Jump to content

Vodní dýmky

R4don
 Share

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ji mam doma taky asi tak rok a pul ale pouzivam ji vice az v posledni dobe tj 2 mesice no ale hooodne casto chodim do cajoven protoze k dymce si dam i caj :) a smichy po tom teda fakt nemam :lol:

EDIT: yo a jenom te opravim na tvych strankach mas ze yogi je cerny caj ale yogi caj neni je to necaj ;)

ja ji mam doma taky asi tak rok a pul ale pouzivam ji vice az v posledni dobe tj 2 mesice no ale hooodne casto chodim do cajoven protoze k dymce si dam i caj :) a smichy po tom teda fakt nemam :lol:

EDIT: yo a jenom te opravim na tvych strankach mas ze yogi je cerny caj ale yogi caj neni je to necaj ;)

hh.. ale rozhodne se proste necitis uplne standartne.. ne?

bo to by mi uz prislo divne..

caj joginu je mezi specialitami;) nezabloudil jsi?:)

ja vim ze je mezi specialitami ale primo u nej mas napsano ze je to caj ale je to nečaj ;) a uplne standartne se necitim tak po trech za sebou jinak ne :lol:

:wohow: :lol:

heheh.. no necaj.. vim no, ale neznali by si pod pojmem necaj mohli predstavit polivku:D:?

edit: btw.. me staci 2.. pri 4 lezim na zemi:D

prihoda.. kamos si vloni koupil dymku a nedal si tam dost vody.. tak, ze mu to nebublalo.. nemohl dodelat ani jeden uhel:D

ooooo melounek ten je moooc dobrej :):thumbup: ale v tak malym prostoru--->to mi vysvetli jak se na 7,5 ctverecnich metru veslo asi 13 lidi??? :D:lol:

no jestli sme udělali fotku tak ji sem hodim...byla tam palanda takže se tam vešlo dost lidí :cheesygrin: ....

edit: ještě byla cola, růže (bleee), vanilka,.....a hafo dalších :D

[;158928']tak to bych chtel videt' date=' co by s tebou udelaly 2 bonga :D

btw vodnice rulez... sqela vec na chut[/quote']

jsem astmatik:D sem rad, ze se z te vodnice nadechnu..:) takova mata me ale rozdycha:D

btw.. RUZE je supr tabak.. jen nic moc od Nakhly.. Al Fakher zkus.. je to mazec

colu dela jen Nakhla.. je to jeden z cpejicich tabaku.. ne moc dobry..

doporucuju Matu od Al Fakher..

http://taste-of-heaven.czechian.net/?strana=dymky_tabak&id=30

chutna jako "zelena" z Bozkova:D

mám vodnici už 2 roky cca a někdy mi to neudělalo žádnej stav po normal tabáku o hašiši se nebavim:) takže nechápu jak stoho můžeš mýt nějakou náladu jinou ... a to jsem nic nepoznal ani když jsem si dal sám 25 min vodničku... Jinak bonga to je uplně jinej kalibr ty zabíjej to z westem známe:D