Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ripnutí zvuku u myspace a webových přehrávačů


Arcane

Recommended Posts

logo.jpg

Protože hodně lidí neví jak na to a sám jsem na to nemoh přijít tak sem dávat tento návod. Postup je určen primárně pro Windows 7, protože v této verzi byl MS odstraněn Stereo Mix v nastavení záznamu, který dovoloval nahrávat právě zvuky v počítači. Nicméně program by měl být funkční i na XP,Vista

i-Sound Recorder - download

http://www.abyssmedia.com/isound7/

Práce s programem:

player.jpg

Po spuštění programu klikněte na "Settings"

mp3.jpg

-Klikněte v menu nalevo na "MP3" ,nastavte si bitrate (čím vyšší, tím kvalitnější). Dále jestli chcete nahrávat jako Mono, Stereo, nebo jiný počet kanálů. Jakmile budete spokojeni klikněte na "Select this format"

-Nalevo v menu General si navolte cestu, kam se defaultně budou soubory ukládat. Menu zavřete kliknutím na "Close"

nastaven-.jpg

Nakonec už jen si můžete posuvníkem nastavit hlasitost. Pak je zmáčknete tlačítko Record a zvuk se bude nahrávat. Na to rychle spustíte hudbu v přehrávači například na myspace. Že se hudba nahrává v pořádku poznáte že ekvalizér se hýbe v rytmu hudby (nečekaně :lol:). File size se v průběhu nahrávání zvětšuje a ukazuje velikost kterou to zabere na disku.

Snad vám to pomůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dobré. Já používám software co mám k zvukové kartě.

Je tam možnost nahrávání REC. Takže nastavím Select Recordink Source (výstup) a dám nahrávat a zvuk se nahraje. Pak to třeba v moviemarkeru nastříhám jak se mě zlíbí. např. zkrátím začátek a konec. A překonvertuji z WMA do MP3 a je to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu