Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FlatOut: Head On


MAMUTH

Recommended Posts

  • Odpovědi 283
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Tak jsem z toho uplně out respektive FlatOut. Je to hezky uděláné, není to zdá se o nic ořezané, grafika paráda, pocit z rychlosti zůstal + perfektní demolice. Multiplayer mi nejde PSP se sekne při kliknutí na wlan tak nevim. Myslím že přichází nový automobilový král, NFS se může rovnou zahrabat, Burnout definitivně prohrál, a RR má jen lepší grafiku. Sesadit FO může snad už je GT.

EDIT: MP jde jen na 222mhz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me stve zatim jenom jedna vec a to obcasny cukani. I kdyz mam PSP na hry pretaktovany tak se hra obcas trha (spis je takova dost neplynula vyslovene o trhani nejde). Hodila by se lepsi optimalizace...

Přesně tak, uplnou plynulostí se to nevyznačuje, což byla vždycky přednost FlatOutu. Seklo se mi to už dvakrát, což nepotěší. Zatím bych dal tak 8/10 a to kvůli multiplayeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu