Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 nenačte disk


gulfstrem

Otázka

ahoj lidi, kamarád má takovýhle problém a potřeboval by poradit.

Má PS3 40Gb verzi a konzole mu nenačte žádný disk - ani vypalené dvd - v hlavním menu se vůbec neobjeví ikona disku a nehlásí to žádnou chybu.

Když dám dovnitř disk, tak se podle sluchu neroztočí.

Má cenu to opravovat (případně jestli není někdo z okolí litomyšl, svitavy kdo by se na to podíval) nebo radši prodat na náhradní díly a koupit novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ahoj lidi, kamarád má takovýhle problém a potřeboval by poradit.

Má PS3 40Gb verzi a konzole mu nenačte žádný disk - ani vypalené dvd - v hlavním menu se vůbec neobjeví ikona disku a nehlásí to žádnou chybu.

Když dám dovnitř disk, tak se podle sluchu neroztočí.

Má cenu to opravovat (případně jestli není někdo z okolí litomyšl, svitavy kdo by se na to podíval) nebo radši prodat na náhradní díly a koupit novou.

no podle me bude problem v mechanice> zkusit procistit, bude uvolneny kontakt, cockou to nebude, ta zvuk nevydava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja jsem se setkal s podobnym problemem. mam promo hru Shawn White SNB... v mem PS3 funguje bez problemu. disk se pokazdy v pohode nacte a hra jde spustit. Kdyz jsem ji prodal, tak kupujici se ozval ze hra nefunguje. jeho PS3 disk nikdy nenacetla. Disk neni nijak poskozen, ani skrabanecek, ale jeho PS3 (40gb) to nevzala... vzal jsem si ji zpatky a odzkousel a na me PS3 a opet v pohode. zkousel jsem ten disk i na jinych PS3, slim i fat, ale nikomu to nejde??? nevite proc to na nejakych PS3 jde a na vetsine ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu