Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V nintendu jsou pekni hajzlici slibovali jak jen tak neprijdou s novou verzi, nejdriv to seredne zlevnili a ted prijdou s timhle!

http://www.zing.cz/novinky/12397/nintendo-odhalilo-3ds-xl

Kazdopadne nevim jestli byh do toho sel, obrazovky sice vetsi, ale rozliseni porad stejne takze to bude trosku osklivejsi, navic nechapu, proc uz nepridali druhy analog, jak by to strasne konzoli pomohlo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť to nic nového není, je to jen XL verze jako u DS, prostě zamířeno na jinou skupinu lidí ( seniory apod. ) A ohledně druhého analogu Nintendo samo říkalo že ho přidávat nebudou, je to jen přídavná periferie, kterou ani 90% her od Nintenda nepodporuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

druhý analog je kvůli tomu, že do budoucna nintendo má vydávat, hry které budou naráz podporovat 2 systémy např. při multiplayeru, jsou to systémy 3DS a WiiU a jedna z těchto oznámených her je Super Smash Bros. Jinak celkově nechápu, proč oznámili 3DSXL , tak brzo nic víc teumí nic víc to neděla, jsem zas zklamaný a myslím si že tento handheld je opravdu k zahození.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no možný to být musí..3DS a 3DSXL už na WiiU čekají.. pokud máš doma DS (stačí ti vlastně aj 3DS zapoměl jsem na to že existuje něco jak zpětna kompabilita) a Wii myslím že existují 2 hry, které takhle fungují jako WiiU a WiiU GamePad (Z Wiička se ti začne do DSka streamovat obsah a hraješ na něm, docela zajímavý pocit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj,

chtěl bych se zeptat, chci si koupit něco na cesty protože teď budu celkem dlouho dojíždět (s porovnáním s předchozími roky) do školy a tak bych si rád koupil něco na cesty. Celkem se mi líbí konzole 3DS ale chci se zeptat, jde na tom rozjet pomoci těch falsh karet starší hry jako je China town wars, metroid či s DSI harryho pottera a budou ještě vycházet hry na DS-ka nebo jde pomalu do utlumu a měl bych se spíše poohlédnout po jiné konzoli?

děkuji předem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S flash kartama ti neporadím ale když jsem o tom něco naposled slyšel tak DS hry na 3DS šli hrát v pohodě. DS hry jsou sice na ústupu ale určitě ještě nějakou dobu vycházet budou, no a 3DS je v podstatě nová platforma takže tam se netřeba minimálně dalších 5 let obávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 months later...

tak pár slov k 3DS, jediný tahák Mario Land, neodolal pořídil votočil a pak konec, žádná jiná hra?! :( co by mě lákala ... škoda, navíc 3D efekt o hovně, zapnul jsem ho jen na zkoušku(měl jsem i splinter cella a street fightera) ... Nintendo mám rád ale tenhle handel prostě nesedl, takže šel z domu :((povinost otočit mária splněna) škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 roky 3DSka..a hack nikde :D Beru to jako gratulaci ale i té jako zápor, furt čekat (za tu dobu jsem se zase vrátil k DS flashkartám a asi se plně rozhodnu koupit nějaký náročnější notebook a budu hrát The Sims :D)

PS: počet streetpassu co jsme nachytal za ty roky..1-2

příšerné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
2 roky 3DSka..a hack nikde :D Beru to jako gratulaci ale i té jako zápor, furt čekat (za tu dobu jsem se zase vrátil k DS flashkartám a asi se plně rozhodnu koupit nějaký náročnější notebook a budu hrát The Sims :D)

PS: počet streetpassu co jsme nachytal za ty roky..1-2

příšerné :D

od vydání 3DS mám něco přes 100 Mii přes streetpassy. Nemám Mario Kart, takže žádný Mii z multaku.

Holt musíš chodit mezi lidi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu