Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP GPS návod


hotdog

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano to je presne to co jsem myslel ono jde o to ze pokud mas 1003 muze se ti stat ze budes mit jednu verzi zakladni desky na ktere proste nejakym zpusobem chybi ovladace pro GPS ??? A proste to nejde :( Ja takovou desku jednou bohuzel mel. Potom tam pise GPS state OFF jako by jsi tam ten modul proste nemel. Napise to i kdyz odpojis modul. Ale pokud ti to uz bezi tak je vse ok :)

A zeptam se kde pouzivate navigaci? v akute nebo pesi ci na kole??? Me se totiz stava ze kdyz jedu autem a naviguje me to obcas se proste sekne a po case se psp vypne :( mel jsem 5 psp a delalo mi to u vsech, mel jsem vize verzi mapThis a delalo to u vsech, proste nevim :(

Na co jsem prisel ze u jedne verze jsem si musel vypnout alarm na velkou rychlost jinak se psp seklo. Ale i tak se obcas seklo celkem nesmyslne :( Kdyby jste meli nejake napady tak dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne proto se ptam jak to pouzivate protoze kdyz jdu treba nekam pesky tak neni problem ale jakmile jedu autem je to horsi :( Pesky se mi to snad taky nesekl.Autem ale celkem casto. Nerikam ze je to porad stejne ale proste se to sekne, ruznym nastavenim jsem docilil ze to dela o neco mene ale je pravda ze kdyz se nekde motam v praze a ono se mi to sekne je to k nastvani, najednou nevim kam mam jet :(nez se to zapne a najde satelity celkem to trva a verte ze v praze neni sranda nekde zastavit a cekat na satelity :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu