Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD6 vs BBC2


Wikin

Recommended Posts

čuzzte,

Rozhoduju se mezi COdem 6 MW2 a Battlefieldem Bad company 2.. COda mam pučenýho od kámoše. Multák ůža ty prestige. Grafika celkem good atd. A Tak se rozhoduju jestli mám poridit Coda 6 a hrat to z kamosem MP a nebo si poridit BBC2 .. Stahnul jsem si demo BBC 2 a ten multiplayer mi prijde ne moc dobrej.. Tak nevim.. NEmá nekdy vetsi zkusenosti z multiplayerem okolo BBC2? zda nejaky link?

10x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejlepší je mít oboje, ale pokud jen jedno, volím BBC2! ;) (MW2 mám také, takže fanboy nejsem :lol: ). Je to značené jako 1 žánr, ale každá je o něčem jiném. MW2 je skvělé na odreagování, spoustu možností, hodně módů, ale veskrze jen chodíš a střílíš. Prostě něco, co už každý viděl (osobně se víc přikláním k CoD4). BBC2 zase nabízí prostředí a pocit skutečné války. Spousta vozů, upgradů, ničitelné prostředí. Ale 4 módy taky rychle omrzí. Je to na tobě, já bych volil teď BBC2 protože je to vážně válečná špička! ;) Ale, ani nákupem MW2 neprohloupíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem battla Bad company 2 je to špička , jak v grafice tahle hra je možná ještě hezří jak kill zone 2 :) tak v hratelnosti a mp je narozdíl od MW2 daleko taktičtější ... možnost svézt se v tanku a nebo prolétnout se nad rozsdáhnlou mapou v AH1 nebo black hawkem v COD chybý ... prostě tahle hra je nářez a MW ji nemuže konkurovat jsou to odlišné tituly ... a nemuže se ti stát že se někde zakempí sniper :) díky zničitelnému prostředí nemá mnoho příležitostí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeknu asi tak.. Pamatuji si na situaci, kdy se v cod 5 uplně na začátku na hardcore mohly používat tanky.. No a jak to dopadlo? Všichni zase začli přecházet zpět ke čtyrce.. No a tak došlo k nečemu neuvěřitelnému a tanky se u hardcoru zrušily.. Hodně hráčů před tím pětku odsoudila a šanci ji už po tom nedaly, pořád si myslím, že je pětka nejlepší z Codu, ale za chyby se prostě platí no.. A BC2? Myslím, že to hovoří za vše. Pokud človek dostane možnost sednout do techniky, tak proč né, ale určitě pouze za odměnu (tj. za hutny killstreak 10 zabitejch apod), člověk by měl sledovat kolik má kdo kilů a postupně se začít schovávat, protože když je kobra nebo tank na cestě, tak jako v realitě, tak je to velmi výjmečná a nebezpečná situace.. Né, že se tam jezdí na čtyrkolkách, v tancích a vrtulnících na jednou jako v motorstorm a mezi tím se střílí parta ukrajinců s vietnamci (nemyslím to nijak nacistycky), to pak de celá taktická stránka hry uplně do pytle.. Tam kde přijedou tanky s kobrou ve velké kvantitě je veškerá taktika u konce, prostě se to rychle vystřílí, spousty mrtvích na obou stranách a toď vše.. Tj. se pak v televizi mluví o velkém průseru.. Dále je tu motivace, kde v cod 6 máš spousty chalengů, signů, vylepšení, zbraní, perků, možností jak využít killstreak je 20, 18 map, a mnoho dalších blbůstek, který ale dohromady dávají monstrózně velký celek.. Každej level ti dá nějakou odměnu, za headshoty můzeš měnit barvu zbrani a pod, to jak využiješ vylepšení ti pak umožní další vylepšení.. Prostě se v cod nenudíš ani po půl roce hraní.. BC2 je naproti tomu těžkopádná, fps kolísá (na 60 fps z codu můžeš zapomenout), no a to druhe nejpodstatnější je, co hrajou tvojí přatelé, protože jestly hrajou cod a přesedlávat nehodlají, pak je uplná blbost nad bc2 vůbec přemýšlet, jelikož by tě cca. po třech dnech tento krok opravdu štval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu nevim kde si vzal ze u BC2 kolisa FPS pokud se bavime o PS3. V zivote sem nezaznamenal jedinej lag nebo zpomaleni, FPS je paradni.

A taky sem nepochopil proc prirovnavas BC2 k realite ze to takhle ve skutecnosti nejde - to je absolutni blbost, BC2 je videohra, ne simulator a MP je naprosto dokonalej.

a chtelo by to delat odstavce, neda se to cist..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primatore: Za prvé se nebudu s tebou hadát. Pro mě je hra bez fps problému jedině ta, co běží 40 fps a více. A Battlefield BC 1 i 2 běhá okolo 25 ale i hůře.. Za druhé si pročti diskuzi přede mnou, reagoval jsem tam na človíčka, který se rozhodoval mezi COD a BC2, řekl jsem mu svůj názor.. No a na odstavce ti sere bílej tesák.. :D (btw. už jen podle tvého stupidního avataru de poznat kam vítr vane)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mě víc baví bfbc2 a to skoro nepoužívám vozidla jenom chodím se snipou ... líbí se mi že na kulky působí gravitace ... je to užasnej pocit když 10s míříš pak vystřelíš čekáš 1s než kulka zasáhne cíl přitom ji v tom letu sleduješ jak mírně padá a nakonec ten užasnej orgasmus když cíl dostane headshot :D :D

Vem battla Bad company 2 je to špička , jak v grafice tahle hra je možná ještě hezří jak kill zone 2 :) tak v hratelnosti a mp je narozdíl od MW2 daleko taktičtější ... možnost svézt se v tanku a nebo prolétnout se nad rozsdáhnlou mapou v AH1 nebo black hawkem v COD chybý ... prostě tahle hra je nářez a MW ji nemuže konkurovat jsou to odlišné tituly ... a nemuže se ti stát že se někde zakempí sniper :) díky zničitelnému prostředí nemá mnoho příležitostí :)

pokud je sniper dobrej tak umí si najít pěkný místečko a vydržet tam ... když někdo přijde oddělá ho pistolkou když přiletí helikoptéra a sniper má m95 tak není problém tu helikoptéru sestřelit :D když přijede tank stačí použít něco silnější v podobě C4 a nebo mortal :D hraju za snipera furt mám skill 199 (první má skill 201) když se daři jsem první a ono se daří celkem často :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mě víc baví bfbc2 a to skoro nepoužívám vozidla jenom chodím se snipou ... líbí se mi že na kulky působí gravitace ... je to užasnej pocit když 10s míříš pak vystřelíš čekáš 1s než kulka zasáhne cíl přitom ji v tom letu sleduješ jak mírně padá a nakonec ten užasnej orgasmus ůkdyž cíl dostane headshot :D :D

pokud je sniper dobrej tak umí si najít pěkný místečko a vydržet tam ... když někdo přijde oddělá ho pistolkou když přiletí helikoptéra a sniper má m95 tak není problém tu helikoptéru sestřelit :D když přijede tank stačí použít něco silnější v podobě C4 a nebo mortal :D hraju za snipera furt mám skill 199 (první má skill 201) když se daři jsem první a ono se daří celkem často :D

ale když je dobrej pilot a ví o sniperoj tak nemáš žadnou šanci ho sundat dřív než on tebe s minigunem a par raketama :) a je sem tím chtěl říct že v bbc2 nemá sniper tolik příležitostí zakempit jako tomu bylo u COD čka :) :) a za druhý u snipy v BBC2 je vidět dráha letu kulky :) takže každej vidí kde se kempr snipa ukrívá a není problém ho od tam tad vykouřit granátma a nebo těškou palbou s kulometů :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tedy... Díky za info.. Já jse jenom bojim toho multiplayeru u BC2.. Bojim se že nebude tak dobrý jako u CODA 6. JE tam fakt super MP.... Každopádně uvidim....

Zahraj singla at si zvykneš na ovládání a pak už to pude samo zas tak rozdílný ovládání oproti cod není ... a je to hlavně jen o zvyku ale ten mp u BBC2 je fakt výbornej a nese se v duchu Battlefielda 2 ... jestli si někdy b2 pařil tak víš že je to super multiplayer a BBC2 tě nesklame ... ale uplně nejvíc je u BBC2 ta grafika nasvícení a efekty skoro lepší jak PC Crysis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczech: zeptam se te, BC2 ma problemy s plynulosti..? Nikde sem je nezaznamenal, bezi naprosto plynule at se deje co se deje.

Na odstavce se klidne vykasli, ale zvlada je i 10-lety dite na zakladce. Ono neni zas takovej problem parkrat zmacknout Enter, pak se to daleko lip cte.

Este by me teda zajmalo kam ten vitr podle tebe vane. Tenhle avatar mam od nepameti.

2Wikin: nemusis se vubec bat, Battlefield je proste Battlefield a ten byl vzdycky na MP a vzdycky bude kvalitni. Je to pouze nazor Jenicka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczech: zeptam se te, BC2 ma problemy s FPS..? Nikde sem je nezaznamenal, bezi naprosto plynule at se deje co se deje.

Na odstavce se klidne vykasli, ale zvlada je i 10-lety dite na zakladce. Ono neni zas takovej problem parkrat zmacknout Enter, pak se to daleko lip cte.

Primátore: Tak jinak, chceš mě říct, že BC2 běží plynule jako COD6? To je totiž to co tu říkám..

Ano, přesně, jsem přesvědčen, že ho máš od nepaměti.. Ale dál to rozpitvávat nehodlám.. Zamysli se.. :D

Ano, battlefield BC třeba byla uplná pecka.. :D Nebo předešlá konzolová battlefield 2.. :D Pravda je taková, že Battlefield na konzolích vždy vyhořel. Je pravda, že BBC2 je o dost dál, ale pořád nevychytaly gameplay a prostě vše co jsem tu zmínil.. Pořád je klasickej PC battlefield 2 lepší, než tento..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale když je dobrej pilot a ví o sniperoj tak nemáš žadnou šanci ho sundat dřív než on tebe s minigunem a par raketama :) a je sem tím chtěl říct že v bbc2 nemá sniper tolik příležitostí zakempit jako tomu bylo u COD čka :) :) a za druhý u snipy v BBC2 je vidět dráha letu kulky :) takže každej vidí kde se kempr snipa ukrívá a není problém ho od tam tad vykouřit granátma a nebo těškou palbou s kulometů :) :)

jojo jedno se povídá a druhé se dělá xD ... jasně že vím že jde vidět dráha kulky ... jednou se mi povedlo dát skore 25 ku 0 ... což je skoro nemožný když někoho zabiješ tak hned vidí kde seš , no prostě jsme se držel o nich dál dá se říct že jsme střílel přes svoje , mě v codu za snipera to vůbec nešlo a když už to šlo tak jenom v jediný pamě ostatní byli moc malé na cemp se snipou takže to pro mě nemělo smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo jedno se povídá a druhé se dělá xD ... jasně že vím že jde vidět dráha kulky ... jednou se mi povedlo dát skore 25 ku 0 ... což je skoro nemožný když někoho zabiješ tak hned vidí kde seš , no prostě jsme se držel o nich dál dá se říct že jsme střílel přes svoje , mě v codu za snipera to vůbec nešlo a když už to šlo tak jenom v jediný pamě ostatní byli moc malé na cemp se snipou takže to pro mě nemělo smysl

Tak že ty seš kemper snipa :) ... 25 ku 0 a hraješ ten Squad Rush ... Já to hraju s kámošem ze školy a s práce na psn :) a tam stačí aby po nás snipa jendou vypálila a pak se s ní stává lovná zvěř ... nejlepší je hrát s řechama a domlouvat , taktizovat :) pak to má uplně jinej smysl ta hra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou kempa to jo ... se to nezdá, ale je to těžký ... občas jdu do boje na blizko ... první rána s m95 pokud nelehne tak ho dodělám pistolkou když jsou 2 tak je to průser občas vybruslím s těžkými zraněními ale většinou lehnu ... jinak můj rekord v plné ... nejdelší hs se mi povedlo 50 za kill 10 za hs a asi 174 za sniper hs :) xD

pak se kouknu na poměr zabití pistoulkou a snipou :D ale je to nějak 3ku1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primátore: Tak jinak, chceš mě říct, že BC2 běží plynule jako COD6? To je totiž to co tu říkám..

Ano, přesně, jsem přesvědčen, že ho máš od nepaměti.. Ale dál to rozpitvávat nehodlám.. Zamysli se.. :D

Ano, battlefield BC třeba byla uplná pecka.. Nebo konzolová battlefield 2.. Pravda je taková, že Battlefield na konzolích vždy vyhořel. Je pravda, že BBC2 je o dost dál, ale pořád nevychytaly gameplay a prostě vše co jsem tu zmínil..

Je vidět že si nového BBC2 nehrál protože by si nikdy nevypustil to co si napsal ... bbc 2 ma asi nejlepší mp za poslední dobu a je asi 10x hezčí jak COD6 ... a kdyby cod 6 uměla to co umí engin u BBC2 tak by asi těžko běžela na 60fps ... v bbc2 je zima opravdová a ne jako bylo u cod 6 že ti tam sotva proletával sníh a u BBC2 ho proletuje skutečně hodně že je někdy problém s viditelnotí :) to samí v poušti a pouštním pískem taky poletuje porstě to dokáže navodit perfektní atmosféru ... nasvícení a efekty co ma bbc2 jsou bezkonkurenční a cod se k nim zdaleka nepřibližuje :) 2) cod je tunelovka jak s malejma mapama a 6let starým engine ... vlastně od dob dvojky nebyly schopný udělat nic lepšího ale jen upgradovat 2 engin :) ... a o mp ani nemluvě krom nových map a zbraní je to kompletně stejný jako u COD 4 ... nic nového a tenhle multiplayer je tu už zase 3 roky a opět nic nového :) natož mp v bbc 2 je tu s novými mody 4 :) grafikou ze singlu a plynulosti bez jakehokoliv zaškubnutí :) PROSTĚ A JEDNOUDUŠE mp BBC2 JE BEST TO BEST a pro milovníky serie battlefield prostě jasnou volbou od koupi 2 nejlepší pokračování :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BC2 MP neni absolutne o zadnym taktizovani. Je to 100% rezba na druhou, vecne bejt mrtvej a porad zabijet. To absolutne neni o taktice ale o primym boji. Proste opravdu rezba.

V tomhle s tebou naprosto souhlasím.. Já raději taktiku a HC searche.. Ani headquaters moc na COD 6 nehraju.. Prostě mám rád jeden život a týmovou hru alá paintball.. Jakékoliv dopravní prostředky by měly být jako bonus, né jako standartní způsob boje.. :D

Ale ať si hraje kdo chce co chce.. Já jen říkám, že pokud někdo čeká, že to má vše jako COD 6 a bude ještě lepší než COD 6, tak to nebude, protože je COD 6 jiná hra, týmová hra, kde je taktika na prvním místě a vše je tomu tak podrobeno a pilováno deset let. Battlefield BC2 je arkáda, která se zatím ještě stále hledá (nechápu proč na konzole nepřevedli PC verzy Battlefieldu 2, která byla pecka).. To je jako srovnávat Forzu 3 s Shiftama (které mají také lepší grafiku, ale plynulost je až na druhém místě, multiplayer je až na druhém místě atd.)..

Fenix: Nezlob se na mě, nevím na čem si to hrál, ale na mém 32 palcovém LCD vypadá zima u BBC2 naprosto ohavně.. I COD 6, kterej má starej engine je na tom podstatně lépe (ale mluvím jen konkrétně o mapě v zimě z dema). Dále je otázkou, zda je lepší větší prostředí s méně detaily, nebo menší plné věcí.. Co je reálnější je otázka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s tim ze CoD 6 je taktika a BC2 arkada, to je naprosta pravda. A kazdej ma rad neco jinyho.

Ale neni pravda ze BC2 MP se jeste hleda a neni tak dobra, to by to nebyla jedna z nejocekavanejsich her na PS3 vedle Heavy Rain a FF13. BC1 vysla jen na konzole a byla tak uspesna ze dvojku se rozhodli vydat i na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s tim ze CoD 6 je taktika a BC2 arkada, to je naprosta pravda. A kazdej ma rad neco jinyho.

Ale neni pravda ze BC2 MP se jeste hleda a neni tak dobra, to by to nebyla jedna z nejocekavanejsich her na PS3 vedle Heavy Rain a FF13. BC1 vysla jen na konzole a byla tak uspesna ze dvojku se rozhodli vydat i na PC.

Primátor: No já myslím, že BBC3 už bude nářez a série COD by se nad tím měla zamyslet.. Nechci zase BBC2 uplně zaškatulkovat, prostě mám ten pocit, že jde vše správným směrem, jen to ještě není uplně hotové.. Něco jako když se na konzolovém trhu objevila FIFA 08, která už v hodně věcech začala šlapat PES na paty a o rok později dokonala dílo.. Celkově je to dobré, ale je potřeba vyladit jednotlivé módy tak, aby vyhovovaly i hardcore skupině hráčů a to nejen tím, že tam přidají hardcore mode, ale tím jak tento mód bude vylazen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu