to si myslím, že je jen tím, že je to pálená hra, protože u originálek to nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypálenej swap magic se ti bez čipu nebo fmcb nespustí. Ale je fakt že těch metod na instalaci fmcb je víc, pamatuju si třeba na využití memor32 (paměťová karta s usb vstupem) a nějaký originál hry s upravenýma savama na tý kartě a přes to se taky dal spustit instalátor. Ale vesměs ty alternativní postupy byly celkem komplikovaný a vyžadovali koupení něčeho ne zrovna levnýho (viz originální swap magic, memor32, code breaker, action replay, hd advance). Nejjednodušší to je když už má někdo funkční instalaci fmcb a tak to může snadno instalovat na další karty. Na oficiální stránce je asi 10 způsobů instalace: http://freemcboot.info/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OPL už v 1.8b je a ten už to umí (umí to i z interního HDD a přes síť z PC a já na něj napsal češtinu). Ale kdybys radši klasickej USB Advance, tak stačí nakopírovat jeden ELF soubor na kartu a přidat si do menu spouštěč přes FMCB Configurator. Na to sem tu spolu-napsal s jednim člověkem dva stručný návody.

http://console-forum.net/tema/117870-spousteni-her-z-externiho-hdd

http://console-forum.net/tema/118880-jak-hrat-hry-pres-externi-hdd-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu