Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dobre rano 3.50 downgrader je tu.


rybak.d

Recommended Posts

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

takze, za 1. Porid si kdyztak ICQ, 2. Potrebujes hru Lumines verze EU (ULES00043), nebo US (ULUS10002) vydání Original, Platinum, nebo Greatest Hits. 3. Precti si tento návod http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=8806 4. kdyz neco nebudes chapat pis to tam 5. mohl by si prcesit topic prozacatecniky http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=1335

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak v komentaroch na noobz.eu jeden pisal ze by to malo ist urobit z viacerych hier ale nikto nato akosi neodpovedal...ceknite...

JaXeRiR said: This exploit which allows the HelloWorld to run is also on few other games such as Twisted Metal: Head-On, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest, Everybody's Golf and World Tour Soccer just to mention a few. The exploit is that the save file's overview (PARAM.SFO) doesn't include any binary data so the save can't be recognized as "corrupted data" by the PSP system.

But hey, good job Noobz for inventing how this bug can be used!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááááá já se z toho asi :angry: :censored: zrovna sem chtěl down a podělá se mi flash paměť nebo co to je.PSP mě nrjde zapnout jenom se rozsvítí zelená ledka, ale asi po 20 sekundách zhasne.to je v pr..:censored:

2yankee: dovoluji si malý překlad :D:

Tento exploit umožňuje spustit HelloWorld i na pár ostatních hrách.Například Twisted Metal: Head-On, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest, Everybody's Golf a World Tour Soccer.no a pak něco proč ten exploid není rozpoznaný jako Corrupted data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn k downgradu jsem se bohužel nedostal.chtěl sem stáhnout přes ten NU update na 3.50 ale při připojování se mi PSP seklo a za minutu se vyplo a už to nejde zapnout:cry:

njn, tak to snad vyreklamujes,kazdopadne se mam na co tesit,taky musim nejdriv up na 3.50:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu