Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CTETE prodejher.cz


Alert03

Otázka

Zdravim , chtel bych vas varovat pred internetovim obchodem www.prodejher.cz Zakoupil jsem u nich jap PSP. Problem je v tom ze ma slabe podsviceni a misto 4-teho rezimu (nejjasnejsi) mi zhasne display. Kdyz jsem to zjistil poslal jsem do e-shopu maila nacoz mi odpovedeli ze to je normalni funkce japoneske verze (coz je divne proc by rezim podsviceni pouzitelny az po napojeni nabijecky byl vypnuti displeje?) Pote jsem si psal s cleny tohoto fora co maji tez japonskou verzi kteri mi potvrdily ze to normalni funkce neni , sahnul jsem po manualu a tam jsem se docetl to stejne tzn. psp ma po napojeni k nabijecce 4rezimi podsviceni a ani jeden z nich neni vypnuti displeje. Kdyz jsem poslal dalsi mail s citaci zmineneho manualu a ujistenim ze to normalni funkce neni bylo mi odepsano ze to proste normalni funkce je , ze to v zadnem pripade neni na reklamaci a ze dotycneho cloveka zdrzuji a beru mu cas. No a nejlepsi nakonec kdyz jsem se ted snazil dostat na jejich stranky zjistil jsem ze jsem dostal BAN. Urcite se nenecham takto smest , necham si v SONY servisu potvrdit pisemne ze je to zavada a pustim se do nich i kdybych to mel dat na obchodni inspekci. Jen jsem vas chtel vatovat a taky se zeptat mate nekdo s timt shopem takove zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
mas 30 denni lhutu kdy muzes vyrobek vratit bez udani duvodu ... ze zakona :) ale ted jsem si nejsem jist tech 30 dni ... ale tak nejak :)

JJ o tom mi taky psali , ale asi tak ze na PSP nesmi byt jediny skrabanecek , musi tam byt puvodni FW atd , mam strach jim to tam poslat ze uz se mi nevrati nic , chteji to poslat i z original dokladem o koupi.... Ale i tak tohle neni seriozni jednani radeji si na ne poradne doslapnu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak diky bobo-vi jsem si zjistil na co mam pravo (thx za link) Poradily mi ze si mam nechat napsat od sony papir kde bude napsano ze je to opravdu zavada zarizeni a potom mi je dokonce musi vymenit kus za kus zadne opravy , protoze jsem nahlasil poruchu 4-ty den po koupy. Takze pristi tyden vyrazim do brna do servisu sony , budu vam sem psat prubeh reklamace na tomto velmy pochybnem e-shopu...

Edit - tady vam jeste postnu co mi poradily na www.spotrebitele.info -"Doporučuji vám obrátit se na nějaký autorizovaný servis značky SONY aby závadu prošetřil a vydal vám nějaké vyjádření. S tím vyjádřením pokud vyzní ve váš prospěch se obraťte na prodejce a požadujte vyřízení reklamace - výměnou podle § 616 odst. 2 občanského zákoníku."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jasně, prostě tam přijít, udělat mega kravál, řvát, ječet, vyhrožovat.

To funguje, takhle jsem z T-Mobilu vytřískal 2 měsíce sms zdarma, když mi omylem zablokovali volání a všechno. Scéna jako prase, ja tam vyhrožoval, že je zažaluju za ušlej velkej zisk, pač jsem nemohl vyřizovat věci, atd. :lol:

Ale je rozdíl taková firma, která dbá na PR a raději ti zavře hubu něčim extra a menší firma jako tohle.

No ale každopádně za pokus to stojí, nenech se hlavně odbýt kecama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj ......mám také JAP verzy PSP a taky tam mám jen 3 druhy podsvícení , na poštvrtý se vypne display:blink: ale že by mi to nějak vadilo??? to vubec , pro mě je to taková banalita a ptám se k čemu potřebujete ten 4. stupen??? aby bylo něco vidět na displaji pří hraní na slunci ??? stejně nejlíp se hraje doma, nebo aspon ve stínu ne??? :wohow: :wohow: :wohow: já bych to neřešil a paříl bych :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin: čuuuus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No jasně, prostě tam přijít, udělat mega kravál, řvát, ječet, vyhrožovat.

To funguje, takhle jsem z T-Mobilu vytřískal 2 měsíce sms zdarma, když mi omylem zablokovali volání a všechno. Scéna jako prase, ja tam vyhrožoval, že je zažaluju za ušlej velkej zisk, pač jsem nemohl vyřizovat věci, atd. :lol:

Ale je rozdíl taková firma, která dbá na PR a raději ti zavře hubu něčim extra a menší firma jako tohle.

No ale každopádně za pokus to stojí, nenech se hlavně odbýt kecama.

Jj neboj se , ja jsem schopny je opravdu zazalovat , pokud mi to PSP nevymeni tak je dam na obchodni inspekci , primo na internetu je formular kterj muzes vypsat a oni na ne poslou kontrolu :D A pokud nepomuze ani to pujdem k soudu a pak si necham zaplati vsechny vydaje s tim spojene , uroky atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj ......mám také JAP verzy PSP a taky tam mám jen 3 druhy podsvícení , na poštvrtý se vypne display:blink: ale že by mi to nějak vadilo??? to vubec , pro mě je to taková banalita a ptám se k čemu potřebujete ten 4. stupen??? aby bylo něco vidět na displaji pří hraní na slunci ??? stejně nejlíp se hraje doma, nebo aspon ve stínu ne??? :wohow: :wohow: :wohow: já bych to neřešil a paříl bych :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin: čuuuus

Jj tak to je podobny problem co mam ja az na to ze u me je to podsviceni i na nejvyssi stupen co jde nastavit dost tmave a je to velky problem napriklad u killzone kde se prvni mise odehravaji v tmavem prostredi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten obchod je hroznej ... moje zkušenost : měl jsem tam objednán psp silver s fw 1.5 když jsem se jich na něco zeptal vůbec mi nechtěli odpovědět tak jsem to nakonec zrušil tak mi psaly že OBJEDNÁVKA STORNOVÁNA a hned týden potom mi psaly že se mi nemůžou dovolat že už to mají skladem tak sem jim napsal že jsem to přece zrušil a oni mi dali BAN a ještě znám jednoho člověka který si u nich koupil fake kartu a nechtějí mu ji reklamovat a psaly mu že je imbecil atd. takže radím si tam nekupovat ! jinak dobře děláš že to nenecháš jen tak aspoň to někdo s nima dotáhne do konce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jj neboj se , ja jsem schopny je opravdu zazalovat , pokud mi to PSP nevymeni tak je dam na obchodni inspekci , primo na internetu je formular kterj muzes vypsat a oni na ne poslou kontrolu :D A pokud nepomuze ani to pujdem k soudu a pak si necham zaplati vsechny vydaje s tim spojene , uroky atd

K soudu to nikdo dojít nenechá a ani pro tebe by to nebylo nej, ten se může táhnout dva roky a jak si pomůžeš. Jde ti o to mít psp a hrát, takže to s tebou nejspíš nějak skoulej, anebo tě taky možná budou ignorovat....v nejhorším jim oznámíš podání žaloby a pak se s tebou nějak vyrovnaj, když ji stáhneš... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No prvne , asi jsem se spatne vyjadril me se nevypne podsviceni me se vypne cely displej uplne zhasne a to ma delat jen pri pridrzeni toho tlacitka a jeste ke vsemu je muj displej celkove dost tmavi i na maximalni intenzitu podsviceni. Dale jak uz jsem psal ani mi o to tak nejde ale kdyz se s PSP neco stane jak ho pak vyraklamuji? Dobre k soudu bych je asi nedal ale tu inspekci bych na ne klidne poslal pokud reklamace neprobehne tak jak ma. Ja nevim nekteri tady pisou kasli na to atd. to je mam nechat at oskubavaji dalsi lidi? Jak by se vam to libilo kdyby jste si tady ted neprecetli muj post a potom u nich koupily psp s vybavou v celkove hodnote napr 10 000 a nemely moznost to reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a vsak kdyz nemas CF od 3.03 OE-A tak ma PSP jenom 3 stupne podsviceni a do toho se pocita i bez podsviceni tak na tom neni nic nenormalniho... :roll: a kdyz das baterku nebo CF tak mas 4 stupne podsviceni podle me tvoje PSP je uplne v poradku

Jo ale ja mam bez napajecky 3 stupne tak jak rikas silne , stredni , slabsi. A s napajeckou se prida jeste ctvrty rezim a to je vypnuti displeje. To je podle tebe normalni? To je pak sony trosku mimo ne? :D A i tak i na to nejsilnejsi nastaveni co mi jde nastavit bez napajecky je ten displej o dost tmavsi nez an sousedove PSP take bez napajecky , proste je to podsviceni nejake spatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo ale ja mam bez napajecky 3 stupne tak jak rikas silne , stredni , slabsi. A s napajeckou se prida jeste ctvrty rezim a to je vypnuti displeje. To je podle tebe normalni? To je pak sony trosku mimo ne? :D A i tak i na to nejsilnejsi nastaveni co mi jde nastavit bez napajecky je ten displej o dost tmavsi nez an sousedove PSP take bez napajecky , proste je to podsviceni nejake spatne...
je to špatné u black mi to nedělá to jsem koupil v JRC s nimi jsem žadný problém nikdy neměl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu