Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovladače z aukra


Tomas_2002

Recommended Posts

Ahoj všici. Chtěl jsem se zeptat, zda si myslíte, že se dá věřit těmto ovladačům:

http://www.aukro.cz/item908796876_wii_set_nunchuck_remote_controller_super_cena.html

Na internetu je jich tu za tu cenu poměrně hodně a přijde mi trochu zvláštní, že v krámu stojí controller + nunchuck nějakých 1800,- a taky je to zhruba kolem 700,- Kč.

Co na to odborníci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co jsem ale koukal na DealExtreme, tak tam ty reakce uživatelů jsou takové poměrně všelijaké....jako že je to sice levné ale k originálu mají daleko. Špatně snímají pohyb atd.

Tak ještě jednou, máš 6 měsíců záruku,.. takže ho při nejhorším pošleš zpět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám asi týden ovladače z dealextreme (včetně wii motion plus) a zatim teda nemohu říct nic špatného, nejsem nějaký přeborník v hraní na Wii (vlastním ho asi měsíc), ale řekl bych, že mně ty ovladače k učelu za kterým byly koupeny (zahrat si občas něco ve dvou) bohatě poslouží... a cena i s motin + 840Kč je myslim dost slušná 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co jsem ale koukal na DealExtreme, tak tam ty reakce uživatelů jsou takové poměrně všelijaké....jako že je to sice levné ale k originálu mají daleko. Špatně snímají pohyb atd.

Otázkou je, jestli jsi se díval opravdu na originály na DealExtremu. Tam originální ovladače musí být označeny jako "Genuine". To jsou jediné pravé (dovoz z Japonska). Ostatní jsou kopie (a některé tak drzé, že kopírují i logo, takže na první pohled k nerozeznání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden imported from japan mám objednanej z ebay. Tak jsem zvedavej.

Moc si od tech ovladacu neslibuju. Chci to jen na mario kart a podobne.

http://cgi.ebay.com/A38-Nintendo-Wii-Remote-Nunchuck-Controller-Skin-4-SET_W0QQitemZ180446327932QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games_Accessories?hash=item2a0370747c

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, jestli jsi se díval opravdu na originály na DealExtremu. Tam originální ovladače musí být označeny jako "Genuine". To jsou jediné pravé (dovoz z Japonska). Ostatní jsou kopie (a některé tak drzé, že kopírují i logo, takže na první pohled k nerozeznání).

No tak ty označené jako "genuine" beru jako originální automaticky. Šlo mi spíš o ty levnější. Prostě jsem nevěděl, co by to mohlo být zač :-D

Každopádně se na to všechno asi vykašlu a koupím si normálně originál v krámu, než se pak nervovat, že to nefunfuje přesně jak má....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ty označené jako "genuine" beru jako originální automaticky. Šlo mi spíš o ty levnější. Prostě jsem nevěděl, co by to mohlo být zač :-D

Každopádně se na to všechno asi vykašlu a koupím si normálně originál v krámu, než se pak nervovat, že to nefunfuje přesně jak má....

Tak u těch levnějších je to téměř 100% napodobenina. A je tam šance, že nebude fungovat úplně košér. Můj nunchuk třeba přestal komunikovat, když byl zapojený do motion plus. Do té doby jsem si nemohl stěžovat.

Jinak já kupoval ovladače jako genuine na DX, pak něco na aukru, když to bylo v krabičce nové a vypadalo to originálně. :) Je pravda, že ty v obchodu jsou dost předražené.

U nás v kamenném krámku ho najdeš za 1 399,- jen to hvízdne, originál na game.co.uk najdeš za cca 820,-.

http://www.game.co.uk/Accessories/Wii/Official-Nintendo-Wii-Remote/~r329663/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nechápu ty prodeje na Aukru. Spousta lidí tam prodává za směšné ceny ovladače na Wii a nikdo tam nemá napsáno, že to není originál a navíc to přitom má na tom ovladači i logo Wii. U ovladačů na PS3 to bylo jasné - tam prostě logo SONY není a je jasné že je to fals. Z mého pohledu bych jim to velice rychle zarazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Hlavně nechápu ty prodeje na Aukru. Spousta lidí tam prodává za směšné ceny ovladače na Wii a nikdo tam nemá napsáno, že to není originál a navíc to přitom má na tom ovladači i logo Wii. U ovladačů na PS3 to bylo jasné - tam prostě logo SONY není a je jasné že je to fals. Z mého pohledu bych jim to velice rychle zarazil.

Z mého pohledu je to v podstatě podvod resp. pokus o podvod. Všechno to vypadá jako že prodávají originály, ale jsou to ty nejlevnější co najdou v jakýmkoliv obchodě po světě.

Osobně si myslím že je to kus od kusu, prostě máš štestí tak budou fungovat 100%, budeš mít smůlu a za půl roku a jeden den se ti něco potento a vyhodíš je. Já osobně s nimi tedy zkušenost nemám, ale mám zkušenost s neoriginála Gamecube ovladačů, koupil jsem dva každý od jiné firmy a vždycky se na nich něco potento nebo nefungovali jak měli. Pak jsem si z Play Asia koupil originály od Nintenda a ty mám do dneska a fungujou jako nový no. Ale věřím že někdo bude mít třeba i opačné zkušenosti - i když o někom komu by nefungovali ty originální jsem zatím ještě nikdy neslyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ja koupil na Aukru remote + nunchuck. Loga Wii na nich jsou, k nepoznani od originalu. Zaruka na odzkouseni byla 14 dni. V nekterych hrach (Napr House of the dead, Madworld) ovladac celou dobu docela neprijemne piska , tak jsem ho prelepil lepici paskou aby to nebylo tolik slyset. Obcas taky zlobilo zamerovani. Nunchuck funguje bez problemu. V jinych hrach ale funguje bez problemu, treba Rayman Raving Rabbids. Navic patba musela byt predem, poslano pres net jeste ten den. Ovladac jsem ale dostal asi za 3 tydny, prodavajici nebral telefony, neodepisoval na zpravy z Aurka, proste nezajem a to mel nekolik set kladnych komentaru (mezi mini i neutralni a par negativnich). Po techto zkusenostech se ani nepokousim reklamovat.

Nastesti mi ale ovladac prisel, ale po tech nervech bych uz do toho nesel. Lepsi koupit treba od nekoho z 2 ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Taky jsem koupil ovladače na aukru včetně motion plus. Měli to být originály, ale nejsou. Jednak v remote chrastí, chvilkama nefunguje a nakalibrování co je u wii sports se nedá vůbec mluvit, prostě je to šmejd. Každému doporučuji si raději připlatit než mít takovej šmejd doma. To je má zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu