Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Solární nabíjení


DJSmajlo

Recommended Posts

Nazdárek ALL : Chtěl bych se zeptat jestli někdo z členů vlastní tuhle věcičku: http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/battery--power/-/psp-solar-charger-plus/2425.html

Protože by mě zajímalo jestli to má smysl si to koupit :) ??? Mám normal nabíječku , rychlonabíječku , autonabíječku ale když budu někde v přírodě bez auta a klekne mi PSP tak buď můžu koupit ještě jednu baterku nebo tohle :)

Dík za názory (BO doufám že už o tomhle tady nebyla diskuse)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ty penize bych si radsi koupil druhou baterku ;)

edit:

Ke kompletnímu dobití stačí pouze 8 hodin jasného denního světla či ještě lépe sluneční záře :lol:

fakt si myslim ze je lepsi dalsi baterka muzes si koupit tu vetsi 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ty penize bych si radsi koupil druhou baterku ;)

edit:

Ke kompletnímu dobití stačí pouze 8 hodin jasného denního světla či ještě lépe sluneční záře :lol:

fakt si myslim ze je lepsi dalsi baterka muzes si koupit tu vetsi 8)

Tak zeptat sem se musel :) ale radši teda pujdu do tý baterky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedka nevim beterka navíc dobrá ale nabílej si PSP kdekoli třeba a budu stanovat atd je zas nesrovnatelný :)

To je sice pravda, ale vždycky někam dojedeš autem, tak to bez problému nabiješ. A když budeš situaci, že to nepůjde nabít v autě, tak v tu chvíli asi budeš dělat něco zajímavějšího nebo řešit proč to nemůžeš nabíjet v autě, bo s nim něco máš :lol: Víš, jak to myslim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, ale vždycky někam dojedeš autem, tak to bez problému nabiješ. A když budeš situaci, že to nepůjde nabít v autě, tak v tu chvíli asi budeš dělat něco zajímavějšího nebo řešit proč to nemůžeš nabíjet v autě, bo s nim něco máš :lol: Víš, jak to myslim...

Jo asi na tom něco bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zas redsi premejslim o ty nebijecce, auto nemam, abych nebijel kdekoli, a kdyz jedu treba busem, tak bych to videl tak, ze pripojim solarni nabijecku a hraju, a misto ctyr hodin hrani budu hrat treba 7 a pak se mi to dobije atd... ale proste si to psp muzu kdykoli sam nabit, a nemusem prosit treba autobusaka, at mi to hodi do zapalovace :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a neni neco, co by bylo univerzalni? Jak na PDA,PSP, telefon, mp3 prehravac? Kdysi jsem videl nejaky solarni batoh O'neill, ale nevim, jestli ma konektor na PSP.

Já nevim, ale řekl bych, že ten "žlutej" konektor univerzální je, jelikož nabíječku z PSP nebo i PSP autonabíječku normálně fouknu do noťase.

Takže asi jo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to prijde proste jako hi-tech doplnek a nbijet psp solarčni nabijeckou je kazdopadne styl 8) ...

otazkou je spis prakticky vyuziti... protoze si na primem slunicku moc nezaparis (na LCD neni videt ani...) takze se to muze hodit tak akorat na dobiti baterky pro poslech hudby nebo pripadne pres den nabijet, vecer parit

a nikdy nevis jestli nezustanes sam se svym psp na pospas prirode... takze solarni nabijecka je urcite zakladnim vybavenim pro kurz preziti ve volne prirode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;160071']me to prijde proste jako hi-tech doplnek a nbijet psp solarčni nabijeckou je kazdopadne styl 8) ...

otazkou je spis prakticky vyuziti... protoze si na primem slunicku moc nezaparis (na LCD neni videt ani...) takze se to muze hodit tak akorat na dobiti baterky pro poslech hudby nebo pripadne pres den nabijet' date=' vecer parit

a nikdy nevis jestli nezustanes sam se svym psp na pospas prirode... takze solarni nabijecka je urcite zakladnim vybavenim pro kurz preziti ve volne prirode ;)[/quote']

Bobřík nabíjení PSP v nehostiných podmínkách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Nazdárek ALL : Chtěl bych se zeptat jestli někdo z členů vlastní tuhle věcičku: http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/battery--power/-/psp-solar-charger-plus/2425.html

Protože by mě zajímalo jestli to má smysl si to koupit :) ??? Mám normal nabíječku , rychlonabíječku , autonabíječku ale když budu někde v přírodě bez auta a klekne mi PSP tak buď můžu koupit ještě jednu baterku nebo tohle :)

Dík za názory (BO doufám že už o tomhle tady nebyla diskuse)

raci bych si koupil tu batt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu