Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack Wii 4.2


ulba

Recommended Posts

Hack Wii s FW 4.2

Co budete potřebovat:

1) Nintendo Wii s FW 4.2

2) SD kartu stačí 1GB

3) Wii Remote

4) Soubor Hack.rar

http://rapidshare.com/files/366607423/Hack.rar

5) Volitelně Wi-fi (Doporučuji ji použít díky ní budete mít nejnovější releas IOS a pokuď máte zrovna vzdorné Wii buete ji stejně potřebovat a nezapoměňte ji ve Wii menu nastavit !!)

Návod:

1) Stáhněte soubor Hack.rar zde

2) Rozbalte kamkoli do PC a připojte SD kartu

3) Rozbalený archív zkopírujte na kořen karty (např.: G:/)

4) SD kartu vložte do Nintenda a zapněte jej

5) Jděte do SD card menu (obrázek SD karty)

6) Objeví se Vám tabulka, jestli chce spustit program boot.dol dejte YES

7) Poté se spustí Hackmii Installer a zobrazí stav konzole budete pokračovat dál

8 ) Nainstalujete Homebrew channel

9) Nainstalujte DVDx

10) Dejte install bootmii a vyberte prepare sd card

11) Dejte insall bootmii a nainstalujte jej

12) Pokuď to půjde, nainstalujte boot2, když ne nic se neděje

13) Stiskněte tlačítko domečku

14) V hlavním menu spusťte Homebrew channel

15) V HBC vyberte DOP-IOS MOD v11 a dejte load

16) Stiskněte A, a vyberte Install IOS36 (r3351) w/FakeSign

17) Potvrďte stisknutím A

18 ) Nyní pokaždé dáte Install IOS from sd card nebo pokuď máte Wi-fi dejte Download IOS from NUS

19) Pokuď se Vám objeví obrazovka s chybovými kódy nic se neděje pokračujte znovu od kroku 14) až po krok 18 ) u toho zvolte pokaždé Download IOS from NUS nebo ňák tak (musíte mít předem v nastavení Wii nastavenou Wi-Fi nebo kabelové připojená záleží na tom co používáte)

20) Po instalaci se vratíte do menu DOP-IOSu a vyberete IOS36

21) Nyní vyberete remove stub IOS’s a stiskněte A

22) Po dokončení odstranění stiskněte domeček pro návrat do hlavního menu

23) Nyní spusťte HBC a vyberte WAD manager

24) Objeví se Vám seznam souborů na kartě

25) Stisknete + na : + cIOS202[38+60]-v4.wad

+ cIOS222[38+37]-v4.wad

+ cIOS223[38]-v4.wad

+ cIOS249-v17.wad

+ cIOS250-v17.wad

+ IOS70-64-v6687[TB+ES_diV+NAND].wad

+ USB_Loader_r875.wad

26) A stisknete tlačítko 1 pro instalaci

27) Po dokončení stisknete domeček pro návrat do hlavního menu

28 ) Nyní máte hacklé Wii a pomocí USB loaderu můžete spouštět ISO hry brzy přidám návod na USB loader

THX potěší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

podme udelat tipovaci soutez kolik lidi si uz bricklo po tomhle navodu. Ja rikam tak kazdy druhy.

Takze sou tam smichany hrusky z jabkama. Softmod samotny potrebuje jen ten prvni krok, toje hackmii, a potom jenom ty instalace wadu cios202 atd, zadnej ios70,zadnej dop ios, a nebo jim to vysvetli co maji delat a hlavne co nemaji delat aby nebrickli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tohodle návodu si nejspíše nikdo Wii nebrickl já jej udělal na 24 konzolích a ani jeden brick takže jestli se tu někdo objeví s brickem podle tohoto návodu budu překvapen a s tím updatem mě to překvapilo jednu jsem jej zkoušel udělat a USB Loader už nefungoval !! možná náhoda nebo nevim :-D a jiri jestli se ti návod nelíbí tak co jako, dop-ios slouží k nahrání nejnovější iosu pokud jedeš přes wi-fi, takže je to asi nejlepší metoda na prolomení ochrany spuštění záloh !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne, nekritizuju. Urcite je to v poho. U z kolik lidi z cech delalo softmod podle ceskych stranek, i podle teto. proto sem sem vlastnme dosel, hodne lidi ho proste neudelalo, takze sem jim ho pres skype predelal. Samotnej softmod nepotrebuje tolik zbytecnejch kroku. To si myslim ze by sem mel nekdo napsat. Kdyz delas dop ios, je to urcite dobry, ja to mam, ale tady ti hrozi brick. Instalace ios70 je to to samy, i tady ti hrozi brick. A ja ti rikam ze je to takovej brick ze ho neodstranis ani kdyz mas bootmi udelane do boot2. Vubec nechci kritizovat ani nechci aby mi nekdo volal. Ja chtel jen ukazat ze to jde uplne jednoduse. Takze se nezlobte jestli jsem do neceho rejpnul. jinak ze si nekdo bere penize za softmod tak to si myslim taky neni fer, ale kdyz lidi plateJ..

vis kdyz udelas softmod a nedas tam cios38 tak ti je usb loader naprd, a kdyz to nikde nenapises tak je mi jasny ze potom lidi radi zaplatej. Jestlize se da udelat softmod pomoci rekneme 6 kroku a ja se nekde doctu...pri 22 kroku sem se zastavil..tak nekde neco neni v poradku. Takze fakt se nezlobte.Nemyslel jsem to spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu