Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack Wii 4.2


ulba

Recommended Posts

Hele Kajinku, neco ti reknu, kdyz neco placas tak aspon si to oduvodni, Mozna ze ti maminka omylem koupila wii misto kyblicku, precetl sis neco a chces ohromit svet. Najdi jednu chybu co sem napsal a muzeme pokracovat. Jinak si fakt v riti. To co sem napsal je navod na softmod wii, je funkcny, jednoduchy a nehrozi v zadnem kroku brick. Navody jine maji riziko bricku. Nejsou spatne, obsahuji veci, ktere jsou dobre kdyz je mas ve wii o tom nepochybuji. Ja je tam taky mam. Ale pro samotny

soft nejsou dulezite. Kdyz se bavi dospelaci, deti maj sedet nekde v koute a poslouchat, aby se neco naucili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kajo este jednou, ten navod je pro amatery, fakt. Nedelam zadny navody. Nechci tady propagovat zadny cizi stranky, koukni se na slovenskou wiizone. Chci jen rict, ze treba udelas softmod podle tohohle navodu*este sem to neskusil+ potom nejak zazmatkujes a budes chtit vratit vsechno nazpatek, udelas uninstal ios70 a wii nerozchodis ani kdybys mel tisic zaloh na sd karte. Proste ho bricknes. Vsechno co davas pres wad manager dokazes lehce odinstalovat. Staci se pomylit a ses namydlenej. Ja chtel tomu autorovi rict, aby u toho navodu to nejak dopsal, nebo upozornil. Taky nevim jak ma reseno instal cios38, bez toho proste usb loadre nejede. Divej napsali mi dva kluci ze mu nejedou loaderi co maj delat. Dali mi odkaz ze to delali podle tohohle navodu. Bud to blbe udelali a nebo neco v tom navodu neni v poradku. Proto sem sem napsal. Vubec nechci opruzovat nebo urazet. Ja sem humorista. S tim kyblickem to neber osobne. Samotnej softmod delam ja osobne tim nejjednodussim zpusobem. Ze nasledne udelam aj dop ios, resp doinstaluju ios53,55,56, tak to mam na svoji konzole. Na cizich to nedelam. To at si kazdej zvazi sam a udela si to sam. Wii na net nepoustim, na to mam PC. Divej, ted zacli blokovat stranky co se zabyvaji hackem wii, nebo kde jsou hacknuty hry na wii, jednou se ti stane ze ti zablokujou wii az zjistej ze tam mas softmod, esli to jde, to nevim ale neriskuju. Nebo hodej zamerne spatnej software, proste wii na net nepatri. Je to jen hracka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Oživuji trochu starší téma, ale jelikož vlastním Wii s tímto firmwarem, tj. 4.2e, tak se optám.

Zkoušel jsem návod dle slovenského webu wiizone.sk, přesněji z této stránky http://www.wiizone.sk/articles.php?article_id=28

Bohužel skončím na tom, že nemohu nainstalovat bannerbomb. Wii nejeví známky života po najetí kursorem na záložku SD karty. Lze jej pouze vypnout podržením ON/OFF tlačítka. Dle videa na zmíněné stránce to jde bezproblémově. :(

SW balík se jmenuje WiiHackUltimate a je stáhnut ze serveru na který odkazuje wiizone. Na root karty byla nahrána, dle návodu složka 4.2.

Poradí někdo, nebo odkáže na funkční návod. Na zdejším fóru dostanu minimum odkazů, pokud dám vyhledatr řetězec 4.2e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak dnes jsem si našel čas, abych dokončil softmod, jelikož předtím mi to nešlo. Všechno šlo hladce až do kroku, kdy jsem přes HMCh instaloval CIOS 38 rev.14. V průběhu jeho instalace jsem hned v úvodu špatně vybral verzi, kde jsem místo 222 nebo 223 nechal původní 36 a po instalaci mi to nahlasilo Install Error (ret= -2011).

Chtěl jsem se zeptat, jestli instalaci CIOSu v HMCh můžu spustit rovnou znovu s výberem správné verze, nebo musím někde něco odinstalovat a pod. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hexer, díky. Napoprvé se jsem vybral 222 a obrazovka zcernala s výpisem nějakých čísel a začalo to strašně hučet. V turánu mi blesklo brick konzole. Šel sem to vytáhnout z elektriky, protože to na vypínač nereagovalo. Po stisknutí ON jsem trnul hrůzou, zda to naběhne .... a naběhlo OK. Znovu jsem spostil instalaci, znovu vybral verzi 222 a napodruhé to již proběhlo na jedničku OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Chtěl bych se zeptat zda je možno použít pamětovou kartu o velikosti 256MB a jestli ji tam po hacku musím nechat nebo ji můžu vytáhnout.

Diky

Odpovidal jsem ti na mejlik ale napisu to i tady pro ostatni... ano staci i 256MB karta a karta ve wii zustat musi (uklada se na ni nastaveni loaderu atp.) samozrejme jde to i bez ni... ale je to problemove :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Ahoj, po strasne dlouhém roce jsem se dostal k tomu, abych dětem převedl hry pomoci wbfs managagera na disk. Ze starých zásob jsem vytáhl 10GB ide disk a naformátoval ho. Překopíroval hry na disk, ale při spuštění USB loaderu na konzoli mi vyjede černá obrazovka s číslama . Jelikož je to na obyčejné televizi, tak to pořadně nepřečtu co tam je uvedené. V prvním bloku číselných adres je něco Execution..... Ve druhé a třetí je ...(něco)..Dump.

Vím že se to takhle blbě od stolu radí, ale nevím co bych v postupu dělal špatně?

Přemýšlel jsem, jestli nemám starou verzi cIOSu, protože jsem postup dělal cca před rokem podle slovenských stránek uvedených viz. můj příspěvek výše.

Ještě mě napadlo, zkusit Wii uprgadovat na 4.3 (zřejmě přes nějakou hru) a zkusit udělat softmod znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu