Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zivotnost DS / DSi v podobe zajmu uzivatelu o nej...


penthaler

Recommended Posts

Lidi někde sem slyšel že když máte v dsku flashkartu tak to znatelně snižuje výdrž baterie je to pravda ?
Hele nevim jestli běžně, takovej průzkum sem nikdy neviděl, ale věř, že všechny tyhle romky jsou právě ze zahraničí, takže asi i tam je to běžný. Ale kdyby si všichni jenom kupovali romky a to nový, tak věřim, že bysme se měli líp (lepší ceny, lepší hry).
asi ano, ale spis neznatelne..
ja si myslim ze ano.ja to nabiju a 1 hoka a konec.ale to bude asi aj baterii.us mam novou objednanou. jakou mas kartu?

Drzme se tematu, nebo budu nucen vam vsem hodit minimalne upozorneni za OffTopic...

Edit: tema promazano od OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DSko právě narozdíl od PSP není v Evropě/US mainstream. U mě DSko jasně vyhrálo kvuli Pokemonum atd..

Jinak pokud kupojícího tyhle hry(pkmn,zelda,chinatown,..) nechytnou tka je jasný, že ho DSko nebude bavit.

Jiank já mám DS Lite taky přes rok - teď už si ho sice doma skoro nezapnu(jedu jen originálky a všechny prachy jsou do xboxu :) ), ale na cesty to je prostě boží :).

No mam opačnej názor NDS je právě v Evropě víc mainstream než PSP. Na dovolené jsem viděl 3x NDS a žádnou PSP. Jinak PSP pobavila, ale šla pryč. Vyzkoušel jsem si vše, co jsem chtěl (MGS: Portable Ops, God of War) a poslal jsem ji dál. Doufám, že Penthalerovi slouží dobře. Teď mám NDS a hry jsou takové příjemně jiné. Dotykové ovládání je skvělá věc - třeba Big Bang Mini nemá chybu (až na záverečného bosse, na kterého nemám nervy :))

Po pravdě i to NDS mi teď leží v šuplíku a mám to jako doplněk k PS3 a využiju ho, jen když sedím někde v čekárně, někam jedu atp. Celkově ale je NDS pro mě lepší jak PSP, strašně mě ale štve jak tam dodrbali internet (neumí WPA, browser jen s slot1 kartou..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak já měl PSP, chci ho prodat, po pár měsících mě nějak nebaví, na písničky a videa mám mp4player, a nenašel jsem tolik her co by mě bavily. NDS lite mám sice krátce, ale díky množství her si můžu vybrat a jsem spokojený s rychlostí nabíhání her, výběru, z her Nintendogs, Pokemoni, Sonic, Mario,Animal crossing atd., celkově pro mě je na NDS větší zábavnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NDS pouzivam casto protoze mam takovou praci kde mam na nej cas a tudiz hraju o 106. Zda se ze dsko pspcko v par vecech predci treba v dotykovem displeji a taky ve forme her ktere jsou na dsku vice stavene pro lidi co se chcou bavit a ne cumet na grafiku ale podle je dobra kombinace psp+ds protoze na psp jsou i jine hry ktere na dsku bohuzel nebudou a naopak na dsku je treba zase skvele guitar hero a podobne veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu