Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mám se "bát" 3.40 OE-A?


Mr Crazy

Otázka

Zdarec. Včera jsem upgradoval na 3.40 OE-A z 3.03 OE-C. Ale dneska jsem si přečetl, jaké jsou s tímto fw problémy. A hlavně mě znepokojuje to, že se může seknout hra a již PSP nespustíte. Je to problém pouze tohoto FW, nebo se to může stát u jakéhokoliv? Fakt se docela bojím, napište mi pls vaše zkušenosti s tímto problémem/fimwarem. Díkes moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Uff, docela jsem si oddech, protože dneska večer jedu na dovolenou a nerad bych aby mě nějaká takováhle nepříjemná zkušenost potkala.

Nějaké další názory?

EDIT: jo a s tím recorvery: lidičky, kterým se to stalo, se ani nemohli dostat do recorvery, což je největší problém, pro mě by byla hračka se dostat zpět na 1.5 jeho pomocí, ale když nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže se nemám bát že mi to nadobro zamrzne během hraní?

..bat se musis vzdycky...:)

a kdes na to dosel? to slysim poprve neco takoveho... pri hrani se nehrabes ve Flash0 a navic vzdycky mas recovery

..je tady topic "psp jako tezitko" nebo tak nejak...typek to zasek pri hrani EXITa a uz to nerozjel...a recovery nespusti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ten typek co semu to pokazilo behem hrani udelal tu blbost , ze vydelal natvrdo baterku , kdys to mel sekli .... Ono to jde vzdy vypnout tlacitkem power , ale musi se to tlacitko podrzet 10-15 sec. A ne byt zbrceny a vydelavat baterku , me uz se psp taky nekolikrat seklo pri hrani , nebo hombrew ale baterku jsem nevydelaval od te doby co psp mam , tj. asi pul roku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu