Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UMDGEN - Jak ripnout hru


exist

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Mel bych dotaz ohledne mazani toho adresare Update. Je snad ve vsech hrach a zabira i stovky MB, co je v nem ulozeno, ze to tak ulehci prostoru a da se pritom beztrestne smazat ?

Co je v nem ulozeno? No zkus hadat...

hmm ... eh... .. co by v nem mohlo byt? ... eee ...

Bingo! Update FW, ktery z ISO hry stejne nespustis, ale kdyz delas originalni, kompletni rip plne UMD hry, z UMD, tak tam mas vse, vcetne toho FW update, co na kazdem UMD je - tak proto to tam je.. ;)

ale pochybuji ze to ma stovky MB - pokud ano, tak nevim proc to ma stovky MB? kdyz update ma bezne okolo 20ti MB..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za navod, je super, casto ho pouzivam, ale u nekterych her se mi stane, ze pri potvrzeni komprese mi vypise: "Error! Next Available LBA position is 58 but LBA [\UMD_DATA.BIN] position is 55!" pripadne jsou ta cisla jina... Nevite co to znamena a proc to nejde ? Diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
mám dotaz. V UMDRip mi nejde ripnout bleach a nějaký další hry. 3lo by to udělat z isa mým postupem: 1. Mám iso

2. Otevřu ho v Winrar

3. Najdu update a smažu

4. převedu na cso

5. hotovo

jde to tak?

no ve winrar asi těžko, tim ISO archiv nemůžeš upravovat (myslim), ale jinym programem ano, prostě update najdeš a smažeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu