Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CTETE prodejher.cz


Alert03

Otázka

Zdravim , chtel bych vas varovat pred internetovim obchodem www.prodejher.cz Zakoupil jsem u nich jap PSP. Problem je v tom ze ma slabe podsviceni a misto 4-teho rezimu (nejjasnejsi) mi zhasne display. Kdyz jsem to zjistil poslal jsem do e-shopu maila nacoz mi odpovedeli ze to je normalni funkce japoneske verze (coz je divne proc by rezim podsviceni pouzitelny az po napojeni nabijecky byl vypnuti displeje?) Pote jsem si psal s cleny tohoto fora co maji tez japonskou verzi kteri mi potvrdily ze to normalni funkce neni , sahnul jsem po manualu a tam jsem se docetl to stejne tzn. psp ma po napojeni k nabijecce 4rezimi podsviceni a ani jeden z nich neni vypnuti displeje. Kdyz jsem poslal dalsi mail s citaci zmineneho manualu a ujistenim ze to normalni funkce neni bylo mi odepsano ze to proste normalni funkce je , ze to v zadnem pripade neni na reklamaci a ze dotycneho cloveka zdrzuji a beru mu cas. No a nejlepsi nakonec kdyz jsem se ted snazil dostat na jejich stranky zjistil jsem ze jsem dostal BAN. Urcite se nenecham takto smest , necham si v SONY servisu potvrdit pisemne ze je to zavada a pustim se do nich i kdybych to mel dat na obchodni inspekci. Jen jsem vas chtel vatovat a taky se zeptat mate nekdo s timt shopem takove zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
no oni mi poslali mail abych si vybral a ja si vzal joystick na PC....jinak ostatni ceny byly jenom 32 MB pametovka, hra na PC, a ctecka pametovek ....takze nic moc no....ja to jen tak zkusil a najednou sem vyhral, skoda ze to nebylo treba o PS3 :cheesygrin:

taky jsem u nich vyhrál ... dokonce tušim, že 2x a v poho,

jednou jsem si kupoval umd gta:lcs a taky v poho, takže jsem s nima neměl zatim žádnej problém(asi klika¨)

ale jinak, jak tak tady vo nich slíchám, tak bych na ně tu kontrolu fakt poslal, ať se tam třeba po**rou:)

jinak by mě zajímalo, co se asi stane, jestli jim tam do fora napíšu, co vy píšete tady - že nereklamujou atd. - asi to vyzkoušim :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky jsem u nich vyhrál ... dokonce tušim, že 2x a v poho,

jednou jsem si kupoval umd gta:lcs a taky v poho, takže jsem s nima neměl zatim žádnej problém(asi klika¨)

ale jinak, jak tak tady vo nich slíchám, tak bych na ně tu kontrolu fakt poslal, ať se tam třeba po**rou:)

jinak by mě zajímalo, co se asi stane, jestli jim tam do fora napíšu, co vy píšete tady - že nereklamujou atd. - asi to vyzkoušim :lol:

asi by si uz nic nevyhral :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já teda sem tam kupoval svoje psp před rokem a nemůžu si na nic stěžovat...taky bylo rozbitý....display napsal sem jim a odpověděli že já za to nemůžu že za to může dodávková služba a dali mi adresu ať jim to poslu....a pak mi k tomu ještě poslali 1000 jako omluvu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já teda sem tam kupoval svoje psp před rokem a nemůžu si na nic stěžovat...taky bylo rozbitý....display napsal sem jim a odpověděli že já za to nemůžu že za to může dodávková služba a dali mi adresu ať jim to poslu....a pak mi k tomu ještě poslali 1000 jako omluvu....

Hmm tak to bylo pred rokem. Ted jak vydis s prispevku nereklamuji ani PSP ani pametove karty a dokonce ani originalni UMD disky ktere nechteji nikomu nacist , a jeste urazi pres mail zakazniky co se pokousi slusne vyreklamovat vadne zbozi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli opravdu nechtějí reklamovat zboží tak to je špatný no , doufám že to nikdy nebudu muset řešit , ale jak říkám mám od nich taky PSP silver + 2Gb kartu a vše je zatím v poho ( a jak říkáš že ten display je tmavý , tak já ho mám uplně v poho ) ...................a myslím si že se na to ta inspekce stejně vykašle ..........................jo a není to tím to podsvícení , že ten 4 tý stupen lze zapínat až s nějakým custon firmwarem ?? někdo to už tady psal ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kvuli jednomu stupni podsviceni?LOL tak to je husty soudit se kvuli takovy kravine:lol:

..je uplne jedno co chces reklamovat...jde o to, ze oni to musi resit...

..to jestli bude zavada uznana jako ze se na ni vztahuje zaruka, tak o tom nerozhoduje shop, ale servis, kde to opravujou a koumaj...

..otresnej je pristup toho obchodu..jejich vystupovani, "bannovani" nespokojenych zakazniku...to proste nechapu...to je jak z naky komedie

..ikdyz se na to nema koukat, tak uz podle designu a provedeni stranek ve me ten obchod nebudi duveru...

..stiznosti tady na foru na nej byly uz mnohokrat...tak se nenechavejte zlakat usetrenim par korun...za ty potize s nima to nestoji...

..doufam, ze jednou slapnou vedle u nekoho pravne nabusenyho(co do vedomosti), kdo se nase..stve a znici je..ptz ten shop je vostuda8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
..je uplne jedno co chces reklamovat...jde o to, ze oni to musi resit...

..to jestli bude zavada uznana jako ze se na ni vztahuje zaruka, tak o tom nerozhoduje shop, ale servis, kde to opravujou a koumaj...

..otresnej je pristup toho obchodu..jejich vystupovani, "bannovani" nespokojenych zakazniku...to proste nechapu...to je jak z naky komedie

..ikdyz se na to nema koukat, tak uz podle designu a provedeni stranek ve me ten obchod nebudi duveru...

..stiznosti tady na foru na nej byly uz mnohokrat...tak se nenechavejte zlakat usetrenim par korun...za ty potize s nima to nestoji...

..doufam, ze jednou slapnou vedle u nekoho pravne nabusenyho(co do vedomosti), kdo se nase..stve a znici je..ptz ten shop je vostuda8)

Tak prvne ja nechtel usetrit par korun prave naopak zaplatil jsem o skoro tisic KC vice abych dostal PSP s FW 1.5 ktere prodavaji. Obyc tam maji tusim za 4666 a to s fw 1.5 za 5500 a to jsem prave koupil. A k tomu ze narazi na nekoho nabusenyho vedomostma kdo je znici , v tomto smeru bohuzel nabuseny vedomostma nejsem ale ucim se rychle a uz jsem si nechal poradit od lidi v tomto oboru primo profesionalnich , v pondeli jdu do sony servisu kdyz mi tam daji papir o tom ze je PSP vadne informuji o tom tuto "firmu" a pokud mi odmitnou vymenit (ne opravit) ale vymenit PSP (protoze PSP bylo vadne hned v prvnich 14-ti dnech po koupi nebo tak nejak) dam je na obchodni inspekci ktera je MUSI prosetrit a dale se uvidi... Urcite se nenecham takto osidit... Ted uz mi ani tak nejde o to porouchane PSP ale o pristup ke me jako k zakaznikovi , jiz zminene bany a urazeni to je fakt extrem...

Edit - Jen dodam ze pokud by mi v servisu rekli ze je PSP vporadku tak bohuzel nemuzu nic delat ale i tak je pristup k zakaznikum otresny. I kdyz jsem si jisty je PSP spatne nap lukDM ma stejnou verzi PSP co ja a nedela mu to , dal jsem se docetl na jinych strankach ze to co mi to dela je chyba nekterych desek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem jim tak nakonec napsal do toho jejich fóra nebo co to maj ( http://prodejher.cz/index.php?exe=infoportal&news_id=1092&od=0&ado=5 ) a tohle mi odpověděli(aspoň, že odpověděli):

reklamace vyřizuje v souladu s občanským zákoníkem - ten nám ovšem neukládá jak ji vyřídíme, to je naše věc a když nás dokola otravuje nějaký s prominutím dement s neoprávněnou reklamací, tak ho samozřejmě zablokujeme

sami si udělejte názor:bash: - kterej stejně asi už všichni tady máte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem jim tak nakonec napsal do toho jejich fóra nebo co to maj ( http://prodejher.cz/index.php?exe=infoportal&news_id=1092&od=0&ado=5 ) a tohle mi odpověděli(aspoň, že odpověděli):

reklamace vyřizuje v souladu s občanským zákoníkem - ten nám ovšem neukládá jak ji vyřídíme, to je naše věc a když nás dokola otravuje nějaký s prominutím dement s neoprávněnou reklamací, tak ho samozřejmě zablokujeme

sami si udělejte názor:bash: - kterej stejně asi už všichni tady máte

..sou fakt husty...

..napis jim tam tohle..me to nejde nejsem tam registrovanej

..co znamená "neoprávněná reklamace"...Vy (jako obchod) byste snad měli přijmout jakékoliv zboží (u Vás zakoupené) na reklamaci...o tom, zda se na závadu na zboží vztahuje 2-letá záruka rozhoduje až servis(kam Vy zboží předáváte), který závadu prozkoumá...nebo se snad mýlím...rád si to nechám vysvětlit..(prosím neberte toto jako nějaký útok..pouze jako debatu se zákazníkem)..přeju pěkný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Administrators

Neco jsem hledal a nasel jsem:

Zákon 634/1992 Sb.,

o ochraně spotřebitele

§ 19

(3) Prodávající nebo jím pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu výrobku či služby potřebná k odbornému posouzení vady. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neco jsem hledal a nasel jsem:

Zákon 634/1992 Sb.,

o ochraně spotřebitele

§ 19

(3) Prodávající nebo jím pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu výrobku či služby potřebná k odbornému posouzení vady. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.

..nechapu jak muze mit treba nejakej brigadnik :) pravo o tomhle rozhodovat ...to je jasny, ze oni by to nejraci vsechno zamitali, ptz je to pro ne starost navic..resit to, zapisovat a posilat to do servisu atd...

..ale kdyz je to takhle v zakone, tak co nadelame8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Administrators
..nechapu jak muze mit treba nejakej brigadnik :) pravo o tomhle rozhodovat ...to je jasny, ze oni by to nejraci vsechno zamitali, ptz je to pro ne starost navic..resit to, zapisovat a posilat to do servisu atd...

..ale kdyz je to takhle v zakone, tak co nadelame8)

Ale prave se mi to taky nezda, ja si vzdycky myslel ze to je jejich povinnost prijmout na reklamaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale prave se mi to taky nezda, ja si vzdycky myslel ze to je jejich povinnost prijmout na reklamaci...

Jo ale ono je to dale jeste osetrene dalsim zakonem , lajtsky receno - pokud vam reklamaci zamitne ale vy jste v pravu je to protizakone a muzete se branit.. Nevim jak to presne je ale najdu vam to a postnu to.. Jako to by vam pak taky mohly prodat nefunkcni plazmu a pak rict ze to neni na reklamaci :D to by byla trochu velka dira v zakone

Edit - navic toto je zarizeni ktere potrebuje odborne posouzeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu