Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zapojení PS3 do TV


T-o-mmy

Otázka

Ahoj, koupil jsem si PS3,ale nehraje mi obrz. Zapojil jsem to první přes AV cable, ale nic. pak jem to zapojil přes scart a taky nic. nevíte proč mi to nehraje? prostě se mi ani nenabídne to PS3 menu, jenom čený obraz a v rohu je napsáno AV1. TV mám CRT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mmy;821674']Ahoj' date=' koupil jsem si PS3,ale nehraje mi obrz. Zapojil jsem to první přes AV cable, ale nic. pak jem to zapojil přes scart a taky nic. nevíte proč mi to nehraje? prostě se mi ani nenabídne to PS3 menu, jenom čený obraz a v rohu je napsáno AV1. TV mám CRT[/quote']

projed vsechny av... jetli nepude odpoj scart od dvd a dej tam scart s ps3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím všechny uživatele console fóra,

nechci zakládat zbytečně nové téma, tak to napíši sem. Koupil jsem si nový PS3 320GB Slim a mám problém s tím, že se mi hry které spouštím normálně z BD, spouští v rozlišení 720p a ne v 1080p jak by tomu předpokládám mělo být. PS3 mám s TV propojené HDMI kabelem (který jsem k mému překvapení dostal k PS3). XMB se mi zobrazuje normálně v 1080p, ale jakmile spustím jakoukoliv hru, TV se přepne do 720p :cry:. Netušíte někdo čím to může být?

Předem děkuji za Vaše názory a rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu