Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Vypalovaní ,Vše okolo vypalování a jak správně vypalovat<


DyTik

Recommended Posts

V tomto topicu jsou zahrnuty všechny věci ohledně vypalovaní.

A sou zde zodpovězeny všechny otázky na které se tu často ptáte.

  • Jakým program mám hry vypalovat ?
    Doporučuji ImgBurn nebo CloneCD (Nezáleží na verzi programu).

  • Na jaké media mám vypalovat hry ?
    Vypalujte na 8x DvD+R DL.

  • Mám dva soubory iso a dvd ,co mám vypálit ?
    Vypalujte vždy .dvd ,pokud vypálite iso hra nebude fungovat.

  • Jakou značku DvD kupovat ?
    Jednoznačně Verbatim nejkvalitnější DvD,boužel sou drahé.
    Levnější varianta jsou Emtec používám je už přez rok bez sebe menšího problému.

  • Jakou rychlostí mám vypalovat ?
    Vypalujte nejlépe 2x ,čím menší rychlostí budete vypalovat tím máte největší šanci,že DvD bude dlouho fungovat.

  • Co znamená značka DL - Dual Layer ?
    Dual Layer = Dojitá vrstva ,proto Dvouvrstvé DvD.

1.) Naistalujeme ,a spustíme ImgBurn (V tomhle by nikdo neměl mít žadný problém)

2.) A zvolíme Write Image file to disc

1.png

3.) Poté vybereme staženou hru ,ale pozor vždy musíme vybírat soubor .dvd ,pokud vypalíme .iso hra nebude fungovat !

(Pokud nemáte .dvd soubor musíte vytvořit přez abgx360)

2.png

4.) Otevřeme tedy soubor .dvd

3.png

5.) A poté už jen zvolíte rychlost ,kterou se bude vypalovat ,čím nižší rychlost tím máte větší šanci ,že bude DvD fungovat

4.png

6.) A dále klikneme na ikonku dole a Vypalujeme !

Nedaří se Vám vypalit hru ?

Vypalujte na DVD + R DL !

Vypalujte pouze soubor .dvd vytvořený z abgx360 !

Vypalujte co nejmenší rychlostí !

Vyhněte se vypalovaní na NTB ,slim vypalovačkám !

1.) Aktualizujte firmaware vaší DvD vypalovačky

2.) Vyčistěte laser vypalovačky ručně nebo pomocí čistící sady

3.) Vyzkoušejte všechny rychlosti vypalovaní

4.) Vyzkoušejte vypalovat na jiný DvD média

Pokud tohle nepomůžete ,je načase koupit novou vypalovačku.

Pokud sem Vám pomohl ,neváhejte a klikněte na tlačítko Thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 900
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Všichni uživatelé kteří je používají si je chváli ,tedka je používám a jsou dobrý (prozatím) ,palím nejmín co to de :)

páleno 2,4x výsledek ? z spindlu 25ks asi jen 6 her šlo jinak měla mechanika problém se čtením to se u verbatimek nikdy nestalo občas je ve spindlu 1-2 *černé ovce* (dvd) ale to se ještě zvládne narozdíl od 19 dvd na vyhození.. určitě nedoporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja od zaciatku (uz vyse 2 roky) pouzivam na palenie Xbox Backup Creator - ziadny problem som nemal....takze nie iba ImgBurn a CloneCD 8) Tym netvrdim, ze ho musite pouzivat :cheesygrin:

EDIT: reagoval som na:

Jakým programem můžu hry vypálit ?

ImgBurn nebo CloneCD (Nezáleží na verzi.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja od zaciatku (uz vyse 2 roky) pouzivam na palenie Xbox Backup Creator - ziadny problem som nemal....takze nie iba ImgBurn a CloneCD 8) Tym netvrdim, ze ho musite pouzivat :cheesygrin:

Já vím ,záležíto na uživately jaký program si vybere ,hlavně aby to umělo vypalovat .dvd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pálím na EMTEC a zatím mi všechny hry (15) vždy fungovaly. Nebuďte z těch Verbatimek tak hotoví. Určitě je to dobrá značka, ale pardon, jestli mám dát za DVD 50 nebo 18 Kč to už je rozdíl. I kdyby občas nějaký nešlo tak se to pořád vyplatí.

kde maj za 50 skoro vsude verbatim 28kč ale je to kazdyho vec.hlavne ze se hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o to ze emtecy by nefungovaly hned (ikdyz vetsina me nefunguje) ale napriklad za pul roku se me normal to dvd rozpadlo!! pouzivam verbatimky uz nejakych 10 let a spokojenost sou to snad jediny kvalitni dvd ktery vydrzi dlouho nepokazeny a nepo*erou se pri paleni - mam tu jeste nejaky stary CD verbatim asi tak kolem roku 2000 a fungujou! fungujou! ne jako emtecy :( za kvalitu se plati ale ja davam priblizne 25kč za 1 verbatim dvd+r dl... je to na pováženou, ale až vám hry za rok, nebo dřív nepůjdou a dvd budou mít barevnými odstíny poznamenaný povrch apod. tak budete vědět o čem mluvím ;)

ps. :D vyčerpávající

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o to ze emtecy by nefungovaly hned (ikdyz vetsina me nefunguje) ale napriklad za pul roku se me normal to dvd rozpadlo!! pouzivam verbatimky uz nejakych 10 let a spokojenost sou to snad jediny kvalitni dvd ktery vydrzi dlouho nepokazeny a nepo*erou se pri paleni - mam tu jeste nejaky stary CD verbatim asi tak kolem roku 2000 a fungujou! fungujou! ne jako emtecy :( za kvalitu se plati ale ja davam priblizne 25kč za 1 verbatim dvd+r dl... je to na pováženou, ale až vám hry za rok, nebo dřív nepůjdou a dvd budou mít barevnými odstíny poznamenaný povrch apod. tak budete vědět o čem mluvím ;)

ps. :D vyčerpávající

Samozřejmě taky záleží na kvalitě mechaniky (především) ,já má kvalitní mechaniku a s EMTECAMA nemám problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o to ze emtecy by nefungovaly hned (ikdyz vetsina me nefunguje) ale napriklad za pul roku se me normal to dvd rozpadlo!! pouzivam verbatimky uz nejakych 10 let a spokojenost sou to snad jediny kvalitni dvd ktery vydrzi dlouho nepokazeny a nepo*erou se pri paleni - mam tu jeste nejaky stary CD verbatim asi tak kolem roku 2000 a fungujou! fungujou! ne jako emtecy :( za kvalitu se plati ale ja davam priblizne 25kč za 1 verbatim dvd+r dl... je to na pováženou, ale až vám hry za rok, nebo dřív nepůjdou a dvd budou mít barevnými odstíny poznamenaný povrch apod. tak budete vědět o čem mluvím ;)

ps. :D vyčerpávající

Moje rec je to jak z filmama pred 5 lety sem palil na verbatim ,tdk ,multidisc a dnes mi hraje pouze verbatim vse paleno 4* ostatni prehravac ani nenacte,takze nebudu za par let cumet ze to nejde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde je chyba.Vypalil jsem si uz asi 10 her na Xko a stoho mi jedou jen 2 Batman Arkham a Brutal Legend obe maji ochranu Wave 3.Stahnu si hru Dark Void ktera ma ochranu Wavw 4 Prepatchuju to v programu 360WavesPatcher na Wavw 3 a hodi my to chybu vypalovani se nezdarilo. dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zkouším rozjet motogp 09/10, když mam nejspíš flash 1.5...takže jsem na to motogp použil klasicky opatchování přes ppf-o-matic3. Vypálil přes imgburn, ale v xboxu to bohužel nejde. Hned naskočí tabulka, že je potřeba update, když dám yes, tak vyskočí že disk je nečitelný (ať ho utřu hadříkem a další kraviny) a když dám neupdatovat, tak se hra samozřejmě nespustí...je teda problém v patchnutí, vypalovačce, nebo s nějakým tým updatem? (na xbox live mám ban, takže z tama nějakej update nehrozí...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra potřebuje určitou verzi Dashboardu, jinak se nespustí. Původně ve hře samozřejmě byla, ale po patchnutí tam není. Proto ti nejde hra spustit. Řešení je docela jednoduché, updatni si Dashboard pomocí flashky. Až budeš mít nejnovější Dashboard nainstalovaný, hra by už měla jít spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako me to nefungovalo kdyz jsem to tam zapomel treba napsat nebo jsem palil pres jiny program ale kdyz to tam mam tak mi to funguje.. prave proto mi to prijde divne.. ze tobe to jde i kdyz to nenastavujes a me ne :D ale to je fuk mam to tam a maka to v poho. . ona ta nova verze uz to tam mozna ma automaticky ja mam jeste starej taky uz vypaluju pres dva roky zejo a jsem proste porad naucenej na to to tam psat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu