Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vodní dýmky


R4don

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

..hele vodni mistri :) ..potrebuju radu, konzultaci :)

..hodlam kupovat vodnici..uz asi rok :)

..normalne pokourivam v cajovnach a u znamejch, ale chci si to poridit taky domu na relax..

..bohuzel nidko nikam nepojede, aby mi to privezl za pakatel, tak musim koupit u nas..

..sem si nasel favorita...nechci uplne tu nejvetsi, ale ani zadnyho megaprcka...zvolil sem zlatou stredni cestu...(rozpocet je asi do 1500...cim min, tim lip :) )

..tak co mi reknete na TENHLE "model"...nebo jakej jinej doporucite

myslim, ze sis vybral dobre.. aladiny sou hodne oblibene.. velikost je ok a cena taky.. jdi do ni:) urcite chybu neudelas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již přez rok toto znám a hned jsem si to zamiloval...Prostě pomalinku vydechovat mohutný dým s příjemnou chutí a k tomu zvuk těch bublinek...Něco neodolatelného.Hned jak jsem to poprvé zkusil,tak jsem to doma něják zkoušel zblemcat,ale nebylo z toho nic,tak jsem si koupil malinkou za 500Kč a po čase používání šla do háje a nahradila jí tato krásná shisha... http://img180.imageshack.us/img180/7760/19042007015tf1.jpg

Zdá se malá,ale má asi 60cm...

Je to paráda...I LOVE THIS SPORT!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již přez rok toto znám a hned jsem si to zamiloval...Prostě pomalinku vydechovat mohutný dým s příjemnou chutí a k tomu zvuk těch bublinek...Něco neodolatelného.Hned jak jsem to poprvé zkusil,tak jsem to doma něják zkoušel zblemcat,ale nebylo z toho nic,tak jsem si koupil...

jj.. podobny scenar byl i u me:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2atry: vodnicka je pekna,a delas dobre ze kupujes :) ale kup si ji tady mas to levnejsi a mam s tim obchodem dobry zkusenosti ;)

http://www.smokeshop.cz/ ;)

..ok diky za radu..na ten shop sem taky koukal..

..ale tu co chci (aladina 26ku...cernou)tak tu tady maj asi o 2 kila drazsi

..navic sem hledal shop, kde si to budu moct osobne vyzednout v praze..a to jde prave u aladin-shop.cz (vypada to jako celkem ferovej obchod..a vyhovuje mi osobni prevzeti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
..ok diky za radu..na ten shop sem taky koukal..

..ale tu co chci (aladina 26ku...cernou)tak tu tady maj asi o 2 kila drazsi

..navic sem hledal shop, kde si to budu moct osobne vyzednout v praze..a to jde prave u aladin-shop.cz (vypada to jako celkem ferovej obchod..a vyhovuje mi osobni prevzeti)

ok ja myslel ze chces jakoukoliv a ze to chces objednat po netu,sry moje chyba ;)

ja u smokeshopu dymku objednaval, k tomu sem hodil par tabaku a mel jsem postovne zdarma.. doslo v poradku.. zadny problem:) ale osobka je osobka, to mas pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my mame doma 5 vodarek, naši 3, já jednu velkou težkou jak prase, a sestra jednu, dřív (asi tak rok z5) sem kouřil šíšu dost často (3x denně) ale ted tak 1 týdně, protože sem nedávál 1,5 - 3 km :D, blbě se mi dýchalo.... :D

jo a ochutnejte kávový nebo čokoládový nebo banánový nebo vanilkový nebo kokosový tabák :D a místo vody mlíko. já sem mel vsechny a je to strasne dobre, neškrábe potom krk....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
potrebuju poradit.....Strejda ma z egypta sishu a 3 vázy (takze bych si jednu vzal),Takze bych potreboval nekde sehnat ten zbytek :D KDE?
smokeshop.cz tam sezenes naprosto vsechno ;)

Ale pokud vim, srdce(to kovove, stred) jen tak nesezenes.. korunku, slauchy, tesneni, tarbuse v pohode, ale dymkove srdce nemaji normalne v nabidce nikde.. takze se zkus asi rovnou zeptat pres mail;) nebo zkus nargila.cz tam prislusenstvi nemaji vubec vypsane zato tam maji napsano:

Přišla vaše váza či kotlík nějakou nešťastnou náhodou k újmě ?

Nebo vám dosloužil šlauch či těsnění a potřebujete nové ?

Nelamte hlavu a kontaktujte nás s dotazem ohledně jakéhokoli příslušenství a my se vám jej pokusíme sehnat ...:-)

Mozna by to tedy nebyl tak velky problem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu