Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

k tomu ze nektery hry nejedeou ... mam doma dvd a kldyz nejaka hra nevalit tak jej tam supnu pauznu ho a dam tam hru a nacte se mi nevim moc jak to funguje ale borec co jsem to od nej koupil mi to takhle rekl ne u vsech her ale nektere to chcou ..vadi mi ze je to zdlouhave neda se tomu nejak predejit dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vypalování se mi podařilo rozjet...

čekal jsem na první DVD... a... poslední procento a vyskočilo mi toto:

W 00:39:57 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (0%, 0/3) - Program Memory Area Update Failure

W 00:39:57 Synchronise Cache Failed! - Reason: Program Memory Area Update Failure

W 00:39:57 Retrying (1 of 3)...

I 00:40:41 Closing Track...

I 00:40:44 Finalising Disc...

W 00:40:50 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (0%, 0/3) - Program Memory Area Update Failure

W 00:40:50 Finalise Disc Failed! - Reason: Program Memory Area Update Failure

W 00:40:50 Retrying (1 of 3)...

To je v poho? těch vykřičníků je tam na můj vkus moc :-D asi jsem puntičkář... :-D

VYPALOVÁNO TOUTO VYPALOVAČKOU http://www.alza.cz/lg-gsa-t40n-cerna-d94571.htm (LG GSA-T40N)

Vyzkoušeno znova, hra vypálena... ale při dalším pálení opět to samé... může být chyba ve vypalovačce? Že by měla problém s ukončením stopy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak jsem se včera vrhl na mé první vypalování. Konkrétně Just Cause 2. Koupil jsem si DVD+DL Emtec (jiné neměli). Vypaloval jsem přes program ImgBurn přesně podle návodu zde. Rychlost jsem dal 2x... Vypáleno. Ale! Když spustím hru načte se menu a když dám novou hru, buď se to sekne už při prvním loadingu nebo při prvním videu. Párkrát se mi podařilo se dostat až do první mise. Ale já hru nehodlám spouštět 10x a doufat, že mi to při nějaký super těžký misi spadne... Konkrétně to píše, že disk je nečitelný, že ho mám prý vyčistit a restartovat konzoli... Takže je to špatným DVD? Špatným vypálením? Nebo Xkem?

Takže příště Verbatim a rychlost vypalování 1x?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypalovat nižší rychlostí, než je 2,4x je už zbytečný. Nejdřív ISO zkontroluj přes abgx, potom updatuj firmware mechaniky (DW) a zkus to vypálit znova. Když se to nechytne, tak koupit verbatimy ...

//@B-eckham: Promin, docela s velkym zpožděnim, s největší pravděpodobností už dosluhuje vypalovačka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se do topicu pro začátečníky ... ISO a DVD jsou dva samostatný soubory. Stačí jen v ABGX v záložce Options zaškrtnout Check/Create .DVD file, vybrat ISO obraz a kliknout na Launch. Soubor se sám vytvoří ve stejné složce jako ISO.attachment.php?attachmentid=8254&d=1271527518

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den chci se zpetat stáhl jsem si hru Def Jam:Icon ale potrebuju ji vypálit ale mám tam jen nějaký soubor který se jmenuje pcn.dji a je to soubor DVD a ještě jeden soubor který se také jmenuje pcn.dji ale je to soubor obrazů tak nevím jak to vypálit prosím poradte mi někdo děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera vrhl na mé první vypalování. Konkrétně Just Cause 2. Koupil jsem si DVD+DL Emtec (jiné neměli). Vypaloval jsem přes program ImgBurn přesně podle návodu zde. Rychlost jsem dal 2x... Vypáleno. Ale! Když spustím hru načte se menu a když dám novou hru, buď se to sekne už při prvním loadingu nebo při prvním videu. Párkrát se mi podařilo se dostat až do první mise. Ale já hru nehodlám spouštět 10x a doufat, že mi to při nějaký super těžký misi spadne... Konkrétně to píše, že disk je nečitelný, že ho mám prý vyčistit a restartovat konzoli... Takže je to špatným DVD? Špatným vypálením? Nebo Xkem?

Takže příště Verbatim a rychlost vypalování 1x?

Tak, koupil jsem si od kámoše tři rok starý Verbatimy a všechny fungují bez problémů... Takže moje statistika:

Emtec: 0/1

Verbatim: 3/3

Nechci nikomu Emteky vyvracet, ale tohle řekl bych mluví za vše. A jestli ušetříte na jednom páleným DVD, 10 nebo 0 Kč je už snad jedno... Když oproti originální hře stejně ušetříte stovky korun ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to není chyba DVD EMTEC , ale je slabá vypalovačka ( možná pálíš na notasu ? ). Dá se to zachránit tím , že se použíjí VERBATIMY , ale časem to možná nepůjde ani na ně .Pokud je dobrá vypalovačka , tak se dají používat EMTEC , MEMOREX , MAXELL naprosto bez problémů . Jen ne GIGAMASTER .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám stejný názor jako woodooman, spíš než o médiích je to o vypalovačce. Někteří tady píšou jak je k ho.nu to který médium, ale pak napíšou, že to vypalujou na notebooku. To je potom každá rada k ničemu. Já vypaluju na desktopu na starém Samsungu a není problém přečíst Emtec, TDK ani Philips. Všechny DVD mi jednou. A jediné zkažené DVD jsem udělal bylo Verbatim, ale to bylo chybné DVD, vypalovací vrstva měla divný odstín oproti ostatním DVD, prostě zkur..né z výroby. Nejlepší ochranou proti opotřebování DVD je pořídit HDD a hry hrát z něj, jednou nahrát na disk a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu