Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na 3.50 Downgrader


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ach OMG prosimte DG na 3.51 nikde neni, podekuj si tatickovi a HLAVNE zbytecne nespamuj (ikdyz to neni tak strasne) ALE NECITUJ TY UVODNI PRISPEVKY, NEBO RADEJI NECITUJ NIC.. DELAS SI LEGRACI ? KDYBY TOHLE UDELAL KAZDEJ KDO NAPSAL DO TOHODLE TOPICU... ! JA SNAD NEVERIM SVYM OCIM..

modi.. editnete to .. a umazte zbytecnej quote... nebo ho alespon zkratte ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hosi good JOB! když jsem před měsicem bricknul svoje PSP ( njn svoje jsem prodal, a koupil s deskou TA-082, a nevsimnul jsem si toho, tak jsem pouzil DG pro normal desku...a brick) a když my ho vratil, tak s FW 3.40, tak smutne vlezu sem a vidim ten DG !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus hele nechapu todle,kdyz aktualizuju na 3.50 tak pisou cituji. Po aktualizaci SMAŽTE adresář ms0:/PSP/GAME/UPDATE/

a dal pri navodu downgradu pisi cituji: 4. vemte oficiální update fw.1.5 od SONY, přejmenujte ho na UPDATE.PBP a nakopírujte do ms0:/ PSP / GAME / UPDATE / jak to tam mam nakopirovat kdyz sem to mel smazat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hledam kohokoliv z Prahy kdo by mi pomoh s DG, mam FW 3.30, dojedu kamkoliv. Problem je v tom ze ja si ho sam udelat nemuzu, ptze Lumines nemam a neni k sehnani a JigKick baterku si z ofiko FW sam udelat nemuzu, takze k tomu proste nekoho potrebuju, jinak bych si to udelal sam, zas takova lama nejsem.

Pliiis (jedinej stavajici clen Svetle strany)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebovala bych poradit s downgrade 3.50 na 1.50. Dělala jsem vše podle návodu, ale nedaří se mi provést část Homebrew Enabler 3.50. Po spuštění Lumines obrazovka zčervená a po chvíli se PSP vypne. Děkuji předem za radu.

Tak už to mám vyřešené (jirim pomohl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu