Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Podle mě ho vůbec nepotřebuješ, nainstalovat si to můžeš u toho kámoše s čipem nebo od někoho jinýho za stovku nebo dvě a nový hry si před vypálenim opatchuješ ESR patcherem a pudou bez dalších pomůcek a na ty neopatchovaný co se ti nechce pálit znova budou stačit záslepky a cogswap (program co si nahraješ na kartu) a jedna libovolná originálka, klidně nějaký pokémony nebo jinou blbost. Záslepky asi nemusíš mít originální, asi by to šlo zablokovat i sirkama a lepenkou, jen aby to tam dobře drželo a moc to nevyčuhovalo aby šly zavřít dvířka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív normálně nainstaluješ FMCB a pak si do složky BOOT na kartě zkopíruješ cogswap.elf (třeba z flashdisku pomocí ulaunchelfu) a přidáš si odkaz do toho osd menu abys to měl přes co spouštět (na to je tam fmcb configurator). Použít můžeš postup co sem popsal tady: http://console-forum.net/tema/117870-spousteni-her-z-externiho-hdd a samotnej program stáhneš třeba tady: http://sksapps.com/mis/COGSWAP.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobrý den. mám FMCB a zkoušel jsem už par her jen dvě fungují jak mají. Mam problem totiž v tom že my třeba u her nejde barva případně nešlo hru uložit a PS2 se kousl. Hlavní je ale ta barva,zkusil jsem asi 8 her a pokaždé to same hra jede ale jen černobílý obraz. mužete mi prosím poradit v čem asi dělám chybu. PS:2 vypálene hry jedou bez problému takže postup mam snad správný. děkuji za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli je to nějaká hra v TV normě NTSC (ta se používá v USA a Japonsku) a tvoje televize umí jenom normu PAL, tak bude obraz vždycky černobílej, protože barvy sou tam zakódovaný jinak. Většina TV co se prodávají posledních několik let umí obě normy a přepíná se to buď automaticky nebo je na to položka v menu (případně tlačítko na ovladači). Mě funguje obojí, jen u NTSC her mam pocit že sou o trochu zubatější hrany a tmavší barvy. TV normu mam nastavenou na AUTO takže se mi to přepíná samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

jsem co se týče PS2 nováček (prakticky mi ještě ani nedorazilo) a potřeboval bych pár rad. Pročítal jsem si věci kolem instalace FMCB a chci se zeptat, jestli tu není někdo, kdo FMCB na karty instaluje, případně někdo, kdo má na prodej SM. A hlavně bych chtěl vědět, jak je to s memory card u PS. Předpokládám, že se na ní ukládají pouze savy her, nicméně netuším, jak jsou velké a kolik se toho na 8MB kartu vejde a to bych si měl vpodstatě ještě 3,5MB odečíst na FMCB.. Stačí tedy 8MB karta, nebo je potřeba alespoň 64MB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Dobrý den,

koupil jsem si na inzerat PS2 se swap magic 3.6 ale jelikoz jsem byl neznaly, tak jsem nevedel, ze k tomu ma byt nejaka zaslepka. Mam normalni verzi, ne slim....Na original MC 8Mb jsem si tedy podle zde uvedeneho navodu nainstaloval Free MCboot. Slape skvele, tak jak ma. Problem mam ale s hrama. Koupil jsem si Verbatim DVD-R. Stahl jsem si tri hry z internetu (Tekken 5, WWE SmackDown VS RAW 2011 a Virtua Fighter 4). Uz jsem znicil 4 media :-) postup vypaleni jsem provadel nasledovne...stazene iso jsem opatchoval ESR patcherem a pote vypalil 4x rychlosti. Pouzil jsem program Ashampoo burning studio, nakonec jsem zkusil i IMGBurn a dokonce jsem jedno DVD zkusil vypalit na svem notebooku, protoze jsem se nekde docetl na internetu, ze to nekomu delala i jeho vypalovacka v PC, tak jsem chtel zkusit jinou aby jsem eliminoval mozne chyby....nic mene, kdyz dam do PS2 hru, v menu najedu na ESR (samo se mi to nespusti automaticky) tak me to hodi na sedou obrazovku a dole mi to ve status pise "Unknown media in drive"....

Nekde jsem i cetl, ze to muze delat typ media, ze ne kazda PS2 sezere minus nebo plus, ze to chce vyskouset.....zarazi me ale, ze k tomu PS2 jsem dostal nejake vypalene hry, ktere majiteli nejspis fungovaly pres ten swap magic a ty media jsou minusy, tak je mi divne, ze tady by to treba chtelo jen plusy.....jeste jsem tu nasel stareho Tekken 3 (bohuzel medium je bez popisku, tak nejde zjistit jestli je plus nebo minus) z PS1 a to kdyz tam dam, tak mi status detekuje jako audio a kdyz se to pokusim spustit, tak mam ruzovou obrazovku a dal nic....ani nepocitam s tim, ze by jsem toho Tekkena 3 spustil, kdyz to neni opatchovane tim ESR, pisi sem co nejvice poznatku aby pripadny radce mel co nejvice informaci.....

Potreboval by jsem tedy od nekoho radu jestli neco delam spatne, nebo co by s tim mohlo byt.....posledni co me napada, ze jeste koupim DVD+R a zkusim to....

Moc se omlouvam za tak dlouhy prispevek a predem Vam dekuji za pripadnou pomoc.

Aleš Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

jsem asi lama, ale ani podle návodu se mi to nepodařilo rozjet, koupil jsem si kartu s nainstalovaným fmcb, a mám ps2 hodně starou verzi- hru jsem po stažení opatchoval esr patcherem a vypálil v dvd decrypteru (pálím na verbatim - rychlostí 1x, hra (fifa 13) se mi však nerozjede, jinou jsem zatím nezkoušel, hlavně nevím jak mám přesně nastavit programy které jsou součástí fmcb, díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu