Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No vypada to zajimave. Horni displej 400x240 (fyzicky ale 800x240, 400px pro kazde oko) a spodni 320x240, cartridge az 2GB. Hloubka 3D zobrazeni se da nastavit a nebo uplne vypnout.

Ja sem zvedavy jak to bude cele fungovat :) taky jak dlouho vydrzi baterka, tohle vsechno bude zrat jak svin :) u DS se mi treba libi ze oproti PSP vydrzi mnohem dele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem stale nepochopil - to ma jit o normalni 3D grafiku, jako je napriklad u PSP, anebo to ma byt 3D grafika, jako je napr. v IMAXu?

Puvodne jsem myslel, ze to ma byt to druhe, ale ted dle tech screenu mi to spise prijde, ze pujde o normalni 3D hry (coze je na PSP uplne bezne)..

Robot2037: No, tak 2 hodinam nebo o kolik to vychazi vic, bych rozhodne nerikal _mnohem_ dele ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja rikam, to bude bomba, tesim se na to nejvic ze vseho.. skoda ze az za rok

fajn > myslim, ze to bylo v hands-on na CVG. Psali, ze je to bomba, ale obraz se tvori "za" displejem. Ale to neni nic proti nicemu

tak zde:

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=251716

The one slight letdown of 3DS is that nothing actually 'jumps out' of the screen in your direct vision. This is much more about what's going on in the background. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robot2037: No, tak 2 hodinam nebo o kolik to vychazi vic, bych rozhodne nerikal _mnohem_ dele ;)

Tak to teda nevim. Ja mam uplne stare PSP a je fakt ze ta baterka uz pomalu odchazi, ale me treba DS vydrzi tyden kdyz hraju po vecerech, to bych o svem PSP nikdy nemohl rict, to sem nabijel tak jednou za 2-3 dny uz i drive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to teda nevim. Ja mam uplne stare PSP a je fakt ze ta baterka uz pomalu odchazi, ale me treba DS vydrzi tyden kdyz hraju po vecerech, to bych o svem PSP nikdy nemohl rict, to sem nabijel tak jednou za 2-3 dny uz i drive.

To bude tim, ze jsi PSP nevypinal uplne, ale daval jsi ho jen do sleepu (kratke vypnuti tlacitkem). Zkus tohle delat s DSkem (proste jen zavirej kryt - to je to same) a uvidime ten rozdil. Mne teda DS ve sleepu vydrzi mozna tak 2 dni. PSP klidne i tyden :)

Tim nechci zacit nejaky flame a nechci nijak nahravat PSP, pred DS. Jen rikam, jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám Ds (zatím :) ) ale myslím že ohledně sleepu je lepší psp kámoš totiž nds má a taky už sme to řešili a když sem hrál jen po večerech na psp vydrželo týden (cca 20 minut denně i víc) a ve sleepu myslím týden a půl teď už jen týden takže v tomhle je v porovnání asi psp lepší no... každá konzole je na něco lepší a na něco horší.... Robote2037 ty máš nějakou závadnější baterku pravděpodobně pokuď máš nějaké money být tebou koupím si novou baterku a skusím jí vyměnit a pokuď by to nešlo tak je závada v psp ale spíš v baterce

K tématu: Škoda myslel jsem že si vezmem brýle a obraz bude ven z displeje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tim, ze jsi PSP nevypinal uplne, ale daval jsi ho jen do sleepu (kratke vypnuti tlacitkem). Zkus tohle delat s DSkem (proste jen zavirej kryt - to je to same) a uvidime ten rozdil. Mne teda DS ve sleepu vydrzi mozna tak 2 dni. PSP klidne i tyden :)

Tim nechci zacit nejaky flame a nechci nijak nahravat PSP, pred DS. Jen rikam, jak to je.

ne-e, PSP sem vzdy vypinal uplne, to same DS.

rikam ze je to stare a baterka je v cudu, ted uz to vydrzi jen par hodin hrani. ale i driv to nebyla zadna slava. PSP sem mel driv nez DS a kdyz sem si DS poridil, nabil a hral, hned sem poznal rozdil.

Novou baterku do PSP kupovat nebudu, stejne na nem uz nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle více zdrojů je obraz opravdové 3D tzn., že vystupuje i "ven" z obrazovky (jeden ze zdrojů - http://www.destructoid.com/e3-10-quick-hands-on-with-the-nintendo-3ds-176547.phtml)

http://www.joystiq.com/2010/06/16/preview-the-3ds-lineup/ - tady je zajímavá zmínka o DJ Hero: "This game had the most noticeable 3D effect of anything on 3DS. The note highway (or whatever you call it) literally seemed to split into two as it hit the bottom of the screen (which means, in 3D terms, that it's flying out directly into your face)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu